Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.skroutz.gr/s/2499200/Sony-PlayStation-Vita-In-ear-Headset.html

 

Αυτά έχω δοκιμάσει στο PS4. Στο One δεν έχω εμπειρία πως λειτουργεί. To PS4 μπορεί να περάσει όλο τον ήχο από το καρφί του χειριστηρίου. Αν μπορεί και το One τότε κομπλέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

https://www.skroutz.gr/s/2499200/Sony-PlayStation-Vita-In-ear-Headset.html

 

Αυτά έχω δοκιμάσει στο PS4. Στο One δεν έχω εμπειρία πως λειτουργεί. To PS4 μπορεί να περάσει όλο τον ήχο από το καρφί του χειριστηρίου. Αν μπορεί και το One τότε κομπλέ.

Δουλευουν κανονικα και για παρτυ τσατ στο ps4?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι στο καλό, το Skyrim δεν έχει βγει ακόμα στο Hong Kong;

 

http://xbox-store-checker.com/en/game/compare/The-Elder-Scrolls-V-Skyrim-Special-Edition/bq1w1t1fc14w

 

Απαγορευτικές τιμές πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους. Υπάρχει δυνατότητα να μεταφέρω την εικόνα που βλέπω στον υπολογιστή μου στο Xbox One; Πριν από λίγο είδα ότι μέσω του YouTube μπορώ να κάνω cast. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το XBOX One υποστηρίζει keyboard+mouse combo; Επίσης έχουν αναφέρει αν θα φέρουν το Office σε XBOX One;

Το έχουν ξεκαθαρίσει ότι το office suite δεν θα έρθει στην κονσολα, πάντως εγώ δεν το βρίσκω κακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το έχουν ξεκαθαρίσει ότι το office suite δεν θα έρθει στην κονσολα, πάντως εγώ δεν το βρίσκω κακό.

 

Α ναι; Κρίμα, αν έβγαζαν και office για το XBONE θα τσίμπαγα ένα για τη δουλειά μου, προκειμένου να αντικαθιστούσα το πισί του γραφείου. Βλακεία κάνουν πάντως, πιστεύω υπάρχουν κι άλλοι που σκέφτονται σαν εμένα.

 

Oh well...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάθος το έθεσα,και εγώ πιστεύω ότι θα είναι πολύ καλό να φέρουν και το office στην κονσόλα , γιατί αυτόματα το XBOX ONE αποκτά έξτρα χρησιμότητα πολύ πέρα από τα συνηθισμένα.

 

Btw δεν κατάφερα να βρω την συνέντευξη του Phil Spencer, που αποκλείει το ενδεχόμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα σε τέσσερα Seven Spot στη Θεσσαλονίκη και σε κανένα δεν είχε παιχνίδια για το Xbox One, παρά μόνο 2-3 (FIFA, Forza Horizon). Πραγματικά ξενέρωσα φουλ... Υπάρχει κάποιο άλλο κατάστημα στην πόλη που να έχει προς ενοικίαση παιχνίδια; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα σε τέσσερα Seven Spot στη Θεσσαλονίκη και σε κανένα δεν είχε παιχνίδια για το Xbox One, παρά μόνο 2-3 (FIFA, Forza Horizon). Πραγματικά ξενέρωσα φουλ... Υπάρχει κάποιο άλλο κατάστημα στην πόλη που να έχει προς ενοικίαση παιχνίδια; 

 

Χλωμό. Φέρνουν μόνο ό,τι έχει ζήτηση, οπότε καταλαβαίνεις... ψάξου σε αγγελίες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ναι; Κρίμα, αν έβγαζαν και office για το XBONE θα τσίμπαγα ένα για τη δουλειά μου, προκειμένου να αντικαθιστούσα το πισί του γραφείου. Βλακεία κάνουν πάντως, πιστεύω υπάρχουν κι άλλοι που σκέφτονται σαν εμένα.

 

Oh well...

πάρε μια alienware κονσόλα ή φτιάξε ενα media center pc και άσε το "oh well"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νοικιασα απο Seven το Recore ετσι για κατι αναλαφρο platform/shoter και .. παιζει να εχει τα χειροτερα loading times που εχω δει + 3 κολληματα γιατι ετσι . Και αφου κατεβασε 5-6 giga patch τιποτα .... καλα κανουν και το κραζουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...