Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακριβώς. Τον pulse22 τον πήρε ένας φίλος μου πριν καμιά βδομάδα, 27 του τον άφησαν σε κατάστημα στη Θεσσαλονίκη.

Απλά καλό είναι να μη μιλάμε πλέον για τιμές Κίνας γιατί κάποιος που δεν ξέρει μπορεί να την πατήσει.

Σωστο

Να αναφερω επισης οτι δεν μου ηρθαν ποτε τα unregistered βαμβακια και η κεραμικη τσιμπιδα, καλοατμιστα σε οποιον τα τσιμπησε !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ιάσωνbitc

 

 

Επίσης όποιος θέλει γεύση https://smokers.land/index.php?route=product/product&product_id=3212 και όλοι οι άλλοι πάγκο

Καλησπέρα.Αυτός  που λες μπαίνει στον Eleaf iStick Pico 75Watt ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://imgur.com/a/ccSqA το ξερω οτι μας τελειωσε χαχαχαχα απλα τον ειδα σε δικα μας μαγαζια 30 ευρω και πηρα pulse 22 του κουτιου δευτερο χερι χωρις γρατζουνιες και ιστοριες εικοσι ευρω, αν ερθει ο μικρος ηρθε...

Εμενα ειναι 21 μερες (πρασινο) και εχει κολλησει στο Arrival at destination Post.Δεν ντρεπονται λιγο,εστω να βαλουν οτι ειναι απαγορευμενο κτλ...Ενα βημα πιο περα δλδ.Εσενα ειναι 41!Δεν τους απασχολει καν να ενημερωσουν τον κοσμο οτι επεσε ακυρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο με τα παραπάνω, αλλά γενικά η κατάσταση με το άτμισμα δεν μου βγαίνει οπως ήθελα. Και εννοώ σχετικα με τα υγρά.

Δεν έχω τον χρόνο, ούτε την όρεξη να ασχοληθώ με παρασκευές υγρών.

Έτσι λοιπόν έχω δοκιμάσει άπειρα έτοιμα υγρά. Ελάχιστα μου άρεσαν, τα εξής τέσσερα.

 

Dinnerlady lemontart

Halo cafe mocha

Halo Belgian chocolate

Odin 102

Ψάχνω υγρό καπνικό που να είναι καπνικό γαμώτο ,χώρις να γλυκίζει με διαφορες παπαριές. Υπάρχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπες στην ομαδα vape alchemists στο facebook και βρες την συνταγη old habits του Βλαδιμηρου στα αρχεια αν αλλαξεις γνωμη με την ιδιοπαρασκευη, δυστυχως δεν εχω καποιο να σου προτεινω σε ετοιμο καπνικο.

Μπορει να αλλαξεις γνωμη οταν δεις ποσα πραγματα εχουν βγαλει τα παιδια μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HALF EVIL

Ψάξε να βρεις υγρά net δηλαδή από εκχύλισμα καπνού να ξέρεις ότι σκοτώνουν τις αντιστάσεις στο μπαμ από την μάκα αλλά πιστευώ ότι θα σε καλύψουν γευστικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο με τα παραπάνω, αλλά γενικά η κατάσταση με το άτμισμα δεν μου βγαίνει οπως ήθελα. Και εννοώ σχετικα με τα υγρά.

Δεν έχω τον χρόνο, ούτε την όρεξη να ασχοληθώ με παρασκευές υγρών.

Έτσι λοιπόν έχω δοκιμάσει άπειρα έτοιμα υγρά. Ελάχιστα μου άρεσαν, τα εξής τέσσερα.

 

Dinnerlady lemontart

Halo cafe mocha

Halo Belgian chocolate

Odin 102

Ψάχνω υγρό καπνικό που να είναι καπνικό γαμώτο ,χώρις να γλυκίζει με διαφορες παπαριές. Υπάρχει;

Υπάρχουν μαγαζιά που αναλαμβάνουν να σου φτιάξουν υγρό, περίπου 120ml, με κόστος ούτε 20€ για 3άρα νικοτίνη και με ότι άρωμα θες αρκεί να υπάρχει στο κατάστημα. Ψάξου λίγο, είναι αμαρτία να δίνεις 5 και 6€ για 10μελα.

Για καπνικό χωρίς γλυκίσματα νομίζω τα τύπου virginia θα σε καλύψουν.

Εμενα ειναι 21 μερες (πρασινο) και εχει κολλησει στο Arrival at destination Post.Δεν ντρεπονται λιγο,εστω να βαλουν οτι ειναι απαγορευμενο κτλ...Ενα βημα πιο περα δλδ.Εσενα ειναι 41!Δεν τους απασχολει καν να ενημερωσουν τον κοσμο οτι επεσε ακυρο...

Φυσικά και δεν τους ενδιαφέρει. Στην Ελλάδα είσαι, πότε τους ενδιέφερε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω υγρό καπνικό που να είναι καπνικό γαμώτο ,χώρις να γλυκίζει με διαφορες παπαριές. Υπάρχει;

 

Πριν τα παρατήσεις με το DIY, ρίξε μια δοκιμή και στο Turkish τής TPA. Το πήρα πρόσφατα για δοκιμή και - αν και ακόμα το έχω σε φάση ωρίμανσης - τουλάχιστον από μυρωδιά θεωρώ ότι γ... και δέρνει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο με τα παραπάνω, αλλά γενικά η κατάσταση με το άτμισμα δεν μου βγαίνει οπως ήθελα. Και εννοώ σχετικα με τα υγρά.

Δεν έχω τον χρόνο, ούτε την όρεξη να ασχοληθώ με παρασκευές υγρών.

Έτσι λοιπόν έχω δοκιμάσει άπειρα έτοιμα υγρά. Ελάχιστα μου άρεσαν, τα εξής τέσσερα.

 

Dinnerlady lemontart

Halo cafe mocha

Halo Belgian chocolate

Odin 102

Ψάχνω υγρό καπνικό που να είναι καπνικό γαμώτο ,χώρις να γλυκίζει με διαφορες παπαριές. Υπάρχει;

 

https://www.vapetown.gr/etima-atmistika-igra/4808-mix-shake-vape-natura-by-hexocell-tribeca-soho-tpd.html#/155-ml_mg-50ml_16mg 

 

Αυτό ή το virginia (τελείως καπνικό, και πολύ καλό κατά τη γνώμη μου). 14 ευρώ με 16 νικοτίνη τα 50ml. Το ατμίζω με μπαταρία Eleaf Power και K3 ατμοποιητή, με αντίσταση 0,7. Πολύ πολύ καλό, και πάρα πολύ οικονομικό, χωρίς να καίει τις αντιστάσεις. To κατάστημα, τυχαίο. Εγώ ψωνίζω από αλλού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.vapetown.gr/etima-atmistika-igra/4808-mix-shake-vape-natura-by-hexocell-tribeca-soho-tpd.html#/155-ml_mg-50ml_16mg 

 

Αυτό ή το virginia (τελείως καπνικό, και πολύ καλό κατά τη γνώμη μου). 14 ευρώ με 16 νικοτίνη τα 50ml. Το ατμίζω με μπαταρία Eleaf Power και K3 ατμοποιητή, με αντίσταση 0,7. Πολύ πολύ καλό, και πάρα πολύ οικονομικό, χωρίς να καίει τις αντιστάσεις. To κατάστημα, τυχαίο. Εγώ ψωνίζω από αλλού.

 

 Μακρυά από HEXOCELL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...