Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Βρεθηκε στην κατοχη μου μια νικοτουχα βαση pink mule 1000ml 36mg.Το κακο ειναι οτι δεν εχω ιδεα πως απο ιδιοκατασκευες,παιρνω ετοιμα υγρα και τωρα τελευταια τα mix-shake-vape απο νατουρα και τις υπολοιπες εταιρειες που αρχιζουν να βγαζουν παρομοια.

 

Η ερωτηση μου ειναι μπορω να χρησημοποιησω την βαση αυτη οπως τα boosterakia που μπαινουν μαζι στα υγρα που ατμιζω?Και αν ναι η αναλογια θα πρεπει να ειναι οπως γινεται και τωρα?Συνηθως βαζω 2 boosterakia 10μλ 40mg και μου βγαινει 50μλ υγρο με 16% νικοτινη.

 

Συγνωμη αν η ερωτηση ειναι καπως ανοητη αλλα ειμαι μολις 3 μηνες χρηστης και θα ηθελα την βοηθεια σας.

Πόσο την πουλάς; Πληρώνω καλά και μετρητά :P
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρεθηκε στην κατοχη μου μια νικοτουχα βαση pink mule 1000ml 36mg.Το κακο ειναι οτι δεν εχω ιδεα πως απο ιδιοκατασκευες,παιρνω ετοιμα υγρα και τωρα τελευταια τα mix-shake-vape απο νατουρα και τις υπολοιπες εταιρειες που αρχιζουν να βγαζουν παρομοια.

 

Η ερωτηση μου ειναι μπορω να χρησημοποιησω την βαση αυτη οπως τα boosterakia που μπαινουν μαζι στα υγρα που ατμιζω?Και αν ναι η αναλογια θα πρεπει να ειναι οπως γινεται και τωρα?Συνηθως βαζω 2 boosterakia 10μλ 40mg και μου βγαινει 50μλ υγρο με 16% νικοτινη.

 

Συγνωμη αν η ερωτηση ειναι καπως ανοητη αλλα ειμαι μολις 3 μηνες χρηστης και θα ηθελα την βοηθεια σας.

Είσαι σίγουρος για 10μλ 40 μγ  μήπως είναι 10μλ 20 μγ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν σκεφτείς ότι η Νατουρα τα δίνει μέχρι 10μγ στα 60μλ και αυτό με τρια μπούστερ καταλαβαίνεις ότι σίγουρα κάτι παίζει λάθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, εντελώς αρχάριος εγώ θα ήθελα την γνώμη σας και συγγνώμη άμα είναι χαζή ερώτηση. Παρήγγειλα αυτό Original Eleaf iStick Pico TC 75W Mod Kit

gearbest.com/mod-kits/pp_623200.html

Στέλνω και το link ώστε να δείτε specs κλπ. Παρήγγειλα αυτό σαν σταρτερ μοντακι, θα ήθελα να ρωτήσω άμα είναι καλό και τι μάρκα υγρού να πάρω (άμα έχει καμία διαφορά φυσικα, απλά υπάρχουν πολλές μάρκες) ξέρω την διαφορά από PG VG. Κάτι τελευταίο τι μπαταρία πρότεινετε να πάρω; (έρχεται χωρίς μπαταρια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Salts99

Ισώς το καλύτερο μοντάκι για την αξία του , ο ατμοποιητής είναι λίγο κάπως αλλά τέλος πάντων γιατί είναι για πνευμονικές δηλαδή σαν να ρουφας ναργιλέ άμα δεν σου κάνει όπως έρχεται ζήτα βοήθεια να το φτιάξουμε .

