Προς το περιεχόμενο

κουπονι - Samsung UE32D6500 32" 3D LED - 399e


crusad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

επίσης γνωρίζω ότι τη συμφωνία την έχουν κάνει από το εξωτερικό μιασ και η αντιπροσωπία στην Ελλάδα δεν έχει καμία σχέση μαζί τους. (το κόβω από Ρουμανία που είναι η χώρα κατασκευής ...αν δεν κανω λάθος)

όπως και να έχει μιλάμε για μια εταριεία που δεν θα σου στείλει τιμολόγιο και δεν θα πάρεις απόδειξη, αλλά θα τους κάνεις μια τραπεζική κατάθεση ή paypal!!!

 

Δεν είναι ακριβώς όπως τα λες (σύμφωνα με το site τους βέβαια)

 

 

Έχουμε συνάψει συμφωνίες με μεγάλα καταστήματα στην Ελλάδα & την Ευρώπη και είμαστε εδώ για να σας παρουσιάσουμε μόνο τα καλύτερα και να βεβαιωθούμε πως οι αγορές σας θα γίνονται με απόλυτη ασφάλεια!

Μετά από κάθε παραγγελία σας, λαμβάνετε σε ηλεκτρονική μορφή την απόδειξή σας από το κατάστημα το οποίο διαθέτει το προϊόν αυτό. Υπάρχει περίπτωση να λάβετε περισσότερες από μία αποδείξεις, εαν έχετε αγοράσει προϊόντα που προωθούνται από διαφορετικά καταστήματα. Επιτρέψτε μας περίπου 4-5 εργάσιμες για την αποστολή των αποδείξεων από τις συνεργαζόμενες επιχειρήσεις.

http://inthebox.gr/index.php/about-inthebox

 

Υπογραμμίζω το "στην Ελλάδα & την Ευρώπη" γιατί τόσο η samsung όσο και η panasonic στην προσφορά της φωτογραφικής έχουν ευρωπαϊκή εγγύηση, άρα οι Έλληνες αγοραστές καλύπτονται από τα τοπικά δίκτυα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Προτείνω να χαλαρωσετε. Δε ζούμε στο Πακιστάν (ακόμα). Κι εμένα με ξενίζει η προχειρότητα του καταστήματος. Αν όμως είχα παραγγείλει, θα έκανα υπομονή μέχρι να εξαντληθούν τα χρονικά περιθώρια των πωλητών. Μετά σαφώς και θα τους έσκιζα με την παραμικρή τους ατασθαλία. Άν κάποιος το μετάνιωσε, αγοράζω το κουπόνι του!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είπε κανείς οτι δεν θα πάρετε αποδειξη για την αγορά σας απλά δεν θα την πάρετε απο το inthebox , θα την πάρετε απο το κατάστημα που θα σας παραδοθεί η τηλεόραση.

 

Γιατί όπως αναφέρει ξεκάθαρα το inthebox δεν εμπορεύεται προϊόντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είπε κανείς οτι δεν θα πάρετε αποδειξη για την αγορά σας απλά δεν θα την πάρετε απο το inthebox , θα την πάρετε απο το κατάστημα που θα σας παραδοθεί η τηλεόραση.

 

Γιατί όπως αναφέρει ξεκάθαρα το inthebox δεν εμπορεύεται προϊόντα.

Ακριβώς αυτό λέω και εγώ.

Οκ εγώ εύχομαι να πάνε όλα καλά

προσωπικά αγόρασα από electroworld μια plasma η οποιά επίσης δνε είναι διαθέσιμη και θα κάνει κανα 20ήμερο

 

θ αέλεγα πως σαν ελλάδα πρέπει να ξεχνμαε το unlimited στοκ,

 

σιγά σιγά αλλάζουμ εκαθηερινά από αυτά που ξέρεμε σε αγορές .... και όχι μόνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμαν δεν τα γλιτωνουμε τα ψυχοφαρμακα -πανω που βρηκαμε μια ακρη με την απαντηση της Πρεβεζανου μας πηρε παλι ο κατηφορος.Εγω παντως δεν νομιζω να μπηκε καποιος σε τοσο κοπο για να κανει φαρσα-ισως να θελω να πεισω τον εαυτο μου οτι δεν ειναι φαρσα.Καλη συνεχεια στο σηριαλ αυριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμίζω ότι τα ίδια λέγαμε και με τις προσφορές του Public, που είναι και επώνυμο-φυσικό μαγαζί, για το μηχάνημα LG, για τα πολύπριζα κλπ και, τελικά, όλοι όσοι παραγγείλαμε, πήραμε τα προϊόντα με τις "σκοτωμένες" τιμές.

