Προς το περιεχόμενο

ΝΒΑ Insomnia Fantasy League


nikos21aek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πειτε ποιοι ειναι η Team s, η team Rai και οι Βenchers να κάνουμε κανα σχόλιο για την 1η αγωνιστική..

 

Σχολιασμός 1ης αγωνιστικής, 4ης Insomniac League

 

Στα 2 γνωστα ζευγάρια είχαμε την ανετη και αναμενόμενη επικράτηση των ιστορικών Caterpillars επί των lolcats του κομισάριου της λίγκας με εκπληκτικες εμφανίσεις από τον Davis παρά τις προσπάθειες να τον αρπάξουν οι 2οι δίνοντας παλτά ως ανταλλάγματα. Στο άλλο ζευγάρι, και στο ντερμπι της 1ης αγωνιστικής, είχαμε την ανατροπή που έγινε την τελευταία μέρα των αγώνων όπου η ομάδα της ρουκι Vasioulas επικράτησε με 4.5 πόντους διαφορά επί του περσινού πρωταθλητή, Ανδυ, εκτός έδρας και έχοντας ένα σωρό τραυματίες. Ήρωας των Νο μορ ο Bosh που χωρίς τον Λεμπρον ελευθερώθηκε και οδηγεί την ομάδα του στην κατάκτηση της 4ης Insomniac League. Εμφανώς δυσαρεστημένος ο Ανδυς επικαλείται τα υπερφυσικά στοιχεία, ψάχνει μάγισσες να σπάσουν την κατάρα των τραυματισμών και παίρνει τηλέφωνο τη γιαγιά του για να ξεματιάσει τον Lowry. Δεν περιμέναμε τέτοιο αγχος από τον πρωταθλητη, αλλά ούτε και να καταφύγει σε τέτοιες πρακτικές που μόνο θλίψη προκαλούν. 

 

Στους υπόλοιπους αγώνες ο παππους και περιέργως πολύ σιωπηρός Πατρικ έκανε το σκορ της αγωνιστικής απέναντι στην Team Rai, ενώ κατόρθωσε να υπογράψει το Νενε που είχε μείνει ξεχασμένος στους FA. Στα αλλα ζευγάρια είχαμε την ανετη επικράτηση του Εμεξελες που έχασε το ντραφτ φοβούμενος τις συνέπειες των επιλογών του και καθοδηγούμενος από τον Χαρντεν πήρε την εύκολη νίκη. Τέλος ειδαμε την ήττα του εμπειρότατου Jim από τους Benchers παρα την προσπάθεια του αναγεννημένου Κόμπι να ανατρέψει την κατάσταση.

 

post-61654-0-78835800-1415016033_thumb.png

Επεξ/σία από Chrisxxx
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο παππους και περιέργως πολύ σιωπηρός Πατρικ έκανε το σκορ της αγωνιστικής

 

ξεχασες να αναφερεις οτι η ομαμαρα μας χτιστηκε σε μια μερα, απ τις παραλιες κυριολεκτικα ετρεχαν οι παιχταραδες σαν αλλη δανια να παρουν μερος σε μια κ μοναδικη προπονηση της δευτερας πριν ξεκινησει η μεγαλη μαχη :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλεπω την καταταξη τις προηγουμενες χρονιες. τι γινεται στο τελος; playoffs;

γιατι βλεπω πως δεν ειναι πρωτος αυτος με το καλυτερο ρεκορ

και αν γινονται playoffs πως γινονται; "περνανε" μονο οι παικτες των οποιων οι ομαδες περνάνε στα play offs; (δηλαδη πρεπει να διαλεγουμε και παικτες απο ισχυρες ομαδες; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Playoff, δεν ξερω ποσες ομαδες εβαλε ο Νικος να περασουν. Τα π.ο. μας τελειωνουν με το τελος της κανονικης σεζον του ΝΒΑ αρα δεν υπάρχει θεμα για μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι και παίζουν ο 1ος με το 8ο, ο 2ος με τον 7ο κτλ όπως γίνεται και στο ΝΒΑ.

 

Μπράβο μου πάντως. :P

Για 3η μέρα ξέχασα να βάλω τους παίκτες μου που έπαιζαν.

Έχασα 105 score μόνο σήμερα  :cry:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιος!γιατι δεν φτιαχνεις απο την αρχη της βδομαδας?εγω ετσι κανω ωστε και να ειμαι εξω η να ξεχασω να αλλαξω καποιον ας πουμε τουλαχιστον δεν θα εχω μεγαλη ζημια!

εγω μου φαινεται οδευω προς αλλη μια ηττα! KD γυρνα πισω!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...