Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας 

Εχω κανει μια παραγγελια απο gb και εχει αποσταλει με postnl στις 21 Νοεμβ και το θεμα ειναι οτι εχουν περασει 33 μερες

Εχω ξανακανει παραγγελιες και τις παιρνω μεσα σε 15 μερες αντε 20 και αναρωτιεμαι μηπως εχει παιχτει τπτ πχ βουτηγμα ή ειναι απλα καθυστερηση λογων γιορτων?

Ευχαριστω πολυ

 

Tracking number δεν σου δώσανε; Τί λέει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μου εδωσαν και εχω αυτες τις πληροφοριες

17track:

2016-11-21 08:57

The item is on transport to the country of destination

2016-11-20 01:23

NETHERLANDS, SEND ITEM ABROAD

2016-11-20 01:23

The item is at the PostNL sorting center

2016-11-14 07:11

The item is pre-advised

 

Beishisheng log:

2016-11-13 19:48:49 The Item is Received from Customer
2016-11-13 22:27:46 The Item is Arrived at facility
2016-11-14 09:12:03 The Item is Departed from facility

Infomation
 

Update Time Area Status

2016-11-21 08:57:00   The item is on transport to the country of destination

2016-11-20 01:23:00   The item is at the PostNL sorting center

2016-11-14 07:11:00   The item is pre-advised

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τις 21 Νοεμβρίου, δηλαδή εδώ και έναν μήνα, δεν υπάρχει καμία νέα ενημέρωση για το δέμα;

Πολύς καιρός, εγώ θα έστελνα ένα μήνυμα στην Gearbest να δω τι παίζει, έναν μήνα είναι υπερβολικό

να έχει κολλήσει στο "item is on transport to the country of destination".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τις 21 Νοεμβρίου, δηλαδή εδώ και έναν μήνα, δεν υπάρχει καμία νέα ενημέρωση για το δέμα;

Πολύς καιρός, εγώ θα έστελνα ένα μήνυμα στην Gearbest να δω τι παίζει, έναν μήνα είναι υπερβολικό

να έχει κολλήσει στο "item is on transport to the country of destination".

Το εχω ταχτοποιησει το θεμα με την gb απλα δεν ξερω μηπως ειναι θεμα ημερων και γινεται τετοιο θεμα 

Επισης εχω δει αλλους με ημερομηνιες νοεμβριου να εχουν λαβει τα δεματα τους τετοιον καιρο και αυτο που φοβαμαι ειναι το βουτηγμα κυριως 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ ότι οι αντιστάσεις 0,5 είναι καλύτερες από τις 0,6 για αυτό τουλάχιστον (ΑΙΟ Pro). Αυτές θα τις πάρω σίγουρα.

 

Mεγαλύτερες τύπου 1.0 αξίζει να δοκιμάσω; Πρακτικά ποια η διαφορά με τις 0,5; 

Βασικα ειναι διαφορετικη φιλοσοφια μεγαλυτερες του 1Ω, ειναι πιο τσιγαρισια απο 0,5 που ειναι σφιχτη πνευμονικη αλλα παραμενει πνευμονικη, εχω δοκιμασει ομως 1+ σε cubis που ειναι το ιδιο τανκ με το ΑΙΟ, ειναι τραγικη και σε γευση αλλα και σε ντουμανι, θα σε προτεινα να αποφυγεις οτιδηποτε σε 1+ και να μεινεις 0,5 ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το συγκεκριμένο εδώ και 2 εβδομάδες, το οποίο και πήρα γύρω στα 25 €

 

2016-08-05-17_56_115272.jpg

 

 

Τρομερή παραγωγή ατμού. Χρειάστηκε λίγος χρόνος να συνηθίσω την πνευμονική τζούρα, αλλά είμαι ευχαριστημένος. Το μόνο πρόβλημα είναι ότι μου ξεραίνει πολύ τον λαιμό. Βέβαια έκανα 9άρα νικοτίνη, που όπως πληροφορήθηκα αργότερα, είναι too much για πνευμονικό. Όμως ακόμα και με 6άρα με ενοχλούσε. Θα πάω σε 3 άρα μήπως βελτιωθεί.

