Προς το περιεχόμενο

Υπογράφηκε ο ACTA (Anti-Counterfeiting Trade Agreement)


atropa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ThReSh το έψαξα λίγο, αυτό αναφέρεται σε δήλωση εναντίωσης στον ACTA 393 βουλευτών μεταξύ των οποίων και οι "δικοί μας". Το ποστ στο αdsl.gr είναι παραπλανητικό.

 

Ιδού η δήλωση

 

Το ευρωκοινοβούλιο έχει 754 βουλευτές άρα 393 "εναντιωμένοι" δεν είναι άσχημο νουμεράκι, αρκεί να παραμείνουν.

 

Ίδωμεν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 221
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

συγνωμη κιολας αλλα βγαζουν πιο γρηγορα Internet και ετσι και μετα βγαζουν νομους με τους οποιους αν θεωρουν κατι παρανομο θα το κλεινουν στο τελος θα μας επιτρεπουν να εχουμε Internet Μονο και μονο για να εχουμε λογαρισμου ηλεκτρονικου ταχυδρουμιου και αυτο αν το θεωρουν σωστο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστω κι αν περάσει έχω κατεβάσει τόσο υλικό για 2 ζωες.Το μόνο που θα αγορασω είναι το skyrim γιατι το γουστάρω σαν παιχνίδι και θα σκοτώσω πάρα πολλές ώρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απύθμενη ηλιθιτότητα.

 

Έχω βαρεθεί να διαβάσω δακρύβρεχτα post από χρήστες που το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι να κατεβάζουν ταινίες και παιχνίδια.

 

Σας έχω νέα, το internet δεν φτιάχτηκε για αυτό το σκοπό, αν θέλετε να διαμαρτυρηθείτε βρείτε τί παρενέργειες μπορεί να έχει μια τέτοια κίνηση. Σιγά μην κλάψω για τον άλλον που δεν έχει που να κατεβάσει το Skyrim, για κάτι τέτοιους ηλίθιους τα παθαίνουμε όλα.

Επεξ/σία από marios_geo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε επίπεδο ISP και τα νοικιαζόμενα vpn σε όσες χώρες έχουν υπογράψει έχουν πρόβλημα.

 

Η λογοκρισία θα πάει σύννεφο ετοιμάζουν κάτι μεγάλο τα λαμογια μας θέλουν ανενημέρωτους

 

Λύση με ενοίκιο vpn σε χώρα εκτός συμφώνου

 

Τα edonkey emule θα πάρουν φωτιά πόσο επηρεάζονται τα torrent ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Ελλαα που δημιουργησε την Δημοκρατια δημιουργει ασπιδα σε αμφιλεγομενους νομους για να διατηρηθει το μεγαλο κεφαλαιο και οι επιχειρησεις που θελουν παχυλα κερδη στις τσεπες των κερδοσκοπων, τα πραγματα ειναι πολυ απλα και οσο για τους δικους μας που το ψηφισαν ΝΑ ΜΗΝ του εκλεξουμε ξανα και φυσικα να τους κοπει ο μισθος τους....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απύθμενη ηλιθιτότητα.

 

Έχω βαρεθεί να διαβάσω δακρύβρεχτα post από χρήστες που το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι να κατεβάζουν ταινίες και παιχνίδια.

 

Σας έχω νέα, το internet δεν φτιάχτηκε για αυτό το σκοπό, αν θέλετε να διαμαρτυρηθείτε βρείτε τί παρενέργειες μπορεί να έχει μια τέτοια κίνηση. Σιγά μην κλάψω για τον άλλον που δεν έχει που να κατεβάσει το Skyrim, για κάτι τέτοιους ηλίθιους τα παθαίνουμε όλα.

 

 

παιζει να μην ξερεις καν για τι μιλαμε τρολλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζει να μην ξερεις καν για τι μιλαμε τρολλ

 

 

Διάβασε λίγο τα post Δρ. House. Οι μισοί λένε για τα παιχνίδια και οι άλλοι μισοί τί θα κάνουν με την vdsl γραμμή τους (έχει και κάτι άκυρους που μιλάνε για 3ο παγκόσμιο πόλεμο και ελληνική δημοκρατία). Πόσοι σχολιάσαν για την ελευθερία του internet;

 

Μπορεί βέβαια να μην ξερώ εγώ, και τελικά η χρήση του internet να περιορίζεται στο ευγενές άθλημα του downloading...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασε λίγο τα post Δρ. House. Οι μισοί λένε για τα παιχνίδια και οι άλλοι μισοί τί θα κάνουν με την vdsl γραμμή τους (έχει και κάτι άκυρους που μιλάνε για 3ο παγκόσμιο πόλεμο και ελληνική δημοκρατία). Πόσοι σχολιάσαν για την ελευθερία του internet;

 

Μπορεί βέβαια να μην ξερώ εγώ, και τελικά η χρήση του internet να περιορίζεται στο ευγενές άθλημα του downloading...

εσύ δηλαδή γιατί το εχεις το internet μονο για να διαβάζεις τα post εδώ άντε και πουθενά αλλου και να τσεκάρεις τα email σου θες να μας πεις ότι εσύ δεν κατεβάζεις τίποτα ούτε μπαίνεις στο youtube να δεις video

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσύ δηλαδή γιατί το εχεις το internet μονο για να διαβάζεις τα post εδώ άντε και πουθενά αλλου και να τσεκάρεις τα email σου θες να μας πεις ότι εσύ δεν κατεβάζεις τίποτα ούτε μπαίνεις στο youtube να δεις video

 

 

Το internet είναι προσωπική υπόθεση. Κάθε χρήστης το χρησιμοποιεί διαφορετικά. Αν θες να συζητήσουμε τί κάνω εγώ, το συζητάμε.

 

Η αναφορά σου στο youtube, είναι τελείως άκυρη. Το youtube ΔΕΝ παραβιάζει τα πνευματικά δικαιώματα. Βλέπεις βίνετο, τραγούδια κτλ χωρίς να σαπίζεις σε ατελείωτα downloads.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...