Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ω καλά είστε... ένα πακέτο χαρτομάντηλα τη μέρα στανταράκι. Hankies πάντα δίπλα μου, και ένα πακέτο από χαρτοπετσέτες την εβδομάδα στάνταρ. Και δεν έχω καν επισκευάσιμο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Να ρωτήσω και κάτι άλλο:

 

Δύο μαγαζάτορες μου είπαν δυο διαφορετικές γνώμες για την "σωστή τζούρα"

 

1) Πατάς-ρουφάς-αφήνεις

 

2) Πατάς-ρουφάς-αφήνεις-ρουφάς καπάκια ελάχιστα να μαζέψεις υδρατμούς να μην "στεγνώσουν" 

 

Μάλιστα ο 1 μου είπε οτι ο 2 δεν έχει ιδέα, και ο 2 οτι ο 1 δεν ξέρει  :ph34r:  :devil:  :-D

 

Τι λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντώς ατμίζω με τον δευτερό τρόπο και η χαρτοπετσέτα στην προκειμένη ήταν για να εστιάζει καλύτερα το τηλέφωνω αφού με το σωστό στύσημο του ατμοποιήτη η χαρτοπετσέτα δεν χρειάζεται(εννοείτε ότι έχω πάντα μια κοντά μου) χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τον δεύτερο, ώστε να μη μείνει ατμός μέσα, υγροποιηθεί, και δημιουργήσει διαρροή.

Καλά με μια δύο τζούρες δεν θα έχεις διαρροή, αν ατμίσεις 10μλ έτσι όμως στάνταρ θα δεις υγρασία στο κάτω μέρος του ατμοποιητή. Ειδικά σε ατμοποιητές τύπου TFV/Cleito/επισκευάσιμους για ντουμάνια.

Εδώ ακόμα και έτσι εμένα μου μαζεύει αρκετή υγρασία και θέλει σκουπισματάκι που και που :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτος της υγρασίας πιστεύω ότι βοηθάς και το βαμβάκι έτσι και το είδα όταν ξεκίνησα τα κλάπτον

 

Ο rabies αφήνει και αυτός υγρασία;

 

Με τον mad dog ό,τι και να κάνω πάντα βγάζει στο κάτω μέρος.

Όχι διαρροές, αλλά υγρασία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,

βαση απο το funstore εχει παρει  κανεις :,δεν την εχω ξαναδει  αυτην την μαρκα.

 ξεμεινα  απο αποθεμα .

δεν πηρα χαμπαρι οτι τα ανεβασανε :mad: ,

απο ελλαδα που μπορουμε να βρουμε φθηνα :

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα μικρο review, οπως εχω γραψει εδω και αρκετο καιρο χρησιμοποιω το smoant battlestar, το κερδισα σε διαγωνισμο. Πριν απο αυτο ειχα wismec 200x, smok alien. Πραγματικα απορω γιατι. Το μοντ για μενα ειναι ανωτερο απο θεμα ποιοτητας σε πολλους τομεις. 510 συνδεση, καπακι μπαταριας, βαψιμο και τα πλαστικα γενικα ειναι πολυ ποιοτικα. Το δουλευω με big baby beast 80-90 βατς, και μια μερα μου τη βγαζει, 10-15 μλ συνηθως ατμιζω καθημερινα.

 

για μενα οποιος θελει 2-μπαταρο να παει στο συγκεκριμενο και λογω τιμης, fasttech 36 us dollars. αυτα τα ολιγα, καλο ατμισμα  :ph34r:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^Bγάλανε και το charon τελευταία, το οποίο απ' ότι βλέπω και διαβάζω είναι και αυτό πολύ καλό και καλύτερο απ' το Battlestar.

Διαβάζω τα καλύτερα, παίζω να το τσιμπήσω κάποια στιγμη΄.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μία ερώτηση :

Δύο αντιστάσεις η οποίες ειναι ίδια Ω (σε ίδιο πυρήνα πχ 2.4) με διαφορετικό σύρμα (η μία 26 συρμα και η άλλοι 28 συρμα) τι διαφορές έχουν στο ατμισμα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^Bγάλανε και το charon τελευταία, το οποίο απ' ότι βλέπω και διαβάζω είναι και αυτό πολύ καλό και καλύτερο απ' το Battlestar.

Διαβάζω τα καλύτερα, παίζω να το τσιμπήσω κάποια στιγμη΄.

ισχυει αλλα δε μου αρεσει το σχημα του, συνηθισα απο το wismec  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...