Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

τελειωσα το DNA 40 PROJECT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

χρωματακι ΚΟΚΚΙΝΟ της φωτιας , με μια κιτρινη οθονη , και fat daddy 510!!

κουμπακια απο VaporFlask για Up&Down και κουμπακι με Led για FIRE :D

 

 

2dvsqi9.jpg

mbo2du.jpg

2v7v712.jpg

2gybp7t.jpg

2rmux6q.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ένα απρόσμενο.

 

Μόλις έγινε ship το Sigelei. Ύστερα από δύο μήνες.  :lol:

 

Σαββατιάτικα δουλεύουν τα καημένα;

 

Edit: Βλέπω έβαλαν για Preorder κόκκινο και μπλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους,

 

Χρόνια καπνιστής ,τελευταία στριφτό,έχω πλέον την μεγάλη περιέργεια να δοκιμάσω το ηλεκτρονικό..

Σαν παντελώς άσχετος το nobacco ειναι η <ενδεδειγμένη> λύση ;

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους,

 

Χρόνια καπνιστής ,τελευταία στριφτό,έχω πλέον την μεγάλη περιέργεια να δοκιμάσω το ηλεκτρονικό..

Σαν παντελώς άσχετος το nobacco ειναι η <ενδεδειγμένη> λύση ;

Ευχαριστώ.

 

Η χειρότερη δυνατή θα έλεγα είναι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες θελω να ρωτησω κατι ειμαι ατμιστης σχεδον δυο μηνες και 1 μηνα ατμιζω χωρις να καπνιζω καθολου κανονικο τσιγαρο .

θελω να μαθω εαν κανενας απο εσας ειχε ταχυκαρδιες και πλακωμα στην καρδια.

ειχε κανενας τετοια συμπτωματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες θελω να ρωτησω κατι ειμαι ατμιστης σχεδον δυο μηνες και 1 μηνα ατμιζω χωρις να καπνιζω καθολου κανονικο τσιγαρο .

θελω να μαθω εαν κανενας απο εσας ειχε ταχυκαρδιες και πλακωμα στην καρδια.

ειχε κανενας τετοια συμπτωματα?

Φιλε μου ατμιζω 2 χρονια! Μια φορα ενιωσα καπως ετσι επειδη χρησιμοποιησα 36mg νικοτινη. Μετα απο αυτο κανω παντα 20mg ή 18mg.Παντως εχω ακουσει και απο αλλον ακριβως τα ιδια συμπτωματα που λες και δεν συνεχισε. Καλο ειναι να πας σε εναν πνευμονολογο πριν συνεχισεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου ατμιζω 2 χρονια! Μια φορα ενιωσα καπως ετσι επειδη χρησιμοποιησα 36mg νικοτινη. Μετα απο αυτο κανω παντα 20mg ή 18mg.Παντως εχω ακουσει και απο αλλον ακριβως τα ιδια συμπτωματα που λες και δεν συνεχισε. Καλο ειναι να πας σε εναν πνευμονολογο πριν συνεχισεις

 

για αρχη σκεφτομαι να αλλαξω υγρο παντως εγω παιζω με 4.5 νικοτινη παιρνω natura virginia 9ari και το σπαω με μηδενικη βαση για να γινει 4,5 κανονικα δεν πρεπει να ειναι η νικοτινη σκεφτομαι μηπως ειναι οι πνευμονικες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για αρχη σκεφτομαι να αλλαξω υγρο παντως εγω παιζω με 4.5 νικοτινη παιρνω natura virginia 9ari και το σπαω με μηδενικη βαση για να γινει 4,5 κανονικα δεν πρεπει να ειναι η νικοτινη σκεφτομαι μηπως ειναι οι πνευμονικες

 

Μήπως είναι απλά συμπτώματα από την διακοπή του τσιγάρου; Δεν ξέρω, λέω. Αν έχεις μόλις 1 μήνα που το έκοψες, μήπως απλά δεν σε καλύπτει η 4.5άρα νικοτίνη και σου βγαίνει κανά στερητικό σύνδρομο;

 

Μόνο την δική μου εμπειρία μπορώ να σου πω για τις πνευμονικές, προσωπικά το τσακίζω όλη μέρα εδώ και μήνες και τέτοιο σύμπτωμα δεν είχα ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γράφω μία εδώ, μήπως και ενδιαφέρεται κανείς να εξυπηρετήσουμε ο ένας τον άλλον.

