Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για αρχαριο μοντακι 150 watt ρε zacharis1955?

Τη παλευεις καθολου?

Αχρειαστο τελειως.

 

 

Ποιο ειναι το πιο καταλληλο ηλεκτρονικο τσιγαρο για καποιον αρχαριο στο αθλημα αλλα χρονια καπνιστη?

 

Φιλε μου θα σου προτεινα για αρχη το istick pico , με αυτον τον ατμοποιητη κ αυτη τη μπαταρια

 

Απο υγρα ποτε μην ακους κανεναν, μπορει απο τον εναν να ακους τα καλυτερα,να το δοκιμαζεις κ να σου φαινεται απαισιο

Ειναι τελειως υποκειμενικο. Καλυτερα να πας σε καποιο μαγαζι να δοκιμασεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για αρχαριο μοντακι 150 watt ρε zacharis1955?

Τη παλευεις καθολου?

Αχρειαστο τελειως.

 

 

 

Φιλε μου θα σου προτεινα για αρχη το istick pico , με αυτον τον ατμοποιητη κ αυτη τη μπαταρια

 

Απο υγρα ποτε μην ακους κανεναν, μπορει απο τον εναν να ακους τα καλυτερα,να το δοκιμαζεις κ να σου φαινεται απαισιο

Ειναι τελειως υποκειμενικο. Καλυτερα να πας σε καποιο μαγαζι να δοκιμασεις.

πω φιλε μου με εσωσες θα κανω την παραγγελια που προτεινες αλλα αυτος ο ατμοποιητης τι διαφορες εχει πχ με τον Link.png Site: melo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατω απο 0,5 δεν υποστηριζει το μοντακι, και γνωμη μου επισης οι 0,5 ειναι πολυ καλυτερες και δε καιγονται γρηγορα οπως οι 0,6

 

Συμφωνώ ότι οι αντιστάσεις 0,5 είναι καλύτερες από τις 0,6 για αυτό τουλάχιστον (ΑΙΟ Pro). Αυτές θα τις πάρω σίγουρα.

 

Mεγαλύτερες τύπου 1.0 αξίζει να δοκιμάσω; Πρακτικά ποια η διαφορά με τις 0,5; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω φιλε μου με εσωσες θα κανω την παραγγελια που προτεινες αλλα αυτος ο ατμοποιητης τι διαφορες εχει πχ με τον Link.png Site: melo

 

-Νομίζω- ο melο είναι πιο αεράτος γενικά. Δηλαδή δεν δίνει την τόσο σφιχτή τζούρα που παίρνεις από το τσιγάρο. Δεν μπορώ να τον συγκρίνω άμεσα γιατί δεν έχω δουλέψει τον Melo, μόνος του όμως ο Triton Mini, ειδικά με τις κεφαλές 1.8 του Ναυτίλου έχει εξαιρετική απόδοση και γεύση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω φιλε μου με εσωσες θα κανω την παραγγελια που προτεινες αλλα αυτος ο ατμοποιητης τι διαφορες εχει πχ με τον Link.png Site: melo

 

εγω τον μελο 3 εχω με αντισταση 1.8 του "κανονικου" τριτονα

 

Ο τριτον μινι εχει μεγαλυτερο εύρος στις τσιγαρισιες αντιστασεις του

 

ο μελο ειναι πνευμονικος βεβαια πλεον η eleaf εχει βγαλει κ αντισταση τσιγαρισια για τον μελο 3 (0,75) αν κ εμενα δε μ'αρεσε ιδιαίτερα + οτι παιρνει και την 1.8 του τριτονα(οχι του μινι) ..αν θες καποια στιγμη να δοκιμασεις κ πνευμονικες τοτε πας σε μελο3 που εχεις αυτη τη δυνανοτητα...στον τριτον μινι θα περιοριστεις στις τσιγαρισιες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω φτιαξει και εχω πεταξει σημερα 4 ζευγαρια αντιστασεις ss316 απο το.ιδιο καρουλι που χρησιμοποιω τοσο καιρο γιατι μου βγαζουν μονο γευση μεταλλο

Παιζει να θελει καθαρισμα το συρμα πριν το στριψω? Με τι το καθαριζουν γενικα ξερει κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγουρα μπορεις να το καθαρισεις με καθαρο αλκοολ. 100%.

