Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν εχω ψωνισει απο αυτα που λες και δεν βρηκα κωδικο εκπτωσης για τα συγκεκριμενα... Για τον ατμοποιητη επισης δεν ξερω. Παντως για αερατη τζουρα ο subtank θεωρειται απο τους κορυφαιους (δεν εχω προσωπικη γνωμη μιας και δεν εχω δοκιμασει. Ασε που ειμαι υπερ της σφιχτης τζουρας... B) )

 

Για να μην αναφερω εγω συγκεκριμενο καταστημα τσεκαρε εδω καποια μαγαζια και τις εκπτωσεις

http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,3013.msg81555.html#msg81555

 

Να προσεξεις πως καποια προιοντα μπορει να μην εχουν εκπτωση (οταν ειναι π.χ. καποιο σε προσφορα πιθανον να μην εχει επιπλεον εκπτωση). Επισης τα υγρα σε πολλα δεν εχουν εκπτωση.

 

Προχειρα που κοιταξα βρηκα στο ecig.gr την μπαταρια με 58 ευρω (το κουπονι εκπτωσης 20% δεν το δεχτηκε μαλλον γιατι ειναι σε προσφορα). Ο subtank δεν ειναι διαθεσιμος ομως αυτη τη στιγμη.

 

Στο fabvape με κουπονι -15% η μπαταρια βγαινει 70-15%=59,5 ευρω. Αλλα και εδω δεν εχει τον subatank V2 αλλα τον V1 (δεν ξερω αν εχουν μεγαλη διαφορα..)

 

Ριξε μια ματια και σε καποια αλλα να δεις τι παιζει...



..και μια πρηξη ακόμα αυτός ο ατμο που δίνει μαζί Link.png Site: εδω ειναι καλός ? μήπως χτυπήσω για αρχη αυτό όπως είναι ? Το ζητούμενο μου ειναι να μην ειναι καθολου σφιχτός.. (μηπως τελικά θέλω ναργιλέ ?) :lol: :lol:

Ας πουμε σε αυτο που εβαλες εδω ισχυει το 20% εκπτωση.

Απο 86,89 το παιρνεις με 69,51 ευρω με τον κωδικο EKAP20

 

ΥΓ. Θα με κερασεις καφε! 17 ευρω σε γλυτωσα! :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καφέδες όσους θέλεις παίζει Gaggia full support τα 2 πακέτα Camel δεν πάνε ξεροσφύρι βλέπεις.. :)

Άρα αφού βγαίνει τόσο με την έκπτωση,συμφέρει για καβατζα-δευτερο και παίρνω τον Sub ξεχωριστά ;)

 

Thanks bro γράφτηκα στο φορουμακι same nickname οπότε μόλις με εντοπίσεις χτύπα ! χαχα

 

Update

Καλοντουμανιαστος βρε !

η ισχύς εν τη ενώσει βοηθήσατε πολύ και θα τα παραλάβω απο το κατάστημα Αιγάλεω που βολεύει και την πρήξη δεν την γλιτώνουν όπως εγώ το 20ρικακι με το κουπόνι που μου υπέδειξε ο @crom251

..και σε κανένα 20ημερο χτυπάω και τον sub για τις,"αεράτες" χαχαχα

post-227308-0-78520200-1449032061_thumb.jpg

Επεξ/σία από MoviemakerGr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Moviemaker δες και εδω ενα review για τον ατμοποιητη που πηρες.

https://www.youtube.com/watch?v=wgiVdsv9GMk

 

Ειναι ο μικρος βεβαια (εσυ πηρες τον mega) αλλα οι ιδιοι πρεπει να ειναι πανω κατω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μετα απο 2 μερες tribeca σημερα νιωθω και κανω σκετη βαση ουτε ιχνος απο γευση,αλλαξα αντισταση και παλι τα ιδια.

Gs air tank ο ατμοποιητης με αντισταση 1.2 οργανικο βαμβακι.

