Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπισκότο-μπανανα το αγαπημένο μου με 2αρα νικοτίνη(ούτε καν 3)το αγαπημένο μου,και ένα άλλο το cheesecake πάνε πολύ με τον καφε(για μένα πάντα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπερα. Θα σου προτεινα να ξεκινησεις απευθειας με καποιον επισκευασιμο ατμοποιητη και οχι με ετοιμες βαμβακωμενες αντιστασεις. Μποιρεις να κοιταξεις για τον κλωνο της SXK Doggystyle. Πολυ καλος ατμος τσιγαρισιος με πολυ καλες κριτικες. Εαν μενεις Ελλαδα προς το παρων ξεχνας την κινα γιατι στο τελωνειο εχει πεσει συρμα και κατασχετουν ακομα και συρματα/βαμβακια με αναφορες που εχουν γινει εδω μεσα.

 

Φτιαχνοντας μονο σου τα υγρα κερδιζεις χρημα. Ειδικα αν βγαλεις ακρη και προμηθευτεις βασεις απο φαρμακειο.

Ένας πολύ καλός τσιγαρίσιος και φτηνός σχετικά είναι αυτός.(είναι και 4 ml)

 

https://www.ecig.gr/aksesouar/%CE%B1%CF%84%CE%BC%CE%BF%CF%80%CE%BF%CE%B9%CE%B7%CF%84%CE%AD%CF%82/joyetech-ego-one-mega-v2-atomizer.html

 

Επειδή ήμουν λάτρης του τσιγαρίσιου (τώρα το έκοψα και το άτμισμα μετά το τσιγάρο) αν και είχα και άλλους το

συγκεκριμένο δεν τον άλλαζα.

Τα άλλα τα πέταξα.Αυτόν και το pico τα έχω για ενθύμιο.

Μόνο μειονέκτημα γεμίζει από κάτω και πρέπει να ξεβιδωθεί αλλά εγώ με ένα γέμισμα έβγαζα σχεδόν τη μέρα

γιατί οι τσιγαρίσιοι δεν είναι λαίμαργοι.

Εκτός από έτοιμες κεφαλές παίρνει και επισκευάσιμη αν πιάνουν τα χέρια σου.

 

Σίγουρα τώρα με ανεβασμένες τιμές δεν κερδίζεις πολλά πράγματα αλλά μπορείς για αρχή και με μικρές ποσότητες

να δοκιμάσεις.

Αν τα καταφέρεις σιγά σιγά με τον καιρό θα κερδίσεις αρκετά.

 

Ευχαριστώ και τους δύο για τις απαντήσεις.

 

Μου αρέσουν και οι δύο ατμοποιητές που μου προτείνατε.Σε ποιόν να καταλήξω όμως;

 

Θα μπορώ να κάνω τη δουλειά μου με έναν τόσο φθηνό ατμοποιητή(joytech); Δεν θα έχω spitbacks(όπως ο cubis),διαρροές ή κάποιο άλλο πρόβλημα;

 

Πάντως δεν με ενοχλεί το ότι γεμίζει από κάτω ο joytech,εξάλλου με 3-4 τσιγάρα που καπνίζω καθημερινά,πιστεύω θα μου είναι αρκετό ένα γέμισμα την ημέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα θα αρχισεις το ατμισμα ; Αν ναι εγω θα επιμεινω στο να πας σε μαγαζι να δοκιμασεις γιατι αν δεν σου κατσει το στησιμο το πιο πιθανο ειναι να ξανακαπνισεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη μερα Donut me Blueberry εχετε δοκιμαση ? υπαρχει τωρα και απο την VNV .......τα σπαει 


Τιποτα φιλαρακι την ιδια καραμελα μου λεει και αυτο!

 

22/9 send item abroad,, Singapore

22/9 Despatched to overseas, GR

23/9 Arrival at destination post country GR

23/9 Shipment arrived at destination country, DC

και εγω φιλε απο της  21/09 στο τελωνειο ειναι και κανενας δεν μου δεινει σωστη απαντηση οπου εχω παρει τηλ. ,στο περιμενε ειμαι ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπηκε τελωνειο θα στο κοψουν 100%

Την σειρα vnv θα την παρω καποια στιγμη,ξερουν τι κανουν τα παιδια, δεν πηρε αδικα την πρωτη θεση στο elr ο κυριος Μητσοπουλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα κανει παραγγελια ατμοποιητη και μοντ απο gearbest. Για καποιο λογο μου σπασανε την παραγγελια στα και ο ατμο ηρθε πρωτος μετα απο 36 μερες τελωνειακως ελευθερος. Οσο για το μοντ το nl post λεει οτι εφτασε Ελλαδα 4 Οκτωβριου αλλα για τα ΕΛΤΑ ακομα ταξιδευει. Μαλλον δεν θα το παρουμε ποτε αλλα ελπιζω για το καλυτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρομαι πραγματικα που μεσα σε ολη αυτη τη τρελα καποιος παρελαβε,εχω ενα μεγαλο χρηματικο ποσο σε paysafecard και σκεφτηκα να τα δωσω για ηλεκτρονικο τσιγαρο,γνωριζει κανεις ατμομαγαζο στην Ελλαδα που να δεχεται paysafe ή το πως μπορω να στειλω τα λεφτα σε χρεωστικη της mastercard;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρομαι πραγματικα που μεσα σε ολη αυτη τη τρελα καποιος παρελαβε,εχω ενα μεγαλο χρηματικο ποσο σε paysafecard και σκεφτηκα να τα δωσω για ηλεκτρονικο τσιγαρο,γνωριζει κανεις ατμομαγαζο στην Ελλαδα που να δεχεται paysafe ή το πως μπορω να στειλω τα λεφτα σε χρεωστικη της mastercard;

 

Μπορείς να παραγγείλεις από Ευρώπη που δεν έχει τελωνείο.

 

πχ www.greyhaze.co.uk

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελπιζω να κανεις πλακα ή να μην εχεις διαβασει τις προηγουμενες σελιδες χαχαχαχα

 

Έχω διαβάσει και γνωρίζω πως όλα πλέον τα δέματα εκτός ΕΕ (βλ. Κίνα) ασχέτως μεταφορικής, σταματάνε τελωνείο.

Η Αγγλία ή η Πολωνία, η Βουλγαρία, η Ολλανδία και η Γερμανία που υπάρχουν e-shop από τα οποία προμηθεύομαι εξοπλισμό και αρώματα, είναι εντός ΕΕ.

 

Θες να μου εξηγήσεις τί εννοείς πως κάνω πλάκα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...