Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδες οσοι πηρατε το πακετακι με Fifa και Forza....οταν βαζετε το κωδικο του Fifa σας λεει οτι ειναι λαθος;

 

Γιατι εμενα αυτο κανει!

 

Μήπως έκανες κάποιο ψηφίο λάθος;Κάποια μοιάζουν μεταξύ τους πχ το 2 με το Z.

 

Σε εμένα πέρασαν κανονικά οι κωδικοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω μιζέρια ρε παιδιά, σιγά πια κάνει και ένα θόρυβο και τι έγινε...αφού είναι όλες οι παρτίδες ετσι δεν γίνεται τίποτα.Κρατήστε την κονσόλα αφού παιζει παιχνίδια κανονικά από ότι κατάλαβα, και μετά δείτε τι θα παιχτεί με κανένα update και πως θα τα πάει η κονσόλα στην πορεία αν βγάλει και άλλο πρόβλημα η ίσως φτιάξει και με τον καιρό ποτέ δεν ξέρεις, κάπως θα βρεθεί λύση δεν πιστεύω να το αφήσουν ετσι! στη τελική πήρατε την κονσόλα για να την ακούτε? καρφωθείτε στην tv με headset η homecinema full και όλα καλά :P εγώ έχω από τις πρώτες φουρνιές day one edition με fifa 14 από αμαζον από πέρσι, ευτυχώς έως τώρα δεν έχω κανένα πρόβλημα και με κινεκτ και χωρίς.Απλά παιδιά υπομονή κάτι παιζει πιστεύω με το software εύχομαι γρήγορα να βρεθεί λύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε πας καλα;Τι μιζερια και βλακειες;

 

Αμα ειχες αγορασει κατι και απο τη πρωτη μερα εκανε ενα θορυβο που κανονικα δεν επρεπε να κανει δεν θα ειχες θυμωσει;

 

Η ιδια η MS λεει οτι πρεπει να πας τη κονσολα σου για επισκευη!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι βαλουν και access θα το παιξουν νωριτερα το φιφα ή @@ ?

Γιατι αν ισχυει το 15 μερες νωριτερα την αλλη βδομαδα θα παιζουν...

 

αυτο κανει:

 

Ειναι σα να σου κανει coil whine καποιο part του PC. Δεν ειναι μιζερια, ειναι λογικο να το ψαξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε πας καλα;Τι μιζερια και βλακειες;

 

Αμα ειχες αγορασει κατι και απο τη πρωτη μερα εκανε ενα θορυβο που κανονικα δεν επρεπε να κανει δεν θα ειχες θυμωσει;

 

Η ιδια η MS λεει οτι πρεπει να πας τη κονσολα σου για επισκευη!!!

 

Προφανώς δεν κατάλαβες τι λέω ψιλοχαβαλε κάνω, μου έχουνε τύχει και εμένα κονσόλες doa και αλλα προϊόντα όπως και η tx τιμονιερα πρόσφατα οπότε ξέρω πως είναι.Άπλα λέω αφού και αντικατασταση να γίνει 90% πάλι το ίδιο πρόβλημα θα υπάρχει κράτα την κονσόλα όπως έχει αφού παιζει τα παιχνίδια κανονικά και δες την πορεία της, μπορεί αργότερα να βγει update και να φτιάχνεται το πρόβλημα (λέω εγώ μια θεωρία) όχι ντε και καλά να το κάνεις και φυσικά θα ήμουνα και θυμωμένος!

 

Edit: Μάλλον φταίει το καταραμένο το κινεκτ... έκανε την δουλειά ο ρουφιάνος βρωμάει από μακριά, τον βγάλανε στην απέξω δεν άντεξε τον χωρισμό και διέλυσε όλα τα one το πήρε πολύ βαριά φέρτε πίσω το κινεκτ ρε :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι βαλουν και access θα το παιξουν νωριτερα το φιφα ή @@ ?

Γιατι αν ισχυει το 15 μερες νωριτερα την αλλη βδομαδα θα παιζουν...

 

 

 

Aυτο για τις 15 ημερες νωριτερα απο που προκειπτει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...