Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρει κανένας αν υπάρχει σε ελληνικό κατάστημα βάση Pink Mule 1lt; 

Είμαι έτοιμος να παραγγείλω από Ισπανία, αλλά μόνο τα μεταφορικά κοστίζουν όσο 3 λίτρα μηδενικής...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ξέρει κανένας αν υπάρχει σε ελληνικό κατάστημα βάση Pink Mule 1lt; 

 

Είμαι έτοιμος να παραγγείλω από Ισπανία, αλλά μόνο τα μεταφορικά κοστίζουν όσο 3 λίτρα μηδενικής...

δεν ξερω για ελλαδα , αλλα ψαχνω βαση φθηνη και καλη για την μανα μου. δωσε λιγα info και αν θες κανουμε μιση μιση την αγορα απο εξω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έβαλα το λινκ για την 40άρα νικοτίνη.

 

Δεν χρειάζεται να αγοράζεις νικοτίνη στην περιεκτικότητα που ατμίζεις.

 

Πες εσύ κάνεις 6άρα. Αγοράζοντας την 40άρα φτιάχνεις 3.3 λίτρα υγρού.

Αγοράζοντας την 6άρα απευθείας, φτιάχνεις 1 λίτρο.

 

Πληρώνοντας δηλαδή το διπλάσιο ποσό, φτιάχνεις όχι την διπλάσια ποσότητα απλά, αλλά + 1.3 λίτρα υγρού.

 

(Υποθέτουμε ότι η μηδενική δεν κοστίζει τίποτα βέβαια, στην πραγματικότητα το 1 λίτρο ή το 1 κιλό κάνει κανά 3ευρω, τίποτα δηλαδή).

Ευχαριστώ φίλε μου καταρχήν για της απαντήσεις σου.

(Δεν χρειάζεται να αγοράζεις νικοτίνη στην περιεκτικότητα που ατμίζεις.)

Αυτό δεν κατάλαβα φίλε μου τι εννοείς!

Και τέλος Οκ αγορά μεγάλης νικοτίνης και διπλάσια - τριπλάσια ποσότητας 0 μετά την ανάμειξη σε τι σκεύος γίνεται ή αποθήκευση ώστε να μην χαλαση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανένας αν υπάρχει σε ελληνικό κατάστημα βάση Pink Mule 1lt; 

 

Είμαι έτοιμος να παραγγείλω από Ισπανία, αλλά μόνο τα μεταφορικά κοστίζουν όσο 3 λίτρα μηδενικής...

Καλη η pink mule akpe? Σκεφτομαι να την δοκιμασω. Μεχρι τωρα κορυφη εχω την flavourart...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολύ καλή, θα έλεγα ανώτερη της FA, άοσμη σχετικά (θέλει ένα διβδόμαδο ωρίμανση αλλιώς με το βιρτζίνια μου βγάζει μια περίεργη γλυκάδα) αλλά αρκετά πιο πηχτή, ακόμα και η 80/20!

Λογικό το τελευταίο θα μου πεις αφού η VG έκδοση της FA έχει 20% νερό και όχι PG, αλλά και πάλι, είναι από τις πιο πηχτές.

Επεξ/σία από akpe
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια προταση για καλη βαση?

Εχω δοκιμασει μεχρι τωρα flavourart, eliquid france, el greco, atmos lab. Κατα σειρα προτιμησης τις εχω βαλει....

 

Οι pink mule τι λενε?

 

Θεωρώ πως είναι οι καλύτερες οι pink mule

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δώστε και έναν καλό ατμοποιητή τώρα για έτοιμες αντιστάσεις να ολοκληρώσω την παραγγελία μου.

edit

λέω να πάρω https://www.fasttech.com/products/0/10004861/4535903-authentic-kangertech-toptank-nano-clearomizer 

https://www.fasttech.com/products/3484000

 

https://www.fasttech.com/products/2095900

 

Τώρα που θα καταργήσουν τα 30μελα...

Από που βγαίνει αυτό?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάλογα. Κάποιος που κάνει ξέρω γω 10/20/30μλ την εβδομάδα και έτοιμα δεν έχει λόγο να τρέχει για αγορές από εξωτερικό, άγχος για την παραλαβή, αν θα προλάβουν να περάσουν τελωνείο πριν εφαρμοστεί ο νόμος, αν θα τα σταματήσουν κ.λπ. Θα προτιμήσει να δώσει το ένα ευρώ παραπάνω και να τα πάρει από εδώ.

Το πρόβλημα (θα ;) το έχουν όσοι κάνουν πολύ περισσότερο όγκο και DIY. Εγώ θα προσπαθήσω να στοκάρω για κανένα χρόνο, ελπίζω να προλάβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως γίνεται χαμός, στο vaping.gr έχει ένα σχετικό τόπικ όπου μιλάμε ο ένας λέει αγόρασε 6 λίτρα vg, 6 λίτρα pg και 6 λίτρα νικοτίνη 30άρα, ο άλλος 8 και 8, ο τρίτος 5-6 λίτρα νικοτίνη. Στο άτμισμα.gr στο Facebook κάθε τρίτο ποστ είναι φώτος με τα μπουκάλια τα λίτρα από τον Σύνδεσμο.

 

Τον κάναμε μάγκα τον Σύνδεσμο, οι πωλήσεις του πρέπει να έχουν απογειωθεί.

 

Προσωπικά δεν νομίζω να αλλάξει η τιμή στην vg/pg του φαρμακείου, αλλά αν ισχύουν αυτά που λένε, η τιμή στην DIY νικοτίνη θα εκτοξευθεί εξωφρενικά, εκεί ίσως αξίζει να κάνουμε κάβα.

 

http://imgur.com/a/QKDUf

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάλογα. Κάποιος που κάνει ξέρω γω 10/20/30μλ την εβδομάδα και έτοιμα δεν έχει λόγο να τρέχει για αγορές από εξωτερικό, άγχος για την παραλαβή, αν θα προλάβουν να περάσουν τελωνείο πριν εφαρμοστεί ο νόμος, αν θα τα σταματήσουν κ.λπ. Θα προτιμήσει να δώσει το ένα ευρώ παραπάνω και να τα πάρει από εδώ.

 

Το πρόβλημα (θα ;) το έχουν όσοι κάνουν πολύ περισσότερο όγκο και DIY. Εγώ θα προσπαθήσω να στοκάρω για κανένα χρόνο, ελπίζω να προλάβω.

αν αγοράζεις από Ευρώπη έτοιμα υγρά, τι πρόβλημα και άγχη να έχεις ?

Εγώ προσωπικά έτσι κάνω και δεν έχω καμία πρεμούρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...