Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για τη sony/ps4, ο λογαριασμος που κανεις ειναι ...δικος τους λογαριασμος σε μια περιοχη.

για τη microsoft/xbox one, ο λογαριασμος που κανεις ειναι ο δικος σου λογαριασμος, που σε ακολουθει παντου.

 

δειτε το ετσι χοντρικα, για να μην μπερδευεστε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και update στα χτεσινα, περνας την πιστωτικη σου στο hong kong marketplace, με διευθυνση hong kong (που βρηκες πχ στο google)

και λειτουργει κανονικοτατα.

λογικα θα λειτουργει και χωρις καρτα, με ξυστες gift cards hong kong ας πουμε, μονο που δεν εχω βρει ακομα τετοιες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερώτηση αν το κάνω να ψωνήζω απο αμερικάνικο πώς πρέπει να τα δηλώσω?

και θα δίχνει ότι είμαι αμερικάνος η μπορώ να το κάνω να με δίχνει έλληνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα βαλεις LOCATION -> USA, και θα βαλεις και TIMEZONE αυτο που αντιστοιχει στην Ελλαδα.

LANGUAGE τωρα, εγω το εχω στα αγγλικα, νομιζω (δεν το εχω τσεκαρει) εχουνε προστεθει και τα Ελληνικα αμα θες να δοκιμασεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδώ βλέπω http://www.goldxbox.gr/index.php/gift-card-euro/οι κάρτες us kai eu εχουνε τα ίδια λεφτά. με 37 ευρω παίρνεις η 50 δολάρια η 50 ευρώ κάρτα. οπότε αν τα παιχνίδια είναι 60 δολάρια η 60 ευρώ είναι το ίδιο σε όποιο region και να σε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αν είναι έτσι δεν κερδίζεις κάτι γιατί αν δεις στις κάρτες που έχει με 37 ευρω βάζεις στο λογαριασμό σου 50 ευρώ και με 55 ευρω κάρτα βάζεις στο λογαριασμο σου 75 ευρω.

και αν είσαι αμερική με 37 ευρώ βάζεις στο λογαριασμό σου 50 δολαρια.

οότε αν ένα παιχνίδι κάνει 50 ευρω με region Ελλάδα η 50 δολαρια με  region US στην τσέπη σου είναι το ίδιο και αν έχει αυτην την κάρτα με 55 ευρω συνέχεια είσαι και ποιο πολυ κερδισμένος απο οτι us region

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το οτι βρηκες να αγορασεις 50 ευρω με 37 ευρω, δεν αναιρει τη διαφορα στο νομισμα.

ισως εαν ψαξεις αντιστοιχα αλλου (πχ σε αμερικανους που πουλανε καρτες), να βρεις να παρεις τα 50 δολλαρια με ..40 δολαρια αντιστοιχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γιατι μες την βδομάδα πρεπει να παρω και εξωτερικό σκληρό για το one έχετε καμία πρόταση? λογικά στο 1 tb γιατι 500gb δεν νομίζω να ειναι αρκετά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fakiris αντε παρε ενα mybook 2tb με εξωτερικη τροφοδοσια για να εχεις το κεφαλακι σου ησυχο. (εγω εκει ειχα καταληξει)

αν παλι θες να κοιταξεις για μεγιστη ταχυτητα, υπαρχουν hybrids και ssds (νομιζω οτι δεν αξιζει ssd)

 

 

και κατι αλλο, ζωντανα σε εξελιξη οι τελικοι του halo 2 ζωντανα απο την PAX

 

http://www.twitch.tv/halo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελειπα μια βδομαδα διακοπες και τωρα που ανοιξα την κονσολα μου εβγαλε ενα update 1.9gb ξερουμε τι προσθετει? μηπως ειναι τιποτα απο το preview program?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρεται....εφυγε η παραγγελια σημερα στα Media Markt.Δυστυχως τα Public να μην καλυτερα τι κανανε με τη παραγγελια μου!

 

Απο 5 Σεπτεμβρη λογικα θα μπω και εγω στο παιχνιδι.... :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...