 

Σημερα με μπεμπεκα πηρα κανονικα γευση ενω με τριμπεκα συνεχιζω να μη παιρνω ιχνος γευσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ μιας και τελικά ο GS Tank δεν την παλεύει με τα δικά μου υγρά (λόγω μικρής εισαγωγής και 80%VG φαντάζομαι), έχει κανένας να προτείνει κάποιον ατμοποιητή με απαραίτητα α) ρύθμιση αέρα για mouth-to-lung και β) κεφαλές νικελίου;

 

O Subtank αποκλείεται λόγω επιεικώς άθλιων κεφαλών (στις νικελίου αναφέρομαι μόνο).

 

Σκεφτόμουν να πάρω έναν ναυτίλο μίνι και να τον συνδυάσω με τις κεφαλές νικελίου που βρήκα στο join club, αλλά και τον melo, δεν ξέρω βέβαια ο δεύτερος κατά πόσο είναι ικανός για MTL...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ μιας και τελικά ο GS Tank δεν την παλεύει με τα δικά μου υγρά (λόγω μικρής εισαγωγής και 80%VG φαντάζομαι), έχει κανένας να προτείνει κάποιον ατμοποιητή με απαραίτητα α) ρύθμιση αέρα για mouth-to-lung και β) κεφαλές νικελίου;

 

Σκεφτόμουν να πάρω έναν ναυτίλο μίνι και να τον συνδυάσω με τις κεφαλές νικελίου που βρήκα στο join club, αλλά και τον melo, δεν ξέρω βέβαια ο δεύτερος κατά πόσο είναι ικανός για MTL...

 

Να προτεινω κατι δε θα προτεινω αν δεν εχω δοκιμασει αλλα οσο για τον nautilo mini ειχα σκασει ενα καρο χρηματα μαζι με κεφαλες και δε με ικανοποιησε καθολου,διαρροες,σκασιματα,καμμενο,μπουρμπουλιθρες και παντα αναρωτιομουν γιατι εχει τοσους φανατικους.

Εχω βαλει στο ματι τον suntank mini και οταν περισσεψουν (ειναι και πανακριβος) μπορει να τον τιμησω.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα με μπεμπεκα πηρα κανονικα γευση ενω με τριμπεκα συνεχιζω να μη παιρνω ιχνος γευσης.

 

Λες να ''ξεθύμανε'' τελείως? Με επιφύλαξη γιατί έχω να τα κάνω καιρό αυτά τα υγρά, αλλά το bebeca και εμένα νομίζω είχε λίγο πιο έντονη γεύση από το tribeca.

 

Κάνε μου μια χάρη. :P (Δοκίμασε και αν σου αρέσει..)Πάρε το dandy joplin (70pg/30vg, 8.90 ευρώ τα 15ml.. τύπου tribeca/bebeca.. καπνικό/καμμένη ζάχαρη) και αν χάσεις έστω και για λίγο τη γεύση, σου δίνω εγώ τα χρήματα πίσω. :lol:  Δεν ξέρω, το κάνω κάποιες μέρες, για μένα ανώτερο από τα 2 παραπάνω και στην εκπνοή (γιατί εκεί παίρνω γεύση, όχι στην εισπνοή) δεν χάνεται ποτέ αυτό το καπνικο/καραμέλα.

 

Τέλος, κάτι που ξέχασα να αναφέρω στην προηγούμενη σελίδα όσον αφορά τον justfog s14, αυτό επίσης που μου έκανε εντύπωση (πέραν από το ότι δεν έχω ίχνος απο σκασίματα, διαρροές και προβλήματα) βλέπω ότι αντίσταση δεν ''κρατάει'' μυρωδίες από το προηγούμενο υγρό και πολύ σύντομα έρχεται η γεύση του νέου σου υγρού ατόφια (τουλάχιστον στις εναλλαγές των υγρών που του έχω βάλει μέχρι ώρας: joplin, number1, 7 kings, 7 lives... τώρα αν του βάλει κανείς κανένα cuban cigar δεν ξέρω μετά.. :devil: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προτεινω κατι δε θα προτεινω αν δεν εχω δοκιμασει αλλα οσο για τον nautilo mini ειχα σκασει ενα καρο χρηματα μαζι με κεφαλες και δε με ικανοποιησε καθολου,διαρροες,σκασιματα,καμμενο,μπουρμπουλιθρες και παντα αναρωτιομουν γιατι εχει τοσους φανατικους.