 

Έχω 25€ στο PayPal μου, τα οποία θέλω να τα μεταφέρω πίσω στη τράπεζα. Δεν μπορώ όμως. (Μην διαβάσετε το σποιλερ αν δεν ενδιαφέρεστε. Χαμένος χρόνος.  :lol:)

 

 

 

 

Αν θέλει κανείς να του στείλω το Balance μου στο δικό του PayPal και να μου στείλει τα χρήματα στον τραπεζικό μου λογαριασμό...  :-(

 

Δε ξέρω αν προβώ σίγουρα σε αυτή τη κίνηση-ανταλλαγή ποσών (αν κανείς παρακολουθήσει τι είπα σε αυτό το τόπικ θα καταλάβει το πρόβλημα μου, π.χ. στο μήνυμα που σας στέλνω), αλλά αν δε λύσω και γω τα θέματα μου μέχρι αύριο -έμπλεξα άσχημα σήμερα. Καταλάθος ακύρωσα και τη κάρτα μου στο PayPal και περιμένω τώρα απάντηση από αυτούς να μου τη κάνουν reset-, λογικά θα χρειαστώ τα χρήματα στον λογαριασμό μου μήπως και καταφέρω να κάνω από εκεί την αγορά.

 

Σόρρυ για τα πολλά λόγια, αλλά πραγματικά έχω ζαλιστεί δύο μέρες. Αν δεν έγινα σαφής και παίζει να ενδιαφέρεται κάποιος, ας μου πει να γίνω πιο συγκεκριμένος.  :lol:

 

 

 


για αρχη σκεφτομαι να αλλαξω υγρο παντως εγω παιζω με 4.5 νικοτινη παιρνω natura virginia 9ari και το σπαω με μηδενικη βαση για να γινει 4,5 κανονικα δεν πρεπει να ειναι η νικοτινη σκεφτομαι μηπως ειναι οι πνευμονικες

 

Αρχικά γιατί δε δοκιμάζεις απλά μηδενική βάση (υποθέτω είναι ίδιας αναλογίας PG/VG με την 9ρα; ) για να δεις αν ευθύνεται η νικοτίνη; Το αποκλείω βέβαια, αλλά για δοκίμασε.

Ύστερα, αν έχεις πάλι αρκετούς παλμούς, κάνε μία δοκιμή με κανονική τζούρα, όχι πνευμονική, πάλι με μηδενική βάση. Ψάξ'το λίγο με δοκιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως είναι απλά συμπτώματα από την διακοπή του τσιγάρου; Δεν ξέρω, λέω. Αν έχεις μόλις 1 μήνα που το έκοψες, μήπως απλά δεν σε καλύπτει η 4.5άρα νικοτίνη και σου βγαίνει κανά στερητικό σύνδρομο;

 

Αυτό ακριβώς σκέφτηκα με αυτό που περιγράφει. Είχα ακριβώς τα ίδια συμπτώματα και τις δύο φορές που έκοψα το τσιγάρο και την πρώτη φορά που έκοψα την καφεϊνη (ναι, κόβω διάφορα και τα ξαναρχίζω :P).

 

Δοκίμασε να ανέβεις σε εννιάρα μήπως και δεις διαφορά, άλλαξε υγρό, δοκίμασε διαφορετική σύσταση (PG/VG μήπως σε ενοχλεί) σε κάθε περίπτωση αν συνεχίσουν τα συμπτώματα μια συμβουλή από παθολόγο επιβάλλεται :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...