Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανοιξε το paypal?μπορω αγοραζω κανονικα;ξερετε;

http://luben.tv/web/www/61154

Εγω αυτο ειχα ακολουθησει και ειχα κανει δουλεια. Φυσικα τα ευσημα στους insomniacs που το ανακαλυψαν, αλλα δινω αυτο το link γιατι το ειχα ευκαιρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://store.playstation.com/#!/en-gr/games/uncharted-the-nathan-drake-collection/cid=EP9000-CUSA02826_00-UNCHARTEDTRILOGY

 

30 ευρώ στο store το Uncharted collection digital για 2 μέρες, το προτείνω άνετα, μαζί μπορείτε να κατεβάσετε και Uncharted 4 MP beta.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή προσφορά 3 παιχνίδια και mp beta..λογικά θα πρέπει να πέσουν και οι τιμές στις αγγελίες... περιμένουμε την plus @ 33 τώρα!

30-35ευρω used το Uncharted δεν ειναι κακη τιμη που παιζει ηδη στις αγγελιες πανω κατω. Παντως ναι πτωση στην ετησια συνδρομη περιμενω και εγω τοσο καιρο αλλα που τετοια τυχη :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30-35ευρω used το Uncharted δεν ειναι κακη τιμη που παιζει ηδη στις αγγελιες πανω κατω. Παντως ναι πτωση στην ετησια συνδρομη περιμενω και εγω τοσο καιρο αλλα που τετοια τυχη :P

Υπάρχει μια φήμη για 33 ευρώ για 12 μήνες PS+ από αύριο αλλα δεν ξέρω αν στέκει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει μια φήμη για 33 ευρώ για 12 μήνες PS+ από αύριο αλλα δεν ξέρω αν στέκει.

Φήμη για αγορά online από το Playstation store η για αγορά από μαγαζιά;

 

Μακάρι ρε φίλε!!!! Είναι αρκετά τα 50 ευρώ για το 12μήνο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει μια φήμη για 33 ευρώ για 12 μήνες PS+ από αύριο αλλα δεν ξέρω αν στέκει.

Μακαρι γιατι εχει και μεγαλυτερη λογικη να εχει φθηνοτερα στο store απο οτι στα μαγαζια. Απο μενα αν γινει την εχω χτυπησει χθες(αρκει να περναει χρεωστικη στο store).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φήμη για αγορά online από το Playstation store η για αγορά από μαγαζιά;

 

Μακάρι ρε φίλε!!!! Είναι αρκετά τα 50 ευρώ για το 12μήνο....

Απο το store φαίνεται πως θα είναι

642071_1.jpg

 

Είναι από insider/employee και δεν ξέρω άμα όντως στέκει όμως. Επίσης stack-αρουν οι PS+ συνδρομές οποτε μπορείς να πάρεις πχ 2 χρονια για 66 ευρώ.

 

Επίσης άμα θες να κερδίσεις παραπάνω χρήματα μπορείς να βάλεις wallet funds μέσω PS κάρτας από το maxplay που τις πουλάει 45 ευρώ τις πενηντάρες και δέχεται πληρωμή μέσω paypal (που δουλεύει κανονικά για εμενα). Και παίρνεις μια 50€ και μια 20€ που βγαίνει 63.5€, παίρνεις 2 χρονια PS+ και σου μένουν γύρω στα 3.5€ στο PS wallet. Αυτά βεβαια αν ισχύει η προσφορα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν πάρω μια ετήσια, πρέπει να την χρησιμοποιώ άμεσα;: έχει redeem code που τον βάζω όποτε θέλω;

εχει ημερομηνια ληξης,κραταει 1-1.5 χρονο νομιζω.

δεν ειναι απαραιτητο να την βαλεις αμεσα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...