Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άρα είμαι μάλλον τυχερός που παρήγγειλα το bundle με το Kinect... Απίστευτες τραγικότητες.

 

Πάντως απ' ότι κατάλαβα το πρόβλημα δεν προϋπήρχε αλλά εμφανίστηκε μετά το update του Ιουνίου (ή κάτι τέτοιο). Άρα δεν βλέπω γιατί δεν θα μπορεί να λυθεί με ένα μελλοντικό update. (edit: μπορεί να λέω και βλακείες, αφού άλλοι λένε ότι παρόμοια προβλήματα έχουν αναφερθεί από πέρσι).

 

Ορίστε ένα δείγμα:

 

 

ps: ομολογώ ότι δεν γνώριζα το feature με τα διπλά gamertags και τα digital downloads. Τώρα που έμαθα ότι γίνεται και στο PS4, ίσως επισπεύσω την αγορά κι αυτής της κονσόλας. Να φανταστώ φυσικά ότι μόνο δύο χρήστες μπορούν να μοιραστούν ένα παιχνίδι και όχι ολόκληρη παρέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε άλλα βίντεο που βρήκα λένε ότι είναι πρόβλημα με το ανεμιστιράκι άλλοι λένε με τον σκληρό και αρκετοί λένε ότι μετά απο λίγο σταμάτησε ο θόρυβος απο μόνος του. μετά απο 1 χρόνο και έχουμε τέτοια θέματα τύχη βουνό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Anamenos δεν καταλαβες τι λεω....το θεμα το εχει η κονσολα ΧΩΡΙΣ τον ρουφιανο.Δηλαδη οταν δεν ειναι συνδεδεμενος ο ρουφιανος....

 

Vole....οριστε μια ηχογραφηση.Οχι η καλυτερη ποιοτητα αλλα παιρνεις μια ιδεα....

 

 

https://www.mediafire.com/?bwdniu36p58ai31

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Anamenos δεν καταλαβες τι λεω....το θεμα το εχει η κονσολα ΧΩΡΙΣ τον ρουφιανο.Δηλαδη οταν δεν ειναι συνδεδεμενος ο ρουφιανος....

 

Vole....οριστε μια ηχογραφηση.Οχι η καλυτερη ποιοτητα αλλα παιρνεις μια ιδεα....

 

 

https://www.mediafire.com/?bwdniu36p58ai31

 

Ναι, αυτός είναι ο ήχος και επαναλαμβάνω ότι από κάποιο σημείο και μετά σταμάτησε να ακούγεται και είναι εντελώς αθόρυβο, ακόμα και in-game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αύριο που θα έρθει η καινουργια κονσόλα θα έχω κανένα πρόβλημα με το forza που ξεκίνησα το κατέβασμα στην προβληματικη?το παιχνίδι κλειδώνει στο προφίλ η στην κονσόλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μόλις γύρισα από public. Είχαν άλλη μια με forza και FIFA κι μου την άλλαξαν το δοκιμάσαμε επι τόπου και ξανά το ίδιο θέμα. Μου παν θα επικοινωνήσουν με Microsoft να δούνε τι θα τους πει και θα με ενημερώσουν τη Δευτέρα μάλλον. Εντωμεταξύ μίλησαν νομίζω και με κάποιο διευθυντή στα κεντρικά του public και καράφλιασε όταν άκουσε ότι δυο σερί κονσόλες ήταν προβληματικές χαχα

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια χασιμο χρονου ειναι να τις γυρνατε πισω....ολος ο κοσμος εχει το ιδιο προβλημα.Καθιστε να παιξετε το ΣΚ και απο Δευτερα βλεπουμε....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλακεια εκανα και εγω που το γυρισα πισω...αλλα οταν το πηγα δεν ειχε παρει αυτη την διασταση το ολο θεμα!!λογικα και η αυριανη κονσολα τα ιδια θα μου κανει!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το έχουν όλοι το θέμα, ή είναι φυσιολογικό και δεν ασχολούμαστε ή θα βγει κάποια ανακοίνωση για αντικατάσταση και όλα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...