Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μ'αρεσε αρκετά η ε3 της ms, games games games, άσχετο το πόσα μαρέσουν ή όχι η ms το πήρε το μήνυμα και έκανε deliver, δυστυχώς δεν είδαμε της remedy το παιχνίδι καθόλου, αλλα οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14.6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αποτι ειδα στο προγραμμα στο ign εχει στις 12 ωρα ελλαδος halo για ενα μισαωρο! λογικα θα ειναι το 5.

Λιγο δυσκολο να το δειξουνε εκει αφου δεν το ειδαμε καθολου στην παρουσιαση της πριν απο λιγο.Λογικα θα δειξουν απο το collector ξανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αποτι ειδα στο προγραμμα στο ign εχει στις 12 ωρα ελλαδος halo για ενα μισαωρο! λογικα θα ειναι το 5.

ειτε απο το collectio ειτε απο τη multiplayer arena του 5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εχασα το cod απο που μπορω να το δω ?Εδειξε τιποτα ?

 

Εδειξε ναι κανονικο gameplay video, οκ καλο φαινεται δεν μπορω να πω οτι ειδα κατι το συναρπαστικο βεβαια, κλασσικο CoD.

 

Για εμενα παντως η Masterchief Collection ειναι ολα τα λεφτα, αφου περιλαμβανει και beta του 5. Απο το footage φανηκε πολυ καλη δουλεια στο remake, σιγουρα αξιζει 100% για τους Halo fans.

Απο εκει και περα W3,Evolve και Division σταθερες αξιες αναμενομενες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To phantom dust τι ειδους παιχνιδι θα ειναι?Εμενα παντως μου αρεσε αυτο που ειδα δεν ξερω τι περιμενανε μερικοι.

 

 

 

 

Υ.Γ Ποσο ωραιο ειναι που πολλοι εντυπωσιαστηκαν απο το inside δηλαδη ενα indie παιχνιδι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To phantom dust τι ειδους παιχνιδι θα ειναι?Εμενα παντως μου αρεσε αυτο που ειδα δεν ξερω τι περιμενανε μερικοι.

 

 

 

 

Υ.Γ Ποσο ωραιο ειναι που πολλοι εντυπωσιαστηκαν απο το inside δηλαδη ενα indie παιχνιδι?

και το ori δειχνει καλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εκανε εντυπωση οτι η MS δεν ανακοινωσε ενα δικο της morpheus!  το πραγματικο next gen μελον στα games παει προς το virtual reality με τα oculus rift και morpheus και η MS θα ειναι στην απεξω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...