Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν ειχε βγει και το 2.5 κχ?

Για ps3.

 

Για ps4 έχουν ανακοινωθεί (αλλά δεν έχουν βγει και ούτε έχουν συγκεκριμένα release dates) από kh τα

 

  • Kingdom Hearts 3 (TBA)
  • Kingdom Hearts 2.8 HD Final Chapter Prologue (2016)

και από ff τα

 

  • Final Fantasy VII Remake (TBA και θα είναι σε μορφή επεισοδίων)
  • Final Fantasy XV (2016)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Για ps3.

 

Για ps4 έχουν ανακοινωθεί (αλλά δεν έχουν βγει και ούτε έχουν συγκεκριμένα release dates) από kh τα

 

  • Kingdom Hearts 3 (TBA)
  • Kingdom Hearts 2.8 HD Final Chapter Prologue (2016)

και από ff τα

 

  • Final Fantasy VII Remake (TBA και θα είναι σε μορφή επεισοδίων)
  • Final Fantasy XV (2016)

 

νακλαιω οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια,στον Γερμανο εχουν βγει στα 17.9€ τα παρακατω PS4 exclusives

 

Infamous:Second Son

Until Dawn:Extended Cut

Last of Us:Remastered(δεν ειχα παιξει το DLC στο PS3)

 

Ποιο θα προτεινατε να αγορασω?Εχω ακουσει καλα λογια και για τα 3

 

 

EDIT:Τελικα τωρα ειδα οτι ειναι μη διαθεσιμα,προφανως εξαντληθηκαν η θα φερουν και αλλο stock.Οπως και να χει η ερωτηση παραμενει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες ξέρετε μήπως ποια θα είναι τα επόμενα παιχνίδια 12games προσφοράς του pstore;

Κανένας δεν μπορεί να το ξέρει αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια,στον Γερμανο εχουν βγει στα 17.9€ τα παρακατω PS4 exclusives

 

Infamous:Second Son

Until Dawn:Extended Cut

Last of Us:Remastered(δεν ειχα παιξει το DLC στο PS3)

 

Ποιο θα προτεινατε να αγορασω?Εχω ακουσει καλα λογια και για τα 3

 

 

EDIT:Τελικα τωρα ειδα οτι ειναι μη διαθεσιμα,προφανως εξαντληθηκαν η θα φερουν και αλλο stock.Οπως και να χει η ερωτηση παραμενει :P

 

Εγώ θα σου έλεγα και τα τρία αλλα από αυτά σίγουρα θα τα είχα έτσι TLOU>UD>=Second Son
 
Αλλα είναι και τρία διαφορετικά είδη παιχνιδιών, το ένα είναι open world (Infamous) το άλλο linear (TLOU) και το UD είναι περισσότερο σαν Heavy Rain/Beyond Two Souls. Ανάλογα τι σε βολεύει.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια,στον Γερμανο εχουν βγει στα 17.9€ τα παρακατω PS4 exclusives

 

Infamous:Second Son

Until Dawn:Extended Cut

Last of Us:Remastered(δεν ειχα παιξει το DLC στο PS3)

 

Ποιο θα προτεινατε να αγορασω?Εχω ακουσει καλα λογια και για τα 3

 

 

EDIT:Τελικα τωρα ειδα οτι ειναι μη διαθεσιμα,προφανως εξαντληθηκαν η θα φερουν και αλλο stock.Οπως και να χει η ερωτηση παραμενει :P

Παρε τα Last of Us:Remastered και Infamous:Second Son με κλειστα ματια ειδικα σε αυτη την τιμη , το Until Dawn μπορείς να το νοικιάσεις και να το δεις .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Infamous SS το είχα πάρει από αγγελία πριν 8 μήνες 15€.

Ίσως με ψάξιμο να το βρίσκεις και 10€ σήμερα..

Κατά τη γνώμη μου πάρε TLOU και Until Dawn.. δε θα τα ξαναβρείς εύκολα σ' αυτές τις τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτός απο αυτό τι άλλη επιλογή έχω αν θέλω 2TB

http://www.skroutz.gr/s/5398573/Seagate-Spinpoint-M9T-2TB.html

έχω διαβάσει και για τους εξωτερικούς που τους ανοίγεις αλλά φοβάμαι τη seagate....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν υπάρχει σε κάποιο παιχνίδι offline save(campaign), και κάνουμε delete το παιχνίδι,το save μένει στην κονσόλα αλλά δεν μπορούμε να το αντιγράφουμε σε usb η σβήνεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα καλά είναι δυνατόν να βγάλουν το FFVII σε επεισόδια;  Αν είναι δυνατόν

Αρμεγμα τρελο!

