Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λειτουργικα καποια διαφορα;η σε προβληματα;

Λένε οτι είναι πιο αθόρυβο το καινουριο εγώ επειδή είχα και τις 2 εκδόσεις δε παρατήρησα κάτι τέτοιο.Ίσα ίσα νομιζω το καινουριο κανει λίγο παραπανω θόρυβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις κανενα ελληνα youtube που να σχολιαζει την gaming επικαιροτητα?

Καλυτερη ενημερωση απο τα ξενα site δεν προκειται να βρεις εκτως αν δεν ξερεις Αγγλικα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω το νεο μοντελο, σπανια κανει καποιον θορυβο.

 

Και το παλιο που εχω δεν μου κανει θορυβο.

 

Το διαβαζω εδω μεσα για το νεο μοντελο αλλα πραγματικα δεν μπορω να το καταλαβω .

 

Μηπως δεν ειχαν ολα τα προηγουμενα μοντελα αυτον τον θορυβο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη εχω ακουσει το παλιο μοντελο οταν παιζεις ενα παιχνιδι για πανω απο 1 ωρα ακουγετε αρκετα σε χωρο που εχεις κανει mute ακομα και την τηλεοραση.

 

Το νεο μοντελο οταν δεν ακους τιποτα στο χωρο(Ουτε την τηλεοραση) ακουγετε μετα απο καποιες ωρες παιχνιδιου ή οχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πουυ εχω απο τα πρωτα το ακουγα το κατακαλοκαιρο μονο στο rocket league αλλα μιλαμε οτι ειχαμε κοντα 40 βαθμους εξω και μεσα το σπιτι καποιες φορες πατουσε τα 35...Οταν αναβα air condition ηταν κομπλε.Τωρα που εχει πεσει η θερμοκρασια τους τελευταιους μηνες δεν ασχολουμαι...ουτε ακουγεται.Αλλα δεν ειναι μεσα σε επιπλο.. Ειναι πανω σε γραφειο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδη εχω ακουσει το παλιο μοντελο οταν παιζεις ενα παιχνιδι για πανω απο 1 ωρα ακουγετε αρκετα σε χωρο που εχεις κανει mute ακομα και την τηλεοραση.

 

Το νεο μοντελο οταν δεν ακους τιποτα στο χωρο(Ουτε την τηλεοραση) ακουγετε μετα απο καποιες ωρες παιχνιδιου ή οχι?

 

εχω κανα μήνα τώρα το καινούριο το mat verison 1.2 (πριν είχα την 1.1)

 

απο θέμα θορύβου είναι η μέρα με τη νύχτα. το καινούριο ακούγεται ελάχιστα περισότερο απο τελείως αθόρυβο  ΧΟΝΕ.

 

Εχω δει αρκετές κονσόλες σε κατάσταση βιτρίνας μπροστά μου, να παίζουν σε ανοιχτό χώρο, πεντακάθαρες χωρίς σκόνη.Οι πρώτες εκδόσεις του PS4 (1.0 και 1.1) είναι ηλεκτρικές σκούπες!!!ΤΕΛΟΣ! οποιος λέει οτι δεν του ακούγεται ή έχει θέμα η κονσόλα ή βαρυκοήα.

 

Επίσης έχουν βγάλει αυτό το απαίσιο γυαλιστερό πάνω μέρος, που το φυσαγες για τη σκόνη και έκανε γρατζουνιά.

Επεξ/σία από Socratis_g
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δλδ δε μπορει ας πουμε να χουμε πεσει σε κομματι με σωστη τοποθετηση παστας....Σωκρατης τσιλ μαν , αν ειμασταν ασχετοι η με προβλημα δε θα μπαιναμε στον κοπο να απαντησουμε...Προφανως και η νεα εκδοση εχει διορθωσει καποια εμφανη προβληματα που υπηρχαν στο μεγαλυτερο ποσοστο των προηγουμενων αλλα δε σημαινει οτι δεν υπαρχει και εξαιρεση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίταξε, αυτά βγαίνουν απο γραμμή παραγωγής. δεν είναι χειροποίητα. η πάστα που πέφτει πάνω ειναι συγκεκριμένα ml με ακρίβεια. βεβαια υπάρχει και η απόκληση λάθους, γιαυτό δινουν και την εγγύηση.

 

Οταν η πληοψηφία των προηγούμενων ps4 κάνει θόρυβο, σημαίνει ότι κάτι παίζει σε διαφορετική περίπτωση.

 

no offense. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι αναρωτιεμαι γιατι τοσο πολυ εμμονη με τον θορυβο του ps4???Οκ βγηκε το νεο μοντελο εδω και καιρο,να παρει αυτο ο κοσμος αλλα ενταξυ φτανει. Ενταξυ το καταλαβαμε οτι το νεο Ps4 ειναι πιο αθορυβο παμε παρακατω.


Και στην τελικη και εγω εν μερη στην ιδια φαση με τον Vag παραπανω ειμαι. Εχω το προηγουμενο μοντελο του Batman(το ασημενιο)και σε σχεση πχ με το Wii U δεν μπορω να πω οτι μου περνει τα αυτια ο θορυβος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...