Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μου έφαγε σκάλωμα το Ps4 σήμερα, ανοίγω την κονσόλα και στο menu είχε μια ασπρίλα που αλλοίωνε όλα τα χρώματα, δοκίμασα shut down, restart..Τίποτα..Αρχικά πίστευα ότι παίζει να έγινε κάτι με το HDMI, το άλλαξα πάλι τα ίδια..Εν τέλει, έκανα reset την κονσόλα στις εργοστασιακές ρυθμίσεις και έστρωσε, wtf ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατι να μη παρεις αυτον;

http://www.skroutz.gr/s/7831667/Samsung-Spinpoint-M9T-1-5TB.html

μικρη η διαφορα χρηματων για 50% παραπανω χωρο

Εδω αναφερουν οτι παιζει σε PS4

http://www.amazon.com/Samsung-Spinpoint-ST1500LM006-1-5TB-5400RPM/product-reviews/B00KY9M6FY/ref=cm_cr_dp_see_all_btm?ie=UTF8&showViewpoints=1&sortBy=bySubmissionDateDescending

 

Εγω παντως σκεφτομαι σοβαρα να χτυπησω αυτον (παιζει κανονικα σε PS4)

http://www.skroutz.gr/s/6575447/Seagate-Momentus-M9T-1-75TB-ST1750LM000.html

Edit: τον παρηγγειλα κιολας :)

 

Θέλω SSHD, έχει cache partition με SSD και βοηθάει πολυ περισσοτερο από μηχανικούς δίσκους. 1TB SSD δεν λέει να πάρεις γιατί είναι πανάκριβος και το Ps4 τρέχει με Sata 2. Πάνω από 1TB δεν χρειάζομαι γιατί δεν κρατάω πολλά games στο Ps4 και τα περισσότερα multiplatform τα παίζω στο PC anyway.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα και ο 500άρης με καλύπτει, πάνω από 3-4 παιχνίδια δεν πρόκειται να έχω ποτέ installed στην κονσόλα και όλα τα multiplatform παίζονται στο PC.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω εναν 500 κ ενα στικάκι κ τελειωνει η υποθεση. Οποτε δεν εχω χωρο κραταω τα saves απο games που εχω τερματίσει κ τα σβήνω χωρις ουσιαστικα να χανω τιποτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,ρε παιδιά ψάχνω να βρω το destiny για ps4.έστω και το πρώτο cdaki ξέρεις κανείς σας τίποτα?δεν το έχω βρει κάπου πάρα μόνο από έναν τύπο και μου ζητάει 20 ευρώ και είναι πολλά ρε γαμωτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,ρε παιδιά ψάχνω να βρω το destiny για ps4.έστω και το πρώτο cdaki ξέρεις κανείς σας τίποτα?δεν το έχω βρει κάπου πάρα μόνο από έναν τύπο και μου ζητάει 20 ευρώ και είναι πολλά ρε γαμωτο.

To βρισκεις και στα 15 μεταχειρισμενο σε γνωστο πολυκαταστημα...Μια προχειρη αναζητηση σκρουτζ θα σε κατατοπισει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,ρε παιδιά ψάχνω να βρω το destiny για ps4.έστω και το πρώτο cdaki ξέρεις κανείς σας τίποτα?δεν το έχω βρει κάπου πάρα μόνο από έναν τύπο και μου ζητάει 20 ευρώ και είναι πολλά ρε γαμωτο.

 

Αρκει να ξερεις ομως τι παιρνεις, γιατι ετσι οπως το εχουν κανει θα χρειαστει να αγορασεις τα expansions μετα.
Αν δε σε πειραζει, στο δινω με €10 αν εισαι Αθηνα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια σκεφτομαι να παρω ps4, τελευταιο πλεηστεησιο που ειχα ηταν το 2.
τι πρεπει να προσεξω πριν την αγορα? σκεφτομαι για μεταχειρισμενο, υπαρχει λογος να παω σε καινουριο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν αλλάξει οι τελευταίες παρτίδες σχετικά με τις πρώτες, αλλά εμένα και 5-6 φίλων μου που έχουμε εξαρχής δεν είχαμε ποτέ κανένα πρόβλημα... Αν δε βιάζεσαι πολύ, περίμενε κανά 15ήμερο ίσως παίξει καμιά καλή προσφορά λόγω Χριστουγέννων σε κάποιο μαγαζί και να μην αξίζει να πας σε μεταχειρισμένο (εκτός και αν βρεις κάποια super τιμή)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν αλλάξει οι τελευταίες παρτίδες σχετικά με τις πρώτες, αλλά εμένα και 5-6 φίλων μου που έχουμε εξαρχής δεν είχαμε ποτέ κανένα πρόβλημα... Αν δε βιάζεσαι πολύ, περίμενε κανά 15ήμερο ίσως παίξει καμιά καλή προσφορά λόγω Χριστουγέννων σε κάποιο μαγαζί και να μην αξίζει να πας σε μεταχειρισμένο (εκτός και αν βρεις κάποια super τιμή)

τι ειναι καλη τιμη? Χρειαζομαι 1τερα η ειμαι οκ με 500μεγκα? Τι αλλο κοιταω? Εγω φαηναλφαντασυ και κινγκντομχαρτς θελω να παιξω ://///

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα το 1tb είναι υπερβολή, δε θεωρώ ότι θα το χρειαστείς. Τώρα, σε σχέση με τα χρήματα που θες να γλιτώσεις και να πάρεις μεταχειρισμένο, εσύ θα το κρίνεις, αλλά θεωρώ ότι θα αξίζει αρκετά μόνο σε περίπτωση που θα βρεις μια κονσόλα πακέτο με έξτρα που χρειάζεσαι (συγκεκριμένα παιχνίδια που θες, 2ο χειριστήριο, PSplus κλπ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ειναι καλη τιμη? Χρειαζομαι 1τερα η ειμαι οκ με 500μεγκα? Τι αλλο κοιταω? Εγω φαηναλφαντασυ και κινγκντομχαρτς θελω να παιξω ://///

Απλώς για να ξέρεις τίποτα από τα 2 δεν έχει βγει ακόμα στο ps4 (εκτός του final fantasy type 0 HD και του Final Fantasy XIV που είναι MMORPG).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλώς για να ξέρεις τίποτα από τα 2 δεν έχει βγει ακόμα στο ps4 (εκτός του final fantasy type 0 HD και του Final Fantasy XIV που είναι MMORPG).

δεν ειχε βγει και το 2.5 κχ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...