Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου εκανε εντυπωση οτι η MS δεν ανακοινωσε ενα δικο της morpheus!  το πραγματικο next gen μελον στα games παει προς το virtual reality με τα oculus rift και morpheus και η MS θα ειναι στην απεξω!

Εδώ προσπαθούν να εξοικονομίσουν περισσότερους πόρους για την gpu βγάζοντας το kinect και εσύ περιμένεις να προσθέσουν και VR? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ο τυπας στο scalebound δεν μοιαζει στ νταντε απο τελευταιο dmc , ζηλεψαν το κραξιμο στη ninja theory?

Κι εγώ τέτοιο συνειρμό έκανα πάντως. :/
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλλειπε το megaton ομως και τα περισσοτερα απο αυτα αν οχι ολα ειχαν γινει leaked εδω και καιρο. Δεν ηταν καταστροφή οπως πέρσι ισα ισα το επαιξαν safe αλλα παλι η σονυ με ενα καλο game κερδιζει ευκολα την E3..

 

Γενικα νομιζω οτι η Sony ξερει να κερδίζει τις Ε3 πολυ πολυ καλυτερα απο την ms..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επειδη πουλησε περισσοτερες τι παει να πει αυτο?Αν δεν ειχε η ms το kinect μεσα και ειχε εκκινηση η τιμη του one απο 400 ευρω τοτε θα ηταν διαφορετικα τα πραγματα.Το θεμα ειναι να δειξει παιχνιδια.Ας δειξει ενα Last Guardian να μας κανει να ονειρευομαστε.

Και παλι εκανε πολλες μα ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ πατατες η ms με το που ξεκινησε τη παρουσιαση του xbox one στην e3 2013 και ισως αυτο ο πολυς κοσμος δεν το συγχωρει.

Για να μην πω οτι αργησε τουλαχιστον ενα χρονο να διαθεσει τη κονσολα σε ολο το κοσμο τη στιγμη που η sony εχει διαθεσει το ps4 ηδη σε ολο το κοσμο .

Τρανταχτο παραδειγμα οτι το xbox one ΕΠΙΣΗΜΑ δεν εχει ερθει ακομα στην ελλαδα και ερχετε σεπτεμβριο ή οκτωμβριο.

 

Καποιο λινκ να κατεβασουμε σε full hd ολοκληρη την ms press conference παιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καλύτερη Ε3 μέχρι τώρα. Κοίτα να δεις που μέχρι να πάρω το one θα έχουν μαζευτεί τόσα παιχνίδια που δεν θα ξέρω τι να πρωτοπαίξω. Μεγάλη έκπληξη και το Scalebound, μου θύμισε Monster Hunter! Μακάρι να δούμε αντίστοιχα πράγματα και από την Sony!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το λατρεύω το Another World, αλλά ήταν χαλαρά -what the hell?- στιγμή όταν το είδα στο video του ID@Xbox (που γενικά είναι εντυπωσιακό). Δεν είναι το μόνο παλιό παιχνίδι που έχει εκεί αλλά πρέπει να είναι το πιο παλιό - τα anniversary editions δεν τα μετράω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετρια η conference, τιποτα που να με κανει να θελω να παρω Χ1 anytime soon.

Οντως ηταν μετρια , ισως και επειδη πανω κατω ξεραμε τι θα δουμε...Απλα σε σχεση με την περσινη ηταν η νυχτα με την μερα... Βασικα η ms εχει σοβαρο θεμα στο μαρκετινγκ. Η sony ηδη την κοπαναει διχως τους μεγαλους ΑΑΑ τιτλους.

 

Εμενα μου αρκουν τα forza 5 και horizon 2 για την αγορα μελλοντικα του kinectless one.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστύχώς αργούν τα καλά αλλά και μόνο που φέτος θα δούμε ΒΕΤΑ από HALO 5 και Fable μου φτάνει

 

περίμενα κάποιο teaser σχετικά με Gears αλλά ίσως το κρατάνε για GAMESCON

σε γενικές γραμμές πολύ καλή και full games χωρίς gimmicks και παπαριές

 

Εμ πεστο ρε φιλε απο την αρχη!Επρεπε να κανεις 3 ποστ; :-D

 

χαχα από εδώ το έφερνε από εκεί το πήγαινε κατέληξε στο τέλος  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...