 

Όσοι παραγγείλατε την τηλεόραση, πρέπει να κάνετε υπομονή μέχρι την προθεσμία παράδοσης, ώστε να δείτε πως θα εξελιχθεί το θέμα, το οποίο έχει ξεκαθαρίσει πλέον, ως προς το ότι το εμπόρευμα έρχεται, μάλλον, από χώρα/ες της ΕΕ, με απόδειξη του μαγαζιού που το πουλάει και το στέλνει σε κάθε αγοραστή.

 

Προσωπικά, εκτιμώ ότι, μετά την παρέμβαση της κ. Πρεβεζάνου σε δύο fora, για το θέμα αυτό, περιορίζονται σημαντικά οι πιθανότητες "φούσκας".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η κα Πρεβεζάνου κερδίζει αφορολόγητα, με μία επιχείρηση που ούτε καν στα χαρτιά δεν υπάρχει...

 

Η επιχείρηση σαφώς υπάρχει (google search errorweb.gr για να δείτε τα projects πελατών μας) και τα στοιχεία είναι:

Μαρία Χ. Πρεβεζάνου, Υπηρεσίες Διαδικτύου, ΑΦΜ. 110775209, ΔΟΥ Ηλιούπολης, Εθνάρχου Μακαρίου 13, Ηλιούπολη.

Τηλεφωνα: 2109928193 - 2109928198.

Τα γραφεία μας είναι στον 1ο όροφο για όποιον επιθυμεί να μας επισκεφθεί.

 

Όροι Χρήσης είναι διαθέσιμοι κατά την παραγγελία προϊόντος όπου αναφέρονται τα επίσημα στοιχεία της εταιρείας.

 

Σχετικά με τη φορολόγηση, εκδίδουμε νομιμότατα τιμολόγια προώθησης στους προμηθευτές μας και οι ίδιοι στους αγοραστές των προϊόντων τους.

 

Θα το εκτιμούσα αν κάνατε τον κόπο να ελέγξετε κάτι πριν ξεκινήσετε όλη αυτή την ιστορία περί απάτης, φάρσας και τα σχετικά.

 

Πέρα από εκεί, από τη στιγμή που δημόσια απαντάω σε όλες αυτές τις φήμες, η συνέχισή τους θα με αναγκάσει να κινηθώ νομικά απλά και μόνο για τη διαφύλαξη του ονόματος μου και της αξιοπιστίας των συνεργατών μου. Έχουμε υποστεί μεγάλη ζημία έως τώρα από τα σχόλια διαφόρων.

 

Μπορεί να είμαστε στο διαδίκτυο και ο καθένας να μπορεί να εκφράζεται ελεύθερα, αλλά όταν θίγεται η επαγγελματική αξιπιστία κάποιου, τουλάχιστον να γίνεται με αποδείξεις.

 

Σχετικά με απορίες, σχόλια, είμαι στη διάθεσή σας οποιαδήποτε στιγμή.

 

Σας ευχαριστώ,

Μ. Πρεβεζάνου

[email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από εκεί, από τη στιγμή που δημόσια απαντάω σε όλες αυτές τις φήμες, η συνέχισή τους θα με αναγκάσει να κινηθώ νομικά απλά και μόνο για τη διαφύλαξη του ονόματος μου και της αξιοπιστίας των συνεργατών μου. Έχουμε υποστεί μεγάλη ζημία έως τώρα από τα σχόλια διαφόρων.

 

Μπορεί να είμαστε στο διαδίκτυο και ο καθένας να μπορεί να εκφράζεται ελεύθερα, αλλά όταν θίγεται η επαγγελματική αξιπιστία κάποιου, τουλάχιστον να γίνεται με αποδείξεις.

 

 

Κα Πρεβεζάνου, όπως βλέπετε από την μέχρι τώρα συζήτηση τα σχόλια "διαφόρων" δεν έγιναν επειδή ήθελαν να σας δυσφημίσουν. Εμφανίστηκε διεύθυνση στο Λονδίνο, με τηλέφωνο Αθήνας, που κανένας δεν απαντούσε, γραφεία σε πολυκατοικία κτλ που αν μη τι άλλο, δημιουργούσαν βάσιμες υποψίες σε καιρούς πονηρούς, όπως οι δικοί μας.