Εχω βαλει στο ματι τον suntank mini και οταν περισσεψουν (ειναι και πανακριβος) μπορει να τον τιμησω.

 

Κλασική περίπτωση βλάβης ναυτίλου μίνι :D Όταν τον είχα παλιά οι μισές κεφαλές στην κυριολεξία ήταν τζούφιες... οι άλλες μισές όμως είχαν απίστευτη απόδοση. Σχεδόν λυπήθηκα όταν πήγα στον Subtank.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στρατηγέ έχει πιο έντονη γεύση το μπεμπεκα

Πιο καλη όχι αλλά πιο έντονη ναι,πάντως μια χαρά ατμιζετε.Στην επόμενη παραγγελία θα αγοράσω σίγουρα το υγρό που προτεινες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ μιας και τελικά ο GS Tank δεν την παλεύει με τα δικά μου υγρά (λόγω μικρής εισαγωγής και 80%VG φαντάζομαι), έχει κανένας να προτείνει κάποιον ατμοποιητή με απαραίτητα α) ρύθμιση αέρα για mouth-to-lung και β) κεφαλές νικελίου;

 

O Subtank αποκλείεται λόγω επιεικώς άθλιων κεφαλών (στις νικελίου αναφέρομαι μόνο).

 

Σκεφτόμουν να πάρω έναν ναυτίλο μίνι και να τον συνδυάσω με τις κεφαλές νικελίου που βρήκα στο join club, αλλά και τον melo, δεν ξέρω βέβαια ο δεύτερος κατά πόσο είναι ικανός για MTL...

αδερφε χωρις να το ξερω το θεμα οπως σου εχω πει γιατι στον subtank δουλευω μονο την επισκευασιμη το ρωτησα αυτο που ειχες πει για τις κεφαλες του subtank και μου ειπαν οτι οντως ισχυε αυτο στην version 1 στην version 2 εχουν αλλαξει πολυ σε αυτον τον τομεα τα πραγματα.

απλα ενημερωτικα στο λεω γιατι μου εκανε εντυπωση αυτο που ειχες πει και το ρωτησα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στρατηγέ έχει πιο έντονη γεύση το μπεμπεκα

Πιο καλη όχι αλλά πιο έντονη ναι,πάντως μια χαρά ατμιζετε.Στην επόμενη παραγγελία θα αγοράσω σίγουρα το υγρό που προτεινες.

 

Μη σε πάρω στο λαιμό μου, δεν είναι και φθηνό, αναλογικά έχει όσο ένα tribeca αν πάρεις 2 για να έχεις 30ml.

 

Αν υπάρχει η δυνατότητα, δοκίμασε το πρώτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, οι GS Air κεφαλές των 0.15Ω δουλεύουν κανονικά σε VW mode? Σε iStick 40TC..

Επίσης, παίζει να έχει κάνα πρόβλημα τροφοδοσίας ο Air MS με αυτές τις κεφαλές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες ολα προχωρούσαν καλά από το πρωί,πήγα εκεί στο Αιγάλεω άψογο το παλικάρι και με το παραπάνω,βρήκαμε κ μια γεύση καπνική USA mix την λέει και ειχα αρχισει ν'ασχολουμαι και να διαβαζω για τα Watt σε σχέση με την αντίσταση κλπ..

Ενημερωτικά εχω 1.0ohm και το μηχανακι μου το εβαλε το παλικάρι στα 13W.

Ώσπου τον ψιλοπηρα το μεσημερι μιάμιση ωρίτσα κ όταν ξύπνησα και το εβαλα στο στόμα μου με καφεδακι ηταν σαν να ατμιζω την κολόνια της μάνας μου..  μου γύρισε το στομάχι..

Για πείτε γνώμες κ εμπειρίες αρχικα για τα Watts και κυρίως τι κανουμε με το θεμα στομάχι μετα απο ύπνο..

Οχι τιποτα αλλο απο την ωρα που το πήρα νωρις το πρωι δεν ειχα ανάψει τσιγάρο αλλα το απογευμα με τον καφε αναγκάστηκα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...