Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έλα ρε μλκα είναι απίστευτος ο τύπος! Τι σκαρφίζεται ο άλλος για να τραβήξει κόσμο.

Εχει μαζευτει πολλη σαβουρα στο youtube εγω αυτο εχω να πω μονο.Παλι καλα που δινουν πονο τα dislikes :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύνδεσα ένα Xiaomi Mi3 και μπορώ να πω ότι είδα διαφορά, αλλά δεν είναι αρκετή. Οπότε σύνδεσα και ένα Nokia 3310 στην δεύτερη θύρα και πλέον απολαμβάνω 4Κ ανάλυση!

 

Ε-Π-Ι-Τ-Ε-Λ-Ο-Υ-Σ $ony!

 

Μόνο τα λεφτά μας ήθελες.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλημέρα...απο τα double discounts του ps+ τι προτείνετε?αξίζει κάποιο παιχνίδι?

Το AC:Unity μετά από όλα τα patch που έφαγε μπορεί να σε ξαφνιάσει και για 20 ευρώ σίγουρα αξίζει (έχει και το Dead Kings DLC μαζί). Από τα αλλα δεν έχω παίξει πολλά αν και το remaster του God of War 3 είναι αρκετά καλο στα 20 ευρώ αν δεν το έχεις παίξει στο Ps3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το AC:Unity μετά από όλα τα patch που έφαγε μπορεί να σε ξαφνιάσει και για 20 ευρώ σίγουρα αξίζει (έχει και το Dead Kings DLC μαζί). Από τα αλλα δεν έχω παίξει πολλά αν και το remaster του God of War 3 είναι αρκετά καλο στα 20 ευρώ αν δεν το έχεις παίξει στο Ps3.

Για αυτές τις τιμές πρέπει να έχεις συνδρομή στο plus? Και αν ναι, μπορώ να κάνω συνδρομή για 1 μήνα να αγοράσω κάποια παιχνίδια και να τα έχω να τα παίζω όποτε θέλω και μετά το μήνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτές τις τιμές πρέπει να έχεις συνδρομή στο plus? Και αν ναι, μπορώ να κάνω συνδρομή για 1 μήνα να αγοράσω κάποια παιχνίδια και να τα έχω να τα παίζω όποτε θέλω και μετά το μήνα?

Ναι έτσι δουλεύει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φήμη: Το 2018 η επόμενη γενιά κονσολών

 

Πάλι με επεξεργαστές από την AMD

 

Σύμφωνα πάντα με την ίδια πηγή, τα Ps5 και Χ2 θα έχουν 5 φορές καλύτερη απόδοση ανά watt, πράγμα που σημαίνει πως θα μπορούν με ευκολία να προσφέρουν εμπειρίες στα 1080p και 60fps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χοντρικά δηλαδή 10 Teraflops... εμένα μου φαίνεται λίγο underwhelming να πω την αλήθεια (για 4K, γιατί για 1080p60 λογικά επαρκεί). Καλύτερα να το τραβήξουν ως το 2020 αν γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φήμη: Το 2018 η επόμενη γενιά κονσολών

 

Πάλι με επεξεργαστές από την AMD

 

Σύμφωνα πάντα με την ίδια πηγή, τα Ps5 και Χ2 θα έχουν 5 φορές καλύτερη απόδοση ανά watt, πράγμα που σημαίνει πως θα μπορούν με ευκολία να προσφέρουν εμπειρίες στα 1080p και 60fps

Σε 5 χρονια καλυτερα να μπορουν να προσφερουν εμπειρια 1440p 60 fps. Ελεος που θα θεωρειται εμπειρια το 2018 το 1080p 60fps μην τρελαθουμε κιολας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιός έχει τηλεόραση σε 1440p; Στάνταρ είναι το 1080p και επόμενο βήμα το 4K.

 

1440p μόνο οι PCάδες έχουν...

Για να μπορουν να τρεξουν 4κ οι κονσολες θα πρεπει να κοστιζουν ενα καρο λεφτα κυριολεκτικα.Το 1440 γραφτηκε σαν λογικη εξελιξης,κοινως το γνωστο''παμε μπροστα'' αν ειναι παλι να τρεχουν 1080p ε τοτε θα ειναι για κλαμματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...