Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, MySql είπε

Δεν καταλαβαίνω γιατί μπορώ να κάνω το Β χωρίς να χάσει σε γεύση και εάν κάνω το Α θα χάσει;

Καλά εάν τους λες να σου κάνουν ένα υγρό που αγοράζεις 3άρι και στο κάνουν λιγότερο για το κέρδος δεν υπάρχουν δικαιολογίες είναι απατεώνες

Δεν  το κάνουν για οικονομία και για το κέρδος, για ευκολία δική τους το κάνουν.

Για 3άρι π.χ. μπορεί να θέλει 8 ml ή 12 ml , δεν θα κάθονται να κάνουν πράξεις ή να μετράνε με σύριγγα, σου λέει ρίξε εκεί ένα μπουκάλι και ό,τι βγει, λίγο πάνω, λίγο κάτω κλάιν μάιν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ΣτΕ: Στις ίδιες απαγορεύσεις με το συμβατό τσιγάρο, υπάγεται και το ηλεκτρονικό
ΕΛΛΑΔΑ /Δευτέρα 26 Μαρτίου 2018

http://www.amna.gr/home/article/242682/StE-Stis-idies-apagoreuseis-me-to-sumbato-tsigaro--upagetai-kai-to-ilektroniko

Τελικο; δεν βλεπω κανα νεο...
http://www.amna.gr/search/tags/ηλεκτρονικό τσιγάρο

Οσοι δεν εχουν δει το βιντεο του @Jangos    που εχω σε παραθεση παραπανω (οχι αυτο που εβαλα εγω) ας το δουν

Και εδω οι ιδιες @ριες καρμπον με το Αμερικα (και ο προφανης λογος)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, johnieXoX είπε

Τελικά ατμοποιητή από Ελλάδα πλέον? Τον crius ii που θέλω από που να τον πάρω? Παίζει από εξωτερικό φθηνότερο?

Ελλάδα εκτος αν εχεις κάποιον που μενει στο εξωτερικό και έρχεται Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια καλησπερα εχω  αυτο το mod και θελω ενα τσιγαρισιο ατμοποιητη και μετα το διαβασμα μεσα στο τοπικ εχω καταληξει σε τρεις

cubis pro

innokin zenith

nautilus x

ποιος απο τους παραπανω λετε ειναι καλυτερος με λιγοτερες διαρροες προβληματα κτλ...?λογικα κοντα πρεπει να ειναι και οι τρεις αλλα καποιος που ισως να εχει δοκιμασει και τους τρεις η εχει να πει κατι για καποιον απο αυτους θα βοηθουσε..

(και οπως ρωταει και ο φιλος απο πανω κανα πμ για μαγαζι με νικοτινη μεγαλυτερη απο την κλασσικη 20αρα θα το εκτιμουσα)

Επεξ/σία από d..b
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, d..b είπε

Παιδια καλησπερα εχω  αυτο το mod και θελω ενα τσιγαρισιο ατμοποιητη και μετα το διαβασμα μεσα στο τοπικ εχω καταληξει σε τρεις

cubis pro

innokin zenith

nautilus x

ποιος απο τους παραπανω λετε ειναι καλυτερος με λιγοτερες διαρροες προβληματα κτλ...?λογικα κοντα πρεπει να ειναι και οι τρεις αλλα καποιος που ισως να εχει δοκιμασει και τους τρεις η εχει να πει κατι για καποιον απο αυτους θα βοηθουσε..

(και οπως ρωταει και ο φιλος απο πανω κανα πμ για μαγαζι με νικοτινη μεγαλυτερη απο την κλασσικη 20αρα θα το εκτιμουσα)

Απο τους 3 μακραν ζενιθ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, nrkmaiden είπε

Απο τους 3 μακραν ζενιθ...

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου , έχεις να προτείνεις κάτι καλύτερο από την τριάδα;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, d..b είπε

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου , έχεις να προτείνεις κάτι καλύτερο από την τριάδα;;;

o zentih θεωρειται απο πολλους ο καλυτερος απο μη επισκευασ αυτη τη στιγμη σε θεμα γευσης ειδικα.

επομενη επιλογη ειναι ο ναυτιλος 2 αν και εχει τα θεματακια του στην αρχη μεχρι να τον μαθει καποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποίος θέλει γεύση red bull, πήρα το mad fruit από Flavor art και είναι πάρα πολύ κοντά. 1 μέρα που ατμιζω, αρκετά ωραίο. 

Το μόνο που του "λείπει" και είδα ότι μερικοί το προσθέτουν για να δώσει την αίσθηση παγωμένου είναι το ws23. 

Για αρχή θα κάνω ένα κατοσταμελο χωρίς αυτό και το επόμενο θα το το κάνω με το ws να δω τι παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, nrkmaiden είπε

o zentih θεωρειται απο πολλους ο καλυτερος απο μη επισκευασ αυτη τη στιγμη σε θεμα γευσης ειδικα.

επομενη επιλογη ειναι ο ναυτιλος 2 αν και εχει τα θεματακια του στην αρχη μεχρι να τον μαθει καποιος.

Ευχαριστω πολύ φιλε μου

Επεξ/σία από d..b
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια...

δυστηχως δεν με καλυψε το ηλεκτρονικο τσιγαρο προσωπικα και θα το αφησω στην ακρη .

στην αρχη ηταν ενδιαφερον,αλλα στη συνεχεια ,επρεπε να βαλω στη ζωη μου τη φορτιση του,την φορτιση του power bank για οταν ξεμενω, την αντισταση και το κοστος που ηταν πολυ μεγαλυτερο απο εναν πολυ ηπιο χρηστη σαν εμενα στριφτου τσιγαρου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...