Από τη στιγμή που αντικρούσατε επωνύμως όλα αυτά που γράφτηκαν, προσωπικά, παίρνω πίσω την, άδικη όπως φάνηκε εκ των υστέρων, κατηγορία μου. Και φυσικά δεν το κάνω υπό την απειλή ότι θα κινηθείτε νομικά, αλλά καλή τη πίστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κα Πρεβεζάνου, όπως βλέπετε από την μέχρι τώρα συζήτηση τα σχόλια "διαφόρων" δεν έγιναν επειδή ήθελαν να σας δυσφημίσουν. Εμφανίστηκε διεύθυνση στο Λονδίνο, με τηλέφωνο Αθήνας, που κανένας δεν απαντούσε, γραφεία σε πολυκατοικία κτλ που αν μη τι άλλο, δημιουργούσαν βάσιμες υποψίες σε καιρούς πονηρούς, όπως οι δικοί μας.

Από τη στιγμή που αντικρούσατε επωνύμως όλα αυτά που γράφτηκαν, προσωπικά, παίρνω πίσω την, άδικη όπως φάνηκε εκ των υστέρων, κατηγορία μου. Και φυσικά δεν το κάνω υπό την απειλή ότι θα κινηθείτε νομικά, αλλά καλή τη πίστη.

 

Κανένα πρόβλημα!

Το "Λονδίνο" το διορθώσαμε. Εμφανίζεται η έδρα μας εδώ.

 

Καιροί πονηροί και το καταννοώ απόλυτα,γι' αυτό πλέον σε όλες τις υπογραφές φαίνεται ο 1ος όροφος ώστε να μας χτυπάνε απευθείας και να μη θεωρούν πως μας ανήκουν τα ανοίκιαστα καταστήματα.

 

Ευχαριστώ θερμά τουλάχιστον για την καλή πίστη.

 

Φιλικά,

Μαίρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ πιστεύω οτι δεν έγινε δυσφίμηση για τη δουλεια σας ,τουλαχιστον χωρις να εχουμε πάτημα.Σας ξαναείπα οι καιροι ειναι δυσκολοι και εχουμε καθε δικαιωμα να αμφιβαλλουμε.

Στο χέρι σας είναι να γεμίσει αυτο to thread αλλες 10 σελιδες με θετικα σχολια για το καταστημα σας.Και εκει θα ειναι και η πιο καλη διαφημιση για εσας.Μολις παραλάβουμε όλοι εντος των ημερών και γράψουμε για την ικανοποιηση μας απο την προσφορα και την τηρηση του χρονου παραδοσης.Νομίζω θα γίνει!

Επίσης πιστεύω πως όλα αυτα τα αρνητικά σχόλια που εχουν ειποθεί μπορουν να γίνουν αφορμη για εσάς να κλείσετε αυτές τις "τρύπες" που δημιουργουν αμφιβολίες(Πιο άμεση επικοινωνία και απαντήσεις,σαφέστερη δήλωση της νομιμότητας και εγκυρότητας της εταιρείας κλπ) ωστε να μην ξαναυπάρξουν αμφιβολίες στο μέλλον.

 

 

By the way ακόμα να λάβω email για την αλλαγή του στάτους μου σε "πληρωμένο" :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ πιστεύω οτι δεν έγινε δυσφίμηση για τη δουλεια σας ,τουλαχιστον χωρις να εχουμε πάτημα.Σας ξαναείπα οι καιροι ειναι δυσκολοι και εχουμε καθε δικαιωμα να αμφιβαλλουμε.

Στο χέρι σας είναι να γεμίσει αυτο to thread αλλες 10 σελιδες με θετικα σχολια για το καταστημα σας.Και εκει θα ειναι και η πιο καλη διαφημιση για εσας.Μολις παραλάβουμε όλοι εντος των ημερών και γράψουμε για την ικανοποιηση μας απο την προσφορα και την τηρηση του χρονου παραδοσης.Νομίζω θα γίνει!

Επίσης πιστεύω πως όλα αυτα τα αρνητικά σχόλια που εχουν ειποθεί μπορουν να γίνουν αφορμη για εσάς να κλείσετε αυτές τις "τρύπες" που δημιουργουν αμφιβολίες(Πιο άμεση επικοινωνία και απαντήσεις,σαφέστερη δήλωση της νομιμότητας και εγκυρότητας της εταιρείας κλπ) ωστε να μην ξαναυπάρξουν αμφιβολίες στο μέλλον.

 

 

By the way ακόμα να λάβω email για την αλλαγή του στάτους μου σε "πληρωμένο" :fear:

 

Πες μου το order id να το δω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σειρά αγορών

 

 

Αριθμός παραγγελίας: 00001540

Ημερομηνία παραγγελίας: 29.01.2012

Κατάσταση παραγγελίας: Εκκρεμής

 

Παραλαμβάνεις αύριο το πρωί. Θα λάβεις κωδικό ACS με email σε λίγο.

Άντε, και αύριο περιμένω σχόλια ε..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...