Υγρά δεν μπορεί να σου πει κανένας τίποτα γιατί είναι πολύ υποκειμένικο πας δοκιμάζεις και πέρνεις 

 

 

Μπαταρία πέρνεις αυτήν αν και καλό είναι να πάρεις δύο και έναν φορτηστή αλλά μπορεί και να περιμένει αυτο το έξοδο

discountstore.gr/shop/mpataries/mpataries-li-ion-18650-26650-37/bataria-samsung-inr18650-30q-3000mah-nom-flat-top/

 

kataramenos32

Εγώ τον δικό μου ακόμα τον περιμένω την τύχη μου μέσα ,για πες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, εντελώς αρχάριος εγώ θα ήθελα την γνώμη σας και συγγνώμη άμα είναι χαζή ερώτηση. Παρήγγειλα αυτό Original Eleaf iStick Pico TC 75W Mod Kit

gearbest.com/mod-kits/pp_623200.html

Στέλνω και το link ώστε να δείτε specs κλπ. Παρήγγειλα αυτό σαν σταρτερ μοντακι, θα ήθελα να ρωτήσω άμα είναι καλό και τι μάρκα υγρού να πάρω (άμα έχει καμία διαφορά φυσικα, απλά υπάρχουν πολλές μάρκες) ξέρω την διαφορά από PG VG. Κάτι τελευταίο τι μπαταρία πρότεινετε να πάρω; (έρχεται χωρίς μπαταρια)

μπαταρια 18650 στα 3000mah πχ http://www.activestore.gr/ilektrika-ilektronika/lg-inr-18650-hg2-3000mah/

 

ο pico σπερνει

 

ο melo που ερχεται μαζι ο pico ειναι αερατος πολυ οποτε μονο πνευμονικες κανεις, ενω οι default αντιστασεις (0.3 και 0.5 νομιζω) ειναι, κατ εμε, γτπ (μου εφυγε στομα λαιμος και πνευμονι και πηγαν στον κ@λο την πρωτη φορα), οποτε τσιμπα 1.8 aspire triton, για να μπορεις τουλαχιστον να κανεις ενα βασικο πνευμονικο αναλαφρο ατμισμα με τον melo, εναλλακτικα πας σε τσιγαρισιο ατμοποιητη

 

υγρα, δοκιμαζεις και οτι σ'αρεσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Salts99

Ισώς το καλύτερο μοντάκι για την αξία του , ο ατμοποιητής είναι λίγο κάπως αλλά τέλος πάντων γιατί είναι για πνευμονικές δηλαδή σαν να ρουφας ναργιλέ άμα δεν σου κάνει όπως έρχεται ζήτα βοήθεια να το φτιάξουμε .

Υγρά δεν μπορεί να σου πει κανένας τίποτα γιατί είναι πολύ υποκειμένικο πας δοκιμάζεις και πέρνεις 

 

 

Μπαταρία πέρνεις αυτήν αν και καλό είναι να πάρεις δύο και έναν φορτηστή αλλά μπορεί και να περιμένει αυτο το έξοδο

discountstore.gr/shop/mpataries/mpataries-li-ion-18650-26650-37/bataria-samsung-inr18650-30q-3000mah-nom-flat-top/

 

kataramenos32

Εγώ τον δικό μου ακόμα τον περιμένω την τύχη μου μέσα ,για πες 

Εχω θεμα με leak.Οσες φορες και να το εστησα τα ιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε ετσι βγαζει 16 mg νικοτινης...κατι μπερδευει ο φιλος μας.

 

 

αν σκεφτείς ότι η Νατουρα τα δίνει μέχρι 10μγ στα 60μλ και αυτό με τρια μπούστερ καταλαβαίνεις ότι σίγουρα κάτι παίζει λάθος

 

 

Η Natura (Tribeca) που πήρα εγώ την προηγούμενη εβδομάδα, βγάζει 16 με τρια booster (50ml υγρό), και έχω ανεβάσει και σχετικό link. Λέτε κάτι άλλο και κατάλαβα λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα.Εχω το ηλεκτρονικό τσιγάρο eleaf iJust Start Plus.Μπορώ να του βάλω άλλον καινούργιο ατμοποιήτη καλύτερο?Μπορώ να του βάλω ατμοποιητη

σαν αυτόν

http://www.skroutz.gr/s/9579521/Smok-TFV8-6ml.html#reviews

ή αυτόν?

http://www.skroutz.gr/s/9011319/Aspire-Nautilus-5ml.html

 

Η υπάρχει κάποιος καλύτερος ?Μέχρι 40 € παιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...