Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυστυχώς, παρατηρήθηκαν τα πρώτα κρούσματα κατασχέσεων απ' το τελωνείο.

Κλαίω ήδη τον Dead Rabbit μου από gearbest.

Να δούμε πού θα πάει αυτή η κατάσταση.

 

Ελπίζω να είναι καμιά αναλαμπή του Οκτωβρίου και να τους περάσει εκεί στο τελωνείο.

Για πες λεπτομέρειες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11.6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

tidus666

κατάσχεση κανονικά ή αποστολή πίσω στον πωλητή 

Τελίκα είχες απόλυτο δίκιο μόλις ασχολήθηκα λίγο παραπάνω με ντρίπερ όλοι οι τανκάτοι πήγανε συρτάρι. Πήρα και έναν Hussar κλώνο  καλός είναι αλλά τους ντρίπερ δε τους πλησιάζει

Nikosof42

https://www.skroutz.gr/s/11269403/Smok-AL85-Kit.html σου προτείνω το συγκεκριμένο λόγω ατμοποιητή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς, παρατηρήθηκαν τα πρώτα κρούσματα κατασχέσεων απ' το τελωνείο.

Κλαίω ήδη τον Dead Rabbit μου από gearbest.

Να δούμε πού θα πάει αυτή η κατάσταση.

 

Ελπίζω να είναι καμιά αναλαμπή του Οκτωβρίου και να τους περάσει εκεί στο τελωνείο.

μην λες τέτοια και περιμένω dead rabbit αυτές της μέρες...  11 Σεπτεμβρίου είχα κάνει παραγγελία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρώτη φορά το βλέπω αυτό το μήνυμα στο 17track

 

 

2017-10-02 19:30

K.D.AERODROMIOU (SISTIMENA), ITEM HANDED OVER TO CUSTOMS AUTHORITY FOR FINAL DELIVERY

 

ελπίζω να μην τον πιω γιατί είναι κάνα 100άρικο παραγγελία από gearbest

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tidus666

κατάσχεση κανονικά ή αποστολή πίσω στον πωλητή 

Τελίκα είχες απόλυτο δίκιο μόλις ασχολήθηκα λίγο παραπάνω με ντρίπερ όλοι οι τανκάτοι πήγανε συρτάρι. Πήρα και έναν Hussar κλώνο  καλός είναι αλλά τους ντρίπερ δε τους πλησιάζει

Nikosof42

https://www.skroutz.gr/s/11269403/Smok-AL85-Kit.html σου προτείνω το συγκεκριμένο λόγω ατμοποιητή

 

Το έχει και ένας γνωστός το συγκεκριμένο σαν δεύτερο θα το δω από κοντά λίγο να δω τι λέει..Ευχαριστω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πρώτη φορά το βλέπω αυτό το μήνυμα στο 17track

ελπίζω να μην τον πιω γιατί είναι κάνα 100άρικο παραγγελία από gearbest

απ'οτι λέει πέρασε από το κέντρο διαλογής στο τελωνείο... Ο Θεός βοηθός... Επεξ/σία από madnifestah
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα παιδιά, θα ήθελα να με πείτε ένα καλό mod με 2 μπαταρίες γιατί έχω το Pico με Aspire 2 πάνω και το φορτίζω σχεδόν 2 φορές την ημέρα. Επίσης θέλω να πάρω και τσιγαρίσιο επισκευάσιμο ατμοποιητή, δεν με νοιάζει η τιμή.

Ευχαριστώ πολύ :D

 

(Edit επειδή σκέφτηκα να πάρω και mod)

Επεξ/σία από Salts99
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.
8/9 παρηγγειλα απο Aliexpress ενα Pico (Brushed-Black) με Nautilus 2 για τον πατερα μου, μιας και προσπαθουμε να του βρουμε εναν τροπο να κοψει το τσιγαρο. Παραλληλα εβαλα παραγγελια αντιστασεις (1.8), θηκη, φορτιστη. Τα δευτερα, εχουν ερθει εδω και 10 μερες. Η μπαταρια με τον ατμοποιητη, ηταν να ερθει με PostNL και εχει γινει το εξης τωρα:
Στην σελιδα της PostNL γραφει

"2017-09-28

The item has arrived in the country of destination" ενω στα ΕΛΤΑ ειναι ακομα "Αποστολη αντικειμενου στο εξωτερικο (Ολλανδια)"...Ειναι φυσιολογικο, οτι εδω και 2 βδομαδες δεν υπαρχει καμια ενημερωση για την κατασταση του δεματος, ουτε στα ΕΛΤΑ, ουτε στο PostNL? Υπαρχει περιπτωση να ειμαι και γω "τυχερος" και να το χουν τσακωσει για κατασχεση στο τελωνειο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι φυσιολογικό και όχι ανησυχητικό να μην υπάρχει ενημέρωση ακόμα αλλά υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να στο κατασχέσουν, να ξέρεις. Παρατηρείται πολύ τελευταία να κατάσχονται modάκια και ατμοποιητές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι φυσιολογικό και όχι ανησυχητικό να μην υπάρχει ενημέρωση ακόμα αλλά υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να στο κατασχέσουν, να ξέρεις. Παρατηρείται πολύ τελευταία να κατάσχονται modάκια και ατμοποιητές.

Και αλλο κρουσμα κατασχεσης (μαλλον, το μηνυμα  γραφει απαγορευεται η εισαγωγη. ) σε μοντακι φιλου και εγω περιμενω εναν combo 2 και εναν κριους R.I.P ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αλλο κρουσμα κατασχεσης (μαλλον, το μηνυμα  γραφει απαγορευεται η εισαγωγη. ) σε μοντακι φιλου και εγω περιμενω εναν combo 2 και εναν κριους R.I.P ...

 

Κατάσχεση σε σκέτο mod;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πλεον τα κατασχετουν ολα, οχι τιποτα αλλο αλλα δεν προλαβα να "γευτω" την χαρα των ατμοποιητων απ'εξω, πανω που εβαζα στο ματι εναν δευτερο για δοκιμες υγρων

Με αντιστασεις :

 

11/10/2017, 00:20:21 Κ.Α.Τ. ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΕΙΣΑΓΩΓΗ

4/10/2017, 00:21:39 Κ.Α.Τ. ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΠΡΟΣ ΕΚΤΕΛΩΝΙΣΜΟ

4/10/2017, 05:37:55 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

1/9/2017, 02:27:00 ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ
 

 

Δεν ξερω τι παιζει τωρα για refund, το βλεπω να "χανεται" καπου στην πορεια

Επεξ/σία από mynam3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα mods με ποια λογική να κατασχεθούν; Ο νόμος για την χωρητικότητα των ατμοποιητών δεν έλεγε μόνο; Έλεγε κάτι και για τα μοντάκια και μέχρι πόσα βατ πρέπει να 'ναι τίποτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...