 

Κάτι άλλο. Το συγκεκριμένο έχει αντίσταση 0.3. Με λίγο ψάξιμο διάβασα, ότι δεν είναι και ότι καλύτερο το sub-ohming γιατί υπερθερμένεται το υγρό και εισπνέεις και άλλες ουσίες. Ισχύει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω ταχτοποιησει το θεμα με την gb απλα δεν ξερω μηπως ειναι θεμα ημερων και γινεται τετοιο θεμα

Επισης εχω δει αλλους με ημερομηνιες νοεμβριου να εχουν λαβει τα δεματα τους τετοιον καιρο και αυτο που φοβαμαι ειναι το βουτηγμα κυριως

Φίλε πολλοί το έχουμε πάθει και σε αλλα φόρουμ ειδικά εκείνες τις μέρες εγω εχω παραγγείλει απο 12/11 και ακόμα τίποτα , λογικά εχει φτάσει Ελλάδα απλα δεν εχει σκαναριστεί ακόμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ Με τιποτα πανω απο 3αρα νικοτινη, δε παλευεται με τπτ, αυτο με τις 0.3 που λες δεν ισχυει, ειμαι με 0,3εδω κ χρονο+ και δε θελω να παω σε κατι αλλο, γευση ντουμανι κτλπ, πολλα υγρα επισης δινουν κατι παραπανω σε 0,3 απ οτι σε 0,5 πχ Beard vape, Mad Hatter, Suicide bunny etc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ Με τιποτα πανω απο 3αρα νικοτινη, δε παλευεται με τπτ, αυτο με τις 0.3 που λες δεν ισχυει, ειμαι με 0,3εδω κ χρονο+ και δε θελω να παω σε κατι αλλο, γευση ντουμανι κτλπ, πολλα υγρα επισης δινουν κατι παραπανω σε 0,3 απ οτι σε 0,5 πχ Beard vape, Mad Hatter, Suicide bunny etc

 

 

Να προσέχω τίποτα σε σύσταση υγρού? Πχ παραπάνω vg ή δεν παίζει ρόλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε πολλοί το έχουμε πάθει και σε αλλα φόρουμ ειδικά εκείνες τις μέρες εγω εχω παραγγείλει απο 12/11 και ακόμα τίποτα , λογικά εχει φτάσει Ελλάδα απλα δεν εχει σκαναριστεί ακόμα

Εχω κανει απειρα τηλεφωνα στα ελτα και τα ελτα τα ξυνουνε και απο αυριο θα πιασω τηλεφωνο για αεροδρομιο γιατι μου εδωσαν καποια τηλεφωνα για αναζητηση πακετων απο postnl και αυτων που ξεκινανε το tracking num με rs.Το τηλ ειναι 2103538161 αλλα δεν ξερω αμα εχει καλεσει καποιος ποτε να μας πει εμπειριες και τι λενε στο περιπου 

Δεν ξερω παντως περνανε οι μερες και το πακετο ακομα να φανει

Απορω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελωνείο σου δώσανε. Απο τη στιγμή που δεν έχει σκαναριστεί δε νομίζω να σου πούνε κάτι παραπάνω. Αν πάρεις πες τι σου είπαν απο περιέργεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι άλλο. Το συγκεκριμένο έχει αντίσταση 0.3. Με λίγο ψάξιμο διάβασα, ότι δεν είναι και ότι καλύτερο το sub-ohming γιατί υπερθερμένεται το υγρό και εισπνέεις και άλλες ουσίες. Ισχύει?

 

Σύμφωνα με την απάντηση του Φαρσαλινού στη συγκεκριμένη έρευνα, σημασία έχουν τα volt που περνάνε από το σύρμα και όχι η αντίσταση. Σε γενικές γραμμές εξαρτάται από τα watt και τα volt, πάνω από τα 5v και δεδομένης της τιμής της αντίστασης -μπορεί- να ισχύει κάτι τέτοιο, αλλά πρακτικά είναι αδύνατον να ατμίσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελωνείο σου δώσανε. Απο τη στιγμή που δεν έχει σκαναριστεί δε νομίζω να σου πούνε κάτι παραπάνω. Αν πάρεις πες τι σου είπαν απο περιέργεια.

Eννοειται πως θα ενημερωσω απλα μου φαινεται οτι ειναι γενικο το θεμα απο τις απαντησεις αλλων ατομων μεσα απο εδω αλλα και απο ομαδες στο φβ για το ηλ τσιγ

Επισης εχω παραγγειλει μεχρι και κατι θηκες για ενα κινητο και αυτες αφαντες 

ΟΛΑ ΑΦΑΝΤΑ  :mad:  :mad:

Τελος παντων για οτι νεωτερο επικοινωνω μαζι σας!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...