Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά. Θέλω να κάνω μια ερώτηση.
Έχω παραγγείλει το Wismec Reuleaux RX200 και φορτιστή Nitecore I4 Version 2 από FT και θέλω να πάρω μπαταρίες lg hg2 (από Ελλάδα).
Θέλω να μάθω αν είναι καλός ο φορτιστής μου και σε TC mod με 0.5 αντίσταση ποια είναι η μεγαλύτερη ένταση που μπορώ να έχω χωρίς να κάνει μπουμ το mod.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

δεν εγινε και τιποτα.

ουτε τα 2 ευρο του δεν θα κλαψεις :P

 

παρ ολ αυτα ειναι ωραιο βαμβακι και το koh gen do! μετα απο λιγα ml στρωνει τελειως και σου αφηνει ωραια γευση

 

(παιδια , μυριζω ελειψη στις Flavour Art - Velved cloud , παντα δεν ειχαν εξαλου?!)

(παρτε οσο προλαβαινεται γιατι καλο καλοκαιρι ξαναβλεπω εισαγωγη στην ελλαδα...)

(εψαξα σε αρκετα καταστηματα στην θεσσαλονικη , και βρηκα μονο σε δυο..το ενα ειχε 5 τεμαχια και τα πηρα , και το αλλο ειχε παραπανω, αλλα πηρα αλλα 5 απο κει)

καντε τα κουμαντα σας!

:P

Δεν την έχω δοκιμάσει την συγκεκριμένη αξίζει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν την έχω δοκιμάσει την συγκεκριμένη αξίζει??

μονο?! vfm + ιταλικη !

κανω μονο αυτη και tottaly.

 

τελεια καθαρη γευση. δεν ξερω πως δικαιολογη η tw τα εξοφρενικα ποσα που ζηταει για 100ml.(54αρα βεβαια..)

αλλα η fa , ερχεται σε 9αρα(και 18αρα επερνα παλια) (οπως ακριβως την θελω χωρις αραιωμα) , καπνιζεται τελεια σκετη , δεν ειναι υπερπαχυρευστη , δεν μου λερωνει βαμβακια ποτε ακομα και αν εχω το ιδιο στησιμο πανω απο μηνα !

 

10 ευρο , 100ml 9mg. ειναι καλα πιστευω.

 

τι βαση κανεις εσυ?ποιες εχεις δοκιμασει?

 

 

Καλησπέρα παιδιά. Θέλω να κάνω μια ερώτηση.

Έχω παραγγείλει το Wismec Reuleaux RX200 και φορτιστή Nitecore I4 Version 2 από FT και θέλω να πάρω μπαταρίες lg hg2 (από Ελλάδα).

Θέλω να μάθω αν είναι καλός ο φορτιστής μου και σε TC mod με 0.5 αντίσταση ποια είναι η μεγαλύτερη ένταση που μπορώ να έχω χωρίς να κάνει μπουμ το mod.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων! 

το mod δεν θα κανει boom. μην αγχωνεσε.

ειδικα σε tc. αφου κοβει.

ρεαλιστικα , πανω απο 60watt δεν θα ανεβασεις με οτιδηποτε 0.5 κανεις.

 

btw ,  διαλεξες καλες μπαταριες και καλο φορτιστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά την atmos την 20αρα και την e-cig αλλα τις αραιώνω με vg-pg από σύνδεσμος.Θέλω να πάρω την pink mule από αγγλία 100 ml 100mg 15 ευρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αληθεια τωρα.......ατμος?!? :P

 

ελα δοκιμασε και τιποτ αλλο

 

εγω ξεκινησα να δοκιμαζω αλλες εταιριες , οταν μετα απο λιγο καιρο η ατμος (που πρωτοξεκινησα) μου εβγαζε φοβερο βηχα! (η pg παραπανω)

 

η ατμος πλεον μου φαινεται νερο με καοτονικ , ενω η fa ειναι σαν μιλκομπουκαλο , για να καταλαβεις

 

η pink mule , ενω την αγορασα , ηταν τοσο παχυρευστη που νευριασα και την χαρισα την ιδια μερα.. ισως με λιγη αραιωση να ειναι καλη. καλουτσικη γευση ειχε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά εναλλάσσω μεταξύ Umami και Abuelos (παρασκευής καταστήματος....). Με τις τελευταίες έχω τις επιφυλάξεις μου. 3-4 φορές που τις πήρα, τις πήρα "αναγκαστικά" διότι δεν είχε Umami.

 

Έχω δοκιμάσει και FA. Μόλις με έκανες να θέλω να ξαναπάρω ρε.  :lol:

 

Εν τω μεταξύ, έχω ψηθεί για Cuboid. Οκ, δεν έχω ανάγκη να βάλω στην άκρη το VTC ακόμη, αλλά...  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι υγρά αναπλήρωσης να δοκιμάσω σαν αρχάριος δεν θέλω με 

πολύ νικοτίνη από γεύση θα δοκίμαζα σοκολάτα κλασσικό και redbull ακούω και 

άλλες προτάσεις οι γεύσεις δεν θέλω να είναι έντονες τι προτείνετε? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γαντια, μασκα και μεγαλη μεγαλη προσοχη μην ερθει σε επαφη με το δερμα.αν χυθει πανω σου με τετοια περιεκτικοτητα νικοτινης δεν θελω να σε ανησυχησω αλλα πας απευθειας νοσοκομειο.οποτε παρε καλυτερα και γαντια που ειναι μεχρι τον αγκωνα.μην το ρισκαρεις.και κατι τελευταιο.κλειδωσε την και σε ενα ντουλαπι ωστε να μην ερθει κανενας αλλος σε επαφη που δεν γνωριζει τι ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που θέλω να πω είναι ποιες εταιρίες υγρών να κοιτάξω και 

γεύση εννοείτε ότι θα αποφασίσω εγώ  :-D

 

Και στο κατάστημα σε αφήνουν να δοκιμάσεις γεύσεις??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση, έχω αυτό με αντίσταση στα 1.5Ω, και μου βγάζει αρκετό καπνό, θα ήθελα λιγότερο (για να μην τελειώνει και το υγρό γρήγορα).

Υπάρχουν είδη αντίστασης tooc vooc ssoc, ποιό διαλέγω και τί σημαίνουν;

 

Αν ξέρει κάποιος έμπειρος ας απαντήσει με παράθεση για να μη χαθεί μέσα στα πολλά post.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα δύσκολα να σε αφήσουν να δοκιμάσεις να μυρίσεις ναι.

 

Από μένα δοκίμασε umami και flavour art.

Από αρώματα ψάχνει για tpa και capella.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...