Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εαν ψαχνετε κι εσεις να βρειτε καπου το trailer απο το phantom pain, και παντα το youtube εχει κατεβασει τα links,

μπορειτε να το δειτε σε webm και τελος 8)

 

O ανθρωπος σε σκηνοθεσια και μουσικη υποκρουση δεν παιζεται.

Τι να λεμε τωρα

day one οπως και να εχει !!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cotran@ μια απορία, αυτό το extra bandwidth μπορεί να εφαρμοστεί άμεσα και στα παιχνίδια που υπάρχουν με καλύτερα fps, ή πρέπει να έρθει μέσω κάποιου patch με update; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cotran@ μια απορία, αυτό το extra bandwidth μπορεί να εφαρμοστεί άμεσα και στα παιχνίδια που υπάρχουν με καλύτερα fps, ή πρέπει να έρθει μέσω κάποιου patch με update;

Το δεύτερο, καθώς κάθε παιχνιδι στο One έχει το δικο του game OS "μέσες ακρες", οποτε χρειαζεται patch για να εκμεταλλευτεί τα απελευθερωμένα resources της GPU. Π.χ. θα μπορούσε να βγάλει μια εταιρεια resolution upgrade με αυτό το patch σε ενα υπάρχον παιχνιδι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσοι εχετε xbone, αντε κατεβαστε το app "xbox live events"

 

;)

 

Στριμαρει μια χαρα και με καλη αναλυση αλλα θα μου πεις την ωρα του event θα δουμε τι ρολο βαρανε οι servers..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cotran@ μια απορία, αυτό το extra bandwidth μπορεί να εφαρμοστεί άμεσα και στα παιχνίδια που υπάρχουν με καλύτερα fps, ή πρέπει να έρθει μέσω κάποιου patch με update; 

ειναι απλα το καινουργιο sdk για τους developers. θεωρητικα ο καθενας μπορει να κανει ενα recompile και να εχει τα οφελη των νεων εργαλειων, τα οποια το μονο που κανουν προς το παρον, ειναι οτι δινουν προσβαση σε ενα ποσοστο της gpu στους devs που πριν δεν ειχανε καθολου προσβαση.

ο μονος τροπος να δεις βελτιωση σε game που ηδη εχει βγει, ειναι να κανουνε την παραπανω δουλεια οι εταιρειες και να σου παρεχουνε τα νεα εκτελεσιμα μεσω download.

 

--------------------------------------

 

ξεκινησε η διαθεση του xbox one στα 399 χωρις kinect, 3 ωρες πριν την παρουσιαση της στην Ε3

 

en-INTL-L-Xbox-One-Console-5C5-00001-mnc

στο site της ms

http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/Xbox-One/productID.304306700

http://www.microsoftstore.com/store/msuk/en_GB/pdp/Xbox-One/productID.304307500

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν ειμαι Pc gamer.Ειμαι gamer.Εσυ που με ξερεις τοσα χρονια με αποκαλεις pc gamer?Το pc 5 μηνες το εχω και εννοειται οτι θα παρω και τις δυο κονσολες καποια στιγμη.Για την ωρα προηγειται το one.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...