Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχωντας το πικο μεγκα θα ελεγα σε καθε νεο αγοραστη να παει σε κατι αλλο,καλο χρυσο μεν αλλα ενα αλλα....

Μεγαλος περιορισμος το να βαλεις μεχρι 23μμ ατμο .Αν στο μελλον θες να ασχοληθεις περεταιρω καλυτερα να πας σε κατι αλλο,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καλημερα κ απο εμενα

 

εχω αγορασει το wismec rx300 και εχω μονιμα πανω τον cleito με 0.4 αντισταση.

λεω να αλλαξω (παλι πνευμονικο) και εχω στο ματι τον cleito 120 ή τον cleito exo.

ποιον απο τους δυο εχετε δοκιμασει????

 

 

απο επισκευασιμους εχω τον whitebone rta και πηρα και τον wotofo conqueror rta.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω βγήκε και pico που χωράει και μέχρι 25άρηδες

Έπρεπε. Νομίζω όταν αποφασίσω να δώσω το Μέγκα θα τσιμπήσω κάτι τέτοιο η ξανά vtc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον τελευταιο καιρο μου καιγονται στο ακυρο οι αντιστασεις. Στην αρχη δεν εδωσα σημασια, αλλα τωρα πιστευω οτι παιζει να φταιει το Alien. Για να καταλαβετε, εχω το Alien μαζι με Cubis Pro και εναν Toptank Mini. Με τον Cubis μου εχει τυχει καποιες φορες στο ακυρο να καει η αντισταση ενω μπορει να ειναι 2-3 ημερων. Αν ηταν μονο εκει θα ελεγα μουφα παρτιδα. Το ιδιο ομως ισχυει και στον Toptank και βασικα ειναι σχεδον σιγουρο οτι θα καει (OCC 0,5 και 1,2) σε αυτον. Γενικα το Alien δεν διαβαζει σωστα τα ohms και πιστευω οτι καποιο προβλημα εχει και μου καιει τις αντιστασεις. Πως μπορω να το τεσταρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα κ απο εμενα

 

εχω αγορασει το wismec rx300 και εχω μονιμα πανω τον cleito με 0.4 αντισταση.

λεω να αλλαξω (παλι πνευμονικο) και εχω στο ματι τον cleito 120 ή τον cleito exo.

ποιον απο τους δυο εχετε δοκιμασει????

 

 

απο επισκευασιμους εχω τον whitebone rta και πηρα και τον wotofo conqueror rta.

κανεις????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

κανεις????

 

 

Cleito δεν έχω δοκιμάσει κανέναν. Από επισκευάσιμους προτείνω με κλειστά μάτια τον Serpent mini 25, έχω και τον Cthulhu V3 αν θες κα΄τι σε γαιδούρι, και από rda προτείνω Desire Yuri, Desire Mad Dog ή Rabbies, Medusa, Peerless, Icon, Govad.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cleiτo εχει ο amplaxoymplis.Γενικα επειδη τον εχω τεσταρει εχει καλη γευση.Καταπινει βεβαια τα υγρα οπως το μωρο το μπιμπερο.ΤΟ θεμα ειναι με τις αντιστασεις δεν εχεις πολλες επιλογες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

warlock9_0

Εσύ είσαι και από τους έμπειρους αλλά για να πω και έγω τι νομίζω 

Για τι σύρμα μιλάμε

Το σύρμα το δοκίμασες σε άλλον ατμοποιιήτη και έπαιζε σωστά 

Ο ατμοποιητής γενικά είναι εντάξει με άλλλα συρματα

¨Οταν λες δεν παίζει, καθόλου ή κανα δύο τζούρες

 

 

superKots

Μπόρεις μόλις βάλεις την αντίσταση να δεις άμα την μετράει σωστα έχε το νου σου γιατί το Αλιεν κάνει κάποιες βλακίες και χάνει ρυθμίσεις και βαραει στο μέγιστο όταν γίνεται αυτό αλλά στο δείχνει στην οθόνη  οπότε το νου σου στην οθόνη και άμα συνεχίσει ή δεν δείχνει κάτι διαφορετικό μας λες

 

 

CaptainHog

Από ότι βλέπεις δεν έχουν πολλοί κλέιτο εγώ θα σου πρότεινα να πας σε επισκευάσημο serpent  rdta ή μίνι, tfv8 baby  merlin mini 

 

 

 

tritonas00

Δεν τον έχω αλλά άμα ποτέ ηθελα να πάρω τσιγαρήσιο εργοστασιακό αυτόν θα έπερνα.  

 

 

ordion3

Βασικοί προυπόθεση σε όλους τους πνευμονικούς αμα μου βρεις κάποιον πουν να μην είναι καταβόθρα αύριο πάω να τον πάρω από 15- 20 μλ με το μωρό

 

 

 

ΧΑχαχαχαχα επίτέλους έφτασε ο λυσσασμένος και οι αντιστάσεις

http://imgur.com/a/fady9

Επεξ/σία από palasd
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...