Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω ζηκευω αυτους που θα μπορουν να παιξουν dead rising 3.... Και οπως και να χει σε οποιον το παρει καλο λιωσιμο και περιμενουμε εντυπωσεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω ζηκευω αυτους που θα μπορουν να παιξουν dead rising 3.... Και οπως και να χει σε οποιον το παρει καλο λιωσιμο και περιμενουμε εντυπωσεις

 

Release Date: 5 Sep, 2014

http://store.steampowered.com/agecheck/app/265550/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Redpanda φόρτσαρε λίγο περισσότερο γιατί αρκετοί από εδώ μέσα πάνε αύριο για ΧΒΟΧ...μπας και γλυτώσουμε κανέναν δλδ  :-D

 

 

Επικίνδυνα πράγματα.

Μπορεί να του έρθει κανένα υβριστικό ΡΜ εκεί που δεν το περιμένει.

Τα οποία να ενημερώσω εδώ πως επιτρέπονται χωρίς συνέπειες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω παντως κατι deadrising,ryse,να ερχονται στο pc και αναρωτιεμαι ,γιατι καποιος να παρει xbox one.Ειχα xbox 360 ,για πολλα χρονια και κυριως για το live του,στην νεα γενια ειχα ps4 ,και το πουλησα λογω οτι ακομα δεν εχει παιχνιδια[ακομα].Σκεφτομουν αντι γιαα ps4 ,οταν βγουν τα νεα games να παρω xbox one ,αλλα δεν βλεπω να αξιζει,οταν σχεδον ολα τα games βγαινουν για pc.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τα λες αλλά δεν έχουν όλοι PC που να σηκώνουν αυτά τα παιχνίδια. Και επανερχόμαστε στο προαιώνιο δίλημμα "να δώσω 300-400 ευρώ για μια πολύ καλή κάρτα γραφικών ή να αγοράσω μια κονσόλα;" Υπάρχουν ισάριθμα επαρκή επιχειρήματα και για τις δύο επιλογές.

 

Όσο για το PS4 δεν νομίζω πως την παρούσα στιγμή υπερέχει σε θέμα παιχνιδιών (Last of Us κλπ δεν τα προσμετράω). Το τι θα γίνει στο μέλλον είναι άλλη ιστορία. Θεωρώ δεδομένο πως κάμια στιγμή θα αγοράσω σίγουρα και ένα PS4 (το ίδιο έκανα και στην παρούσα γενιά με τα 360 και PS3).

 

Γενικά πάντως δεν νομίζω στις προηγούμενες γενιές κονσολών σχεδόν 1 χρόνο μετά την αρχική κυκλοφορία να είχαμε τέτοια χάλια στο θέμα των exclusives,

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παλευει ο ανθρωπος οσο μπορει να αποτρεψει τις προπαραγγελιες αλλα δεν του βγαινει....οσο για τα Public προφανως και θα παραλαβουν ολοι.Το θεμα ειναι ποτε....αλλα ας δουμε τι θα γινει και με τα αλλα παιδια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω παντως κατι deadrising,ryse,να ερχονται στο pc και αναρωτιεμαι ,γιατι καποιος να παρει xbox one.Ειχα xbox 360 ,για πολλα χρονια και κυριως για το live του,στην νεα γενια ειχα ps4 ,και το πουλησα λογω οτι ακομα δεν εχει παιχνιδια[ακομα].Σκεφτομουν αντι γιαα ps4 ,οταν βγουν τα νεα games να παρω xbox one ,αλλα δεν βλεπω να αξιζει,οταν σχεδον ολα τα games βγαινουν για pc.

 

 

Halo, Forza, Gears of War.

Υπάρχουν και άλλα απλά λέω τα πιο γνωστά. Για μένα το πρώτο και το τρίτο για παράδειγμα αρκούν. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Halo, Forza, Gears of War.

Υπάρχουν και άλλα απλά λέω τα πιο γνωστά. Για μένα το πρώτο και το τρίτο για παράδειγμα αρκούν. 

 

αυτά είναι τα βαρβάτα system sellers και όχι το Dead Rising ή το Ryse 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εσας ειναι,για εμενα το gears πλεον δεν παει αλλο,βγαλανε 3-4 οκ enough,το ιδιο και στο halo.Για το forza μαζι σας.

Και μιλαω για το gears ,εγω που ειχα χαλασει 2-3 xbox απο το καψιμο που εριχνα στο live οταν ειχε βγει το gears 1[εσυ θα ξερεις καλυτερα] :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς όλα αυτά είναι και γούστα, πχ. εμένα για κάποιο λόγο το Halo ποτέ δεν μου άρεσε (είχα παίξει ελάχιστα τα δύο πρώτα στο original Xbox). Για το Forza τα είπαμε (έλλειψη υποστήριξης αξιοπρεπούς τιμονιέρας κλπ, αν και η αλήθεια είναι πως τα FM 1/2 τα είχα καραλιώσει) ενώ για το GoW θα συμφωνήσω με το φίλο Σωκράτη.

 

Αυτό δεν σημαίνει ότι τα παραπάνω δεν είναι system sellers. Απλώς ότι για αρκετό κόσμο δεν επαρκούν ούτε αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κανεναν λογο δεν θελω να το παω σε fanboy.ps3 πηρα πριν 4 μηνες ,το αγορασα επαιξα τις αποκλειστηκοτητες και το πουλησα.Μετα πηρα ps4.Απο το 2006 μεχρι και το 2013 ειχα xbox 360.Απλα βλεπω οτι οι αποκλειστηκοτητες του ps4 [που θα βγουν στο μελλον]θα ειναι πολυ περισσοτερες και για εμενα αξιζει πλεον να παιρνεις κονσολα μονο για τις αποκλειστηκοτητες[αν εχεις pc ,η εκτος και αν εισαι καμμενος με fifa ]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...