εχω ακουσει και για isopropyl alcohol, αλλα δεν ειμαι 100% σιγουρος αν ειναι τελειος ασφαλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ

με ισοπροπυλική το έκανα, φεύγει η γεύση αλλά αφήνει μια δικιά του που δεν έφυγε όσο κι αν το ξέπλυνα

καθαρό αλκοόλ εννοείς οινόπνευμα ή κάτι άλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας ξεμείνει, για άλλη μια φορά, με ένα AIO για τις εξόδους και, ευτυχώς, ένα Sigelei για το σπίτι, ψάχνω πάλι να βρω τι θα πάρω. Έστειλα το VTC πίσω στους κινέζους (FYI: μόλις μία εβδομάδα Ελλάδα -> Χονγκ Κονγκ) και τώρα περιμένω να μου επιστραφούν τα χρήματα.

 

Σκέφτομαι για HCigar VT75 Nano, όμως, μήπως έχει να προταθεί και τίποτα άλλο που πιθανόν να μου διαφεύγει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας ξεμείνει, για άλλη μια φορά, με ένα AIO για τις εξόδους και, ευτυχώς, ένα Sigelei για το σπίτι, ψάχνω πάλι να βρω τι θα πάρω. Έστειλα το VTC πίσω στους κινέζους (FYI: μόλις μία εβδομάδα Ελλάδα -> Χονγκ Κονγκ) και τώρα περιμένω να μου επιστραφούν τα χρήματα.

 

Σκέφτομαι για HCigar VT75 Nano, όμως, μήπως έχει να προταθεί και τίποτα άλλο που πιθανόν να μου διαφεύγει;

Φιλε μου με τι το εστειλες το δεμα και ποσο κοστισε ? Γνωριζεις επισης για χρονο παραδοσης στο περιπου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας ξεμείνει, για άλλη μια φορά, με ένα AIO για τις εξόδους και, ευτυχώς, ένα Sigelei για το σπίτι, ψάχνω πάλι να βρω τι θα πάρω. Έστειλα το VTC πίσω στους κινέζους (FYI: μόλις μία εβδομάδα Ελλάδα -> Χονγκ Κονγκ) και τώρα περιμένω να μου επιστραφούν τα χρήματα.

 

Σκέφτομαι για HCigar VT75 Nano, όμως, μήπως έχει να προταθεί και τίποτα άλλο που πιθανόν να μου διαφεύγει;

 

στη θέση σου θα έβαζα ενα 10άρικο ακόμα και θα πήγαινα για το vt167 http://www.gearbest.com/temperature-control-mods/pp_587743.html?wid=21

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου με τι το εστειλες το δεμα και ποσο κοστισε ? Γνωριζεις επισης για χρονο παραδοσης στο περιπου ?

ΕΛΤΑ συστημένο, 9.20€ πήγε.

 

Χρόνο παράδοσης; Μία εβδομάδα έκανε, όπως είπα και παραπάνω. Το έστειλα Δευτέρα και έφτασε την επόμενη Δευτέρα.

 

Edit: Το ξανατσέκαρα. Τρίτη δείχνει ότι παρέλαβαν οι Κινέζοι τελικά. 8 μέρες δηλαδή.

 

στη θέση σου θα έβαζα ενα 10άρικο ακόμα και θα πήγαινα για το vt167 http://www.gearbest.com/temperature-control-mods/pp_587743.html?wid=21

Το θέλω κυρίως για όταν είμαι εκτός σπιτιού, οπότε θα ήθελα να αποφύγω διπλές μπαταρίες κ.λπ. (Όγκος, βάρος..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας 

Εχω κανει μια παραγγελια απο gb και εχει αποσταλει με postnl στις 21 Νοεμβ και το θεμα ειναι οτι εχουν περασει 33 μερες

Εχω ξανακανει παραγγελιες και τις παιρνω μεσα σε 15 μερες αντε 20 και αναρωτιεμαι μηπως εχει παιχτει τπτ πχ βουτηγμα ή ειναι απλα καθυστερηση λογων γιορτων?

Ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...