Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παίδες θέλω να κάνω ένα Χριστουγεννιάτικο δώρο, ένα PS 4 για στον κολλητό μου, (εγώ θα πάρω αργόοτερα) και βρήκα μερικά καλά πακετάκια. Θέλω να που πείτε, όποιος θέλει, αν αυτό το πακέτο στην τιμή που δίνεται αξίζει για αυτά που παρέχει. Ρωτάω μήπως χωριστά βγαίνει φθηνότερα ή αν υπάρχει κανά άλλο πακετάκι που δεν πήρε το μάτι μου.

http://www.e-sakelaris.gr/playstation/ps4/sony-ps4-1tb-bloodborne-uncharted-godofwar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες θέλω να κάνω ένα Χριστουγεννιάτικο δώρο, ένα PS 4 για στον κολλητό μου, (εγώ θα πάρω αργόοτερα) και βρήκα μερικά καλά πακετάκια. Θέλω να που πείτε, όποιος θέλει, αν αυτό το πακέτο στην τιμή που δίνεται αξίζει για αυτά που παρέχει. Ρωτάω μήπως χωριστά βγαίνει φθηνότερα ή αν υπάρχει κανά άλλο πακετάκι που δεν πήρε το μάτι μου.

http://www.e-sakelaris.gr/playstation/ps4/sony-ps4-1tb-bloodborne-uncharted-godofwar

http://www.you.gr/proionta/pc-parts/konsoles/konsoles-ps4/sony-playstation-4-(ps4)-1tb-black-ultimate-player

 

Οποτε πληρώνεις 110 ευρώ για Bloodborne + Uncharted + GoW 3

 

Άμα θες να τα πάρεις όλα new σίγουρα βγαίνει παραπάνω από 110 ευρώ. Είναι καλο bundle αλλα όχι τρελή προσφορα, και τα τρία παιχνίδια (5 αν υπολογίσεις ότι το collection έχει 3 games) αξίζουν και με το παραπάνω imo.

 

--------------------------------------

Όσο για τον SSHD που λέγαμε

 

Στο Shadowfall είχε 18 sec διαφορά SSHD με HDD. Φυσικά αυτό αλλάζει από game σε game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O SSHD με τον SSD δεν έχουν καμία διαφορά, απλά εξαρτάται από το run που θα κάνει η κονσόλα. Την πρώτη φορά μπορεί ο SSHD να ξεκινήσει πιο γρήγορα, την δεύτερη φορά ο SSD και πάει λέγοντας και αυτό συμβαίνει λόγω έλλειψης του Sata 3 προφανώς. Γενικά το OS βλέπω φορτώνει αρκετά πιο γρήγορα σε σχέση με τον HDD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.you.gr/proionta/pc-parts/konsoles/konsoles-ps4/sony-playstation-4-(ps4)-1tb-black-ultimate-player

 

Οποτε πληρώνεις 110 ευρώ για Bloodborne + Uncharted + GoW 3

 

Άμα θες να τα πάρεις όλα new σίγουρα βγαίνει παραπάνω από 110 ευρώ. Είναι καλο bundle αλλα όχι τρελή προσφορα, και τα τρία παιχνίδια (5 αν υπολογίσεις ότι το collection έχει 3 games) αξίζουν και με το παραπάνω imo.

 

Το σκέφτηκα κι εγώ έτσι όπως αναφέρεις. Είδα όμως ότι ο σκληρός είναι 1TB και όχι 500ρης και γι'αυτό σκάλωσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι κανένα τρομερό deal αλλα έχει μια προσφορα το Ευρωπαϊκό store που αγοράζεις 2 games στην τιμή του ενός, η καλύτερη προσφορα imo:

capturemgju9.png

 

http://blog.eu.playstation.com/2015/12/10/buy-one-game-get-one-free-on-selected-titles-on-playstation-store/

 

Τα βάζεις στο καλάθι και βάζεις αυτόν το κωδικό J7P8G8P3DH

 

Άμα ενδιαφέρεται κανεις, αγοράζεις κάρτα των 50 από εδώ για 45 ευρώ και σου βγαίνει και το TLOU και το Until Dawn 22.5 έκαστο.

 

Edit: Εναλλακτικά για όσους δεν θέλουν το Until Dawn, το δεύτερο καλύτερο deal είναι αυτό:

25jjrd.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω φιλε..

Αντε αυτη η προσφορα για τη συνδρομή θα βγει ή ραδιο αρβύλα ειναι;;

Δεν φαίνεται να ισχύει άρα ο τύπος που το πόσταρε ήταν απλά troll.

 

το last of us ήταν 39.99 και τώρα πήγε 49.99?

Ωραίο deal sony...

Ναι γι' αυτό λέω δεν είναι κανένα τρομερό deal. Το D:OS μαζί με το Until Dawn είναι σχετικά τίμια προσφορα για 45 όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια θα αγορασει ενας φιλος ps4 εχουμε καποιες αποριες

με τους εξωετρικους υποτιτλους τι γινεται τους παιζει;;μπορεις να κανεις αλλαγη στο μεγεθος του υποτιτλου ποιο μεγαλο η μικρο;;μεταφορα λογαριασμου απο ps3 πως γινεται;; και πως σβηνεισ το υπαρχων λογαριασμο στο ps3?οταν αγορασεις το ps4 και εχει προβλημα μεσα σε 48 ωρες το δινεις πισω και δινουν καινουριο στο καταστημα;; οποιος γνωριζει με τις αποριες ας βοηθησει.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φαίνεται να ισχύει άρα ο τύπος που το πόσταρε ήταν απλά troll.

 

 

Ναι γι' αυτό λέω δεν είναι κανένα τρομερό deal. Το D:OS μαζί με το Until Dawn είναι σχετικά τίμια προσφορα για 45 όμως.

εντάξει αυτό είναι ok δε λέω και μάλιστα μπορεί να το πάρω κιόλας αν δε βρω το until dawn πιο φτηνα σε retail

χτες πήγα σε ενα καρο γερμανούς και δεν το είχε κανένα και σήμερα η προσφορά έχει τελειώσει.

το dos μπορεί να πέσει κατω από 25 στο steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομαι να πουλησω το PS3 Fat 80 GB vesion η με τον δισκο 80 Gb η με τον 500 GB.Μου εχει μεινει μονο 1 χειριστηριο σε κακη κατασταση.Το εχω συντηρησει προσφατα(Αλλαγη παστας και καθαρισμα) και λειτουργει κανονικα και αθορυβα.Εχω και καποια παιχνιδια σε CD.

 

Ποσο ειναι η λογικη τιμη χωρις παιχνιδια με τον καθε δισκο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....Aγοράζεις κάρτα των 50 από εδώ για 45 ευρώ

Είναι αξιόπιστο το μαγαζί; Πως και πουλάει τόσο φτηνά τις κάρτες;;;;

 

Φοβάμαι, δεν θέλω να φάω κανένα ban για κλεμμένους κωδικούς η ποιος ξέρει τι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...