Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.

Εϊμαι κάτοχος του xbox one απο αρχές Ιουλίου.

Για όσους δεν το έχουν αγοράσει ακόμη να ξέρετε ότι το το πάνω μέρος του είναι τόσο γυαλιστέρο που γραντζουνίζεται για πλάκα ακόμη και αν πάτε να το καθαρίσετε με μαλακό πανί.Δεν ξέρω αν γραντζουνίστηκε μόνο σε εμένα.

Το πρόβλημα λύθηκε ,παραγγέλνοντας κάποια αυτοκόλλητα που ντύνεις το μηχάνημα και είναι πολύ ωραία και όταν τα βαριέσαι παίρνεις άλλα.

 

http://www.amazon.co.uk/dp/B00GYVXT3Y

 

Έχω βάλει αυτό το skin και είμαι πολύ ευχαριστημένος απο την ποιότητα.

έλα μπήκες να κάνεις διαφήμιση στο amazon! :P  :D

 

(Πλάκα κάνω εννοείται! Πολύ ωραία, θα τα έχω υπόψη όταν με το καλό το πάρω!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι αρχίζει να κινείται. Πρέπει να με πήραν χθες από Πλαίσιο αλλά εκείνη την ώρα δεν το άκουσα και δεν ξανατηλεφώνησαν. Θα τους πάρω αργότερα το απόγευμα να δω τι γίνεται (αν και όπως είπα πλέον δεν βιάζομαι ιδιαίτερα...).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που εκανα απο το Plaisio πριν λιγο αυριο φευγει ηδη πακεταριστηκε. Τωρα την κονσολα που εχω ηδη την πουλησα στον αδερφο μου την εχω βαλει στο preview program τωρα που θα φυγει το Account μου θα μεινει η κονσολα στο preview program? στην νεα πρεπει να γραφτω εκ νεου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από Public ούτε φωνή ούτε ακρόαση και η κατάσταση παραγγελίας είναι ¨Σε εκτεταμένη αναζήτηση¨... Πολύ περίεργος χαρακτηρισμός!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που εκανα απο το Plaisio πριν λιγο αυριο φευγει ηδη πακεταριστηκε. Τωρα την κονσολα που εχω ηδη την πουλησα στον αδερφο μου την εχω βαλει στο preview program τωρα που θα φυγει το Account μου θα μεινει η κονσολα στο preview program? στην νεα πρεπει να γραφτω εκ νεου?

 

Εμένα λέει ακόμα "σε επεξεργασία". Ούτε καν πακετάρισμα. Και μιλάμε για παραγγελία που έγινε πριν 2+ μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από τηλεφώνημα στα Public μου είπαν ότι λογικά αύριο θα ξέρουν και δεν έχουν ενημέρωση για το αν έχουν φτάσει τα πακέτα στα καταστήματα... Μπαχαλάκι προβλέπεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια εικονα οσο χιλιες λεξεις
yclqeisanvtvquqb9czd.jpg

 

Κυκλοφορια του xbox one στην japan.

 

Πολυ γελιο ετσι.

Αυτο ειμαι σιγουρος δεν το περιμενε η ms.

Ok θα μου πειτε οτι η japan ειναι παντα προς sony που ειναι και ιαπωνικη εταιρια αλλα δεν πιστευω να ηταν ετσι ποτε για την ms και τις κονσολες τις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Ιαπωνια ειναι πλεον προς κινητα.

 

Εντομεταξυ δε ξερουμε ποτε τραβηχτηκε η φωτο.

 

For all we know η ταμπελα μπορει να λεει σε 5 μερες βγαινει το One.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται ένα 9 κι ένα 4 άρα μάλλον αναφέρεται στη σημερινή ημερομηνία. Ποιος ξέρει όμως πότε τραβήχτηκε. Ούτως ή άλλως μικρή σημασία έχει, δεν βλέπω για ποιο λόγο το Χ1 θα έχει καλύτερες πωλήσεις από το 360 στην Ιαπωνία, ειδικά την παρούσα στιγμή (βλ. μεγάλη βιβλιοθήκη παιχνιδιών, not).

 

Και κάποια νούμερα από wikipedia:

 

While the original Xbox sold poorly in Japan, selling just 0.5 million units while it was on the market (between 2002 and 2005), the Xbox 360 performed better, but still poorly, selling only 1.5 million units from 2005 to 2011

 

Για μένα μικρό το κακό αφού η Ιαπωνική αγορά καλώς ή κακώς είναι όχι μόνο δύσκολη/ιδιαίτερη, αλλά και σχετικά μικρή συγκριτικά με τη Δυτική Ευρώπη και τις ΗΠΑ. Δηλαδή ακόμα κι αν η MS κατάφερνε να πουλήσει 6-8 εκατομμύρια κονσόλες εκεί, το ποσοστό επί των συνολικών πωλήσεων θα ανερχόταν σε λιγότερο από 10%. Καλά λεφτά μεν, αλλά οι πωλήσεις στην Ιαπωνία δεν είναι προαπαιτούμενο για να πάει καλά η κονσόλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...