Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μακαρι να ηταν τοσο ευκολο οσο το να το γραψεις στο ινσομνια να δημιουργησεις "δεακαδες καινουρια IP".Απο ποιους και ποτε?Τα λεφτα απο μονα τους δεν κανουν τιποτα ασε που τα λεφτα της microsoft δεν σημαινει οτι τα κανουν οτι θελουν στο xbox.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Warzone Firefight που θα είναι και το μεγαλύτερο expansion για το Halo 5 έρχεται στις 29 Ιουνίου και θα διατίθεται δωρεάν. Το καλύτερο; Δωρεάν και το Halo 5 από 29/6 έως 5/7. Καθόλου άσχημα νομίζω  :-D

 

Link.png Site: Halo 5's Biggest-Ever Expansion Coming Next Week, Full Game Will Be Free for Limited Time

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει τροπος να μεταφερω τα 100gb του quantum break σε ενα 4 tb ntfs usb με αλλα αρχεια χωρις format ? Στο 360 το ειχα κανει με partinion primary fat32 και μου εκανε format μονο αυτο οχι ολο το δισκο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Warzone Firefight που θα είναι και το μεγαλύτερο expansion για το Halo 5 έρχεται στις 29 Ιουνίου και θα διατίθεται δωρεάν. Το καλύτερο; Δωρεάν και το Halo 5 από 29/6 έως 5/7. Καθόλου άσχημα νομίζω  :-D

 

Link.png Site: Halo 5's Biggest-Ever Expansion Coming Next Week, Full Game Will Be Free for Limited Time

 

Το δωρεάν αφορά και το single player του παιχνιδιού ή μόνο το multiplayer;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δωρεάν αφορά και το single player του παιχνιδιού ή μόνο το multiplayer;

 

Για μια εβδομάδα (29/6 έως 5/7) θα μπορείς να παίζεις δωρεάν την full έκδοση του παιχνιδιού (single+multi).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μια εβδομάδα (29/6 έως 5/7) θα μπορείς να παίζεις δωρεάν την full έκδοση του παιχνιδιού (single+multi).

Τέλεια! Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις προσωπική εμπειρία; Υπάρχει κόσμος που αγοράζει αποκλειστικά από (γνωστά) κλειδάδικα και δεν είχε ποτέ πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την πατησε φιλος με account οπως το παραπανω. Στις κονσολες ειναι διαφορετικα τα πραγματα απ'οτι με τα κλειδακια για PC. Και εγω αγοραζω απο κλειδαδικα για το PC, αλλα για το XBONE, αγοραζω απο οπου τα βρω πιο φθηνα στα Store της MS...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα accounts συμφωνώ, είναι σημαντικό ρίσκο και καλύτερα να αποφεύγονται. Ας δώσει κάποιος 5-10 ευρώ παραπάνω να έχει το κεφάλι του ήσυχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλιστα! με τα store δε μπορω να καταλαβω τι παιζει. Βλεπω πολυ αγοραζουν απο hong kong. Αυτο γινεται μεσω vpn φανταζομαι. Σε αυτο υπαρχει κανενας φοβος για ban? Υπαρχει καποια σελιδα που να δειχνει προσφορες? Επισης αμα αγορασεις στην ιδια κονσολα απο hong kong ας πουμε και απο αργεντινη πειραζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...