Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φιλότιμη και τίμια η προσπάθεια του Just Gamer...8.5/10 από μένα

Φιλοτιμη αλλα ηδη η πολυαγαπημενη του εταιρεια τον διεψευσε πανηγυρικα...http://www.insomnia.gr/_/articles/games/playstation/%cf%84%ce%bf-ps4-neo-%ce%b8%ce%b1-%ce%ba%cf%85%ce%ba%ce%bb%ce%bf%cf%86%ce%bf%cf%81%ce%ae%cf%83%ce%b5%ce%b9-%ce%bc%ce%ad%cf%83%ce%b1-%cf%83%cf%84%ce%bf-2016-r12005

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν για εσενα το "συμφωνα με αρκετες πηγες" σημαινει οτι το ανακοινωσε η sony για ακομα μια φορα ειναι φημες.

 

Επισημα δεν εχει ανακοινωσει απολυτως τιποτα η sony εκτος απλα του οτι θα βγαλει νεα κονσολα τιποτα παραπανω οπως π,χ, ημερομηνια κυκλοφοριας, τεχνικα χαρακτηριστικά της κονσολας κ.τ.λ.

 

Για ακομα μια φορα λοιπον πιστευετε φημες και οχι επισημες ανακοινωσεις.

 

Το εχω αναφερει απειρες φορες εδω περα αλλα επειδη δεν σας βολευει δεν λετε να το καταλαβετε.

Εγω δυστυχως για εσας πιστευω μονο επισημες ανακοινωσεις και οχι οτιδηποτε λεει ο καθε ενας ειτε αυτος ειναι καποιο site, ειτε ο οποιοσδηποτε εκτος sony.

Επεξ/σία από JUST-GAMER
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποοοοοσες μα ποοοοοοσες φορες οι φημες επιβεβαιωνονται ;;; Σχεδον πααααντα ... Αυτοι που βγαζου. τις φημες δεν ειναι ο μπαμπης και ο τακης ... ειναι σαιτ και ατομα χρονια στο χωρο ... Οταν ενα μεγαλο σαιτ δημοσιευειοα φημη , κααατι παραπανω ξερει . Ειναι μεσα στα οραματα περισσοτερο απο ολους μας. και δεν μιλαω για το insomnia ...μιλαω για μεγαλα ξενα σαιτ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δυστυχως για εσας πιστευω μονο επισημες ανακοινωσεις και οχι οτιδηποτε λεει ο καθε ενας ειτε αυτος ειναι καποιο site, ειτε ο οποιοσδηποτε εκτος sony.

 

Dum Spiro Spero...μην μασάς  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και υπαρχουν αλλες τοσες φορες που τελικα ηταν μονο φημες και εκει εμειναν.

 

Για ακομα μια φορα εσεις πιστευετε τις φημες και τις εχετε και δεδομενες οτι θα γινουν εγω παλι δεν πιστευω τις φημες γιατι εχω δει υπερ-αρκετες φημες να μενουν απλα φημες.

 

Μερικα πολυ προχειρα παραδειγματα.

Παραδειγμα 1, παραδειγμα 2.

 

Ειδατε λοιπον που δεν ειναι απολυτο οτι οι φημες θα βγουν παντα αληθινες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Επιστρέψτε on-topic παρακαλώ. 

 

Δεν έχει νόημα αυτή η συζήτηση για το κατά πόσο οι φήμες επιβεβαιώνονται ή όχι και σας βλέπω έτοιμους να τσακωθείτε για ανόητους λόγους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλο να πιάσεις κατι πολυ γενικο μα παρα πολυ γενικο που π.χ. θα βγαλει νεα κονσολα η ms και η sony και αλλο η φημη να ειναι υποτίθεται συγκεκριμένη με τεχνικα χαρακτηριστηκα κονσολας κ,τ.λ.

 

Και για να στο δωσω να το καταλαβεις οι φημες λεγανε οτι η ms θα βγαλει 2 κονσολες(Μια δυνατη και μια slim) το 2016 γιατι τελικα θα βγαλει την slim το 2016 και την δυνατη το 2017?

Με βαση το παραπανω οι φημες δεν ηταν αληθινες.

 

Και επειδη πιστευω αυτο που ειπε ο praetorian ποιο πανω εγω σας ειπα τις αποψεις μου δεν εχω να προσθεσω κατι αλλο επι του θεματος.

Εσεις πιστευετε οτι σας πασαρουν σαν φημες εγω παλι οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

JUST-GAMER αφου θεωρεις οτι ειναι φημες, απλα περιμενε.

 

Οσο περισσοτερο μιλας τοσο χειροτερο το κανεις. Μετα δεν θα μαζευονται.

 

Τελικά το scorpio 1,5-2 x neo ;Αυτά είναι.....

Βαλε και εσυ 3-4Χ, τσαμπα ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

JUST-GAMER αφου θεωρεις οτι ειναι φημες, απλα περιμενε.

 

Οσο περισσοτερο μιλας τοσο χειροτερο το κανεις. Μετα δεν θα μαζευονται.

 

 

Βαλε και εσυ 3-4Χ, τσαμπα ειναι.

Βάση specs το scorpio 6 tf gpu και συνολικη επεξεργαστική ισχύ 10 tf .Το neo από την άλλη 4tf gpu με 5 συνολική .
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ενοσω τσακωνομαστε για τα...terraflops, οι κολοσσοι εχουν ηδη ολοκληρωσει τη μεταμορφωση των κονσολων σε πισια, θα μας σερβιρουν κονσολιτσα καθε 2 χρονια και ολα καλα..

 

Επισης ποσο πιο κουραστικος να γινεις με την επιμονη αρνηση των φημων φιλε Just-gamer. Αφου την εχουμε δει τη δουλεια που πηγαινει, τι θα αλλαξει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάση specs το scorpio 6 tf gpu και συνολικη επεξεργαστική ισχύ 10 tf .Το neo από την άλλη 4tf gpu με 5 συνολική .

Tα 10 τεραφλοπς που αναφερεις για το scorpion δεν βγαινουν απο το πουθενα.Οι διαφορες θα ειναι κυριως στην gpu οπου στο NEO θα φτανει κοντα στα 4.5 τεραφλοπς και του σκορπιον που θα ξεπερναει τα 5.5.Τωρα μενει να δουμε και την διαφορα στην αρχιτεκτονικη των επεξεργαστων για να μαθουμε και περισσοτερες λεπτομεριες.

Αν και τo NEO απο οτι ξερουμε θα ειναι με επεξεργαστη polaris.

Και ενοσω τσακωνομαστε για τα...terraflops, οι κολοσσοι εχουν ηδη ολοκληρωσει τη μεταμορφωση των κονσολων σε πισια, θα μας σερβιρουν κονσολιτσα καθε 2 χρονια και ολα καλα..

 

Επισης ποσο πιο κουραστικος να γινεις με την επιμονη αρνηση των φημων φιλε Just-gamer. Αφου την εχουμε δει τη δουλεια που πηγαινει, τι θα αλλαξει;

Nα τσακωνεσαι για εταιριες αψυχες που το μονο που θελουν ειναι να τους τα σκας συνεχεια!!πιστευω οτι δεν αξιζει καθολου αυτο(Κακως μπαινουμε στο τρυπακι ολοι μας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μην τον κράζετε τον just-gamer ο άνθρωπος ήταν για πολλά χρόνια 360 gamer και έχει δικαίως απογοητευτεί με τα χάλια της Microsoft το 2013.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...