 

Εδω και χρονια να ναι καλα και η tellatale που το σφραγισε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Infamous SS το είχα πάρει από αγγελία πριν 8 μήνες 15€.

Ίσως με ψάξιμο να το βρίσκεις και 10€ σήμερα..

Κατά τη γνώμη μου πάρε TLOU και Until Dawn.. δε θα τα ξαναβρείς εύκολα σ' αυτές τις τιμές.

15ευρω το πουλανε το Infamous στις αγγελιες''με βαρια καρδια'' :) Και την προσφορα του Γερμανου να τους πεις,θα σου πουνε''ειναι σε αριστη κατασταση σαν καινουργιο'' :P

 

Παντως το Infamous Second Son το εχει στο Seven 3ημερου(αν το ενοικιασεις πχ Πεμπτη πρωι βγαινει μεχρι Δευτερα βραδυ που ειναι παραπανω απο αρκετος χρονος και για να βγαλεις το παιχνιδι και με τα δυο τελη αλλα και για να το κανεις Platinum :D)

 

Οσο για το Until Dawn και αυτο ιδια διαρκεια με το Infamous εχει απο πλευρας 100% Platinum http://www.playstationtrophies.org/forum/until-dawn/273495-until-dawn-trophy-guide-roadmap.html

 

Βεβαια εγω προσωπικα θα τα επαιρνα ολα σαν Playstation exclusive συλλογη.

 

 

εκτός απο αυτό τι άλλη επιλογή έχω αν θέλω 2TB

http://www.skroutz.gr/s/5398573/Seagate-Spinpoint-M9T-2TB.html

έχω διαβάσει και για τους εξωτερικούς που τους ανοίγεις αλλά φοβάμαι τη seagate....

Αν θυμαμαι καλα δεν ειχες αγορασει Gtx Titan για να παιζεις ολα τα multiplattform στο Pc???Τι να τον κανεις τον 2tb δισκο μονο για τα exclusives???

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15ευρω το πουλανε το Infamous στις αγγελιες''με βαρια καρδια'' :) Και την προσφορα του Γερμανου να τους πεις,θα σου πουνε''ειναι σε αριστη κατασταση σαν καινουργιο'' :P

 

http://www.public.gr/product/gaming/used-games/ps4-used/used:-infamous:-second-son-ps4/prod5363124pp/

 

Στο public μεταχειρισμένο έχει 9.99€ πάντως.. τώρα είναι μη διαθέσιμο αλλά σίγουρα θα γίνει κάποια στιγμή στις επόμενες μέρες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.public.gr/product/gaming/used-games/ps4-used/used:-infamous:-second-son-ps4/prod5363124pp/

 

Στο public μεταχειρισμένο έχει 9.99€ πάντως.. τώρα είναι μη διαθέσιμο αλλά σίγουρα θα γίνει κάποια στιγμή στις επόμενες μέρες..

Προφανως και αλλαξε η τιμη μετα το price drop σε καινουργιο παιχνιδι.

 

Παντως για τις παραπανω τιμες του Γερμανου που υποτιθεται οτι οι προσφορες ισχυουν μεχρι 13/12 δεν βλεπω να γινονται διαθεσιμα τα The last of us και Until Dawn.

Καλη τιμη και για το The Order για οσους δεν το εχουν παιξει/ενοικιασει ως τωρα για Collectors edition στα 25ευρω(αν ισχυει η τιμη και δεν ειναι τυπογραφικο λαθος)απο το You https://www.skroutz.gr/s/5910058/The-Order-1886-Collector-s-Edition-PS4.html

Αν και ουτως ή αλλως οι περισσοτεροι ειμαι σιγουρος οτι περιμενουν καποια προσφορα στην συνδρομη(και 10ευρω η 3μηνη δεν νομιζω να χαλασει κανεναν :P)μεταξυ των οποιων και εγω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...