Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίζει και μεταχειρισμένα και offline. Δεν απαιτείται Internet για να παίξεις.

 

Μην το σκέφτεσαι καν. Η κονσόλα είναι εξαιρετική για τα χρήματα που ζητάει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο ps4;

Στο PS 4 πληρώνεις για συνδρομή αλλά όλα τα Free to Play games π.χ. Warframe, Paragon, World of Tanks, Neverwinter (νομίζω βγαίνει σύντομα) δεν απαιτούν συνδρομή για να τα παίξεις. Πολύ σταράτη κίνηση αυτή της Sony.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγοραστηκε πριν απο αλιγο το inside.....βραδυ μετα την δουλεια εχει τν στο μπαλκονι κ χβοχ για να λιωσω....διαβασα τα καλυτερα για το παιχνιδι και το συνολικο αποτελεσμα με εψησε παρα παρα πολυ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To εχω βαλει και εγω στο ματι το Inside. Και το Limbo ηταν δυνατο, βεβαια οχι οσο θα υπεβαλλαν οι διθυραμβικες κριτικες τις οποιες απεσπασε, ωστοσο σε καθε περιπτωση αποτελει ενα μικρο διαμαντακι. Σεβομαι πολυ τους Σκανδιναβους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα φανει τι εστι Inside...ισως να ναι και το παιχνιδι με το οποιο θα ξανα-ζωντανεψω το site Μου με το review του.. καθως παιζει προβλημα αυυτο το καιρο και το τελευυταιο που με ενδιαφερει ειναι η σελιδα , αλλα πρεπει καποια στιγμη να γινει και αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σκεφτόμουν κι εγώ αλλά τα 20 ευρώ μου φάνηκαν μάλλον πολλά για τέτοιο παιχνίδι (που παραδοσιακά έχει ελάχιστες ώρες gameplay και συνήθως μηδενικό re-playability). Μάλλον θα το προτιμήσω σε PC που θα το βρω φθηνότερα. Για όσους όμως δεν έχουν τέτοιους ενδοιασμούς, το Inside είναι must!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιο πολυ για το review εδωσα το 20ρικο και επειδη το τελειωσα μεσα σε 2ωρο (χωρις ολα τα achievements) φυσικα , ενω το παιχνιδι θα το προτεινα ανετα για ολο το συνολο τουυ πλην την διαρκεια, σιγουρα δεν θα το προτεινα για καποιον που μολις ανακαλυψε την υυπαρξη του , να δωσει τα 20€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι ποσες κονσολες το χρονο μπορουμε να βαλουμε σαν πρωτευουν σε ενα και μοναδικο μειλ?

 

Το ρωταω  αυτο γιατι μαλλον θα χρειαστει να αλλαξω τουλαχιστον 3 κονσολες xbox one μεσα στο 6μηνο και θελω να ξερω αν μπορω καθε φορα που αλλαζω κονσολα να κανω τη νεα πρωτευον(my xbox one) αφου πρωτα εχω απενεργοποιηση την παλιοτερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα πρεπει καθε φορα που αλλαζεις κονσολα να μπαινεις στο support της ms και να στον ενεργοποιουν στην επομενη. εγω ηδη το εχω κανει 3 φορες γιατι εχω αλλαξει 3 κονσολες so far και παω για 4η. Εννοειτε οτι στην παλια εχεις παει κ εχεις βγαλει My home xbox Κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...