Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λογικο αφου θελουν να σου τραβανε τα λεφτα ακομα και αν δεν εχεις αγορασει κατι.

Π.χ. για μηνιαια συνδρομη στο xbox live gold members.

 

Θα μου πειτε οτι μπορω να το απενεργοποιησω αλλα πως ειμαι σιγουρος οτι δεν θα με χρεωσουν οτιδηποτε αλλο.

 

Εξου και δεν θελω να δίνω πραγματικα στοιχεια μου σε τετοιου ειδους υπηρεσιες.

 

Και κατι αλλο θελω να αγορασω το halo5 απο αμερικη σε δισκακι παντα γιατι το εχω βρει πολυ φτηνοτερα απ' οτι εδω ακομα και με τα εξοδα αποστολης.

Θα εχω καποιο προβλημα να το βαλω να παιξει στην ελληνικη μου κονσολα με το ελληνικο μου gamertag?

 

Με βαση οτι ειχε ανακοινωσει η ms στην e3 2013 & 2016 γιατι μιλησα με το ελληνικο support της ms για το xbox one και μου ελεγε οτι δεν θα δουλευει οποιοδηποτε παιχνιδι ειναι απο αλλο region εκτος ευρωπης στην ελληνικη σας κονσολα με το ελληνικο σας gamertag.

 

Δηλαδη αυτα που μου ειπανε στο ελληνικο ms support ερχονται σε αντιθεση με αυτα που εχει πει ο phil spencer στην e3 2013.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν καταλαβες την ολη λογικη του ερωτηματως μου.

 

Αν δεν εχεις προσβαση στη κονσολα λογο διακοπων και εισαι οριακα στο να χασεις ενα παιχνιδι που εβγαλε η ms στα δωρεαν παιχνιδια του μηνα για πες μου σε παρακαλω πολυ πως θα δηλωσω οτι θελω να το παρω στο gamertag μου αφου δεν θα μπορω απο το www.xbox.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πλεον μπορεις να αγορασεις οτι θελεις και με paypal.

 

Δεν χρειαζεται πλεον να φορτωνεις το gamertag σου με λεφτα αφου οτι θελεις να αγορασεις δηλωνεις το paypal λογαριασμο σου και τραβαει απο εκει τα λεφτα.Edit:

 

Edit: Αυτο ισχυει για ολες τις χωρες εκτος Ελλαδας. Στην Ελλαδα μπορουμε μονο μεσω xbox live gift cards ή μεσω πιστωτικης καρτας.

Επεξ/σία από JUST-GAMER
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οποιον ενδιαφερεται βρηκα το Deus Ex; Human Revolution στο store μονο 3,79.... καλη τιμη για να γνωρισει καποιος το στορυ μιας και ερχεται το νεοτερο συντομα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.byteme.gr/news/games/to-red-dead-redemption-erxetai-sto-xbox-one

 

Αμήν, έρχεται η υπερτατη παιχνιδαρα

Και ειναι και προσφορα αυτην την στιγμη η παιχνιδαρα στο xbox one store μονο με 7 ευρω!!!!!!. :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ειναι και προσφορα αυτην την στιγμη η παιχνιδαρα στο xbox one store μονο με 7 ευρω!!!!!!. :-D

επιτέλους..

 

Το είχα πάρει σε δισκάκι για τη συλλογή μιας και θεωρείται κλασικό!

 

Οτι πρέπει για το καλοκαίρι!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ειναι και προσφορα αυτην την στιγμη η παιχνιδαρα στο xbox one store μονο με 7 ευρω!!!!!!. :-D

 

Εγώ γιατί το βλέπω στα 10.49; Έληξε η προσφορά; Επίσης για όποιον το ενδιαφέρει υπάρχει και το just cause 2 στα 3,80.

 

EDIT: Η προσφορά που λες ισχύει. Δεν είχα κάνει sign in.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...