Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια θελω να παρω το 

Quantum Break

απο αυτο το site εχει αγορασει κανεις ειναι αξιοπιστο.και αν μπορω να το βρω καπου αλλου σε καλητερη τιμη

 

https://www.press-start.com/en/1214-buy-quantum-break-xbox-one/#comments

Φιλε μου εχω παρει 2-3 παιχνιδακια δεν ειχα προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μια αλλη ισως αστεια ερωτηση...αν εχουμε το παλιο χειριστηριο χωρις το audio jack, και παρουμε αυτο(xbox one stereo headset adapter) μπορω να βαλω πανω οποιαδηποτε ακουστικα(πχ τα handsfree του κινητου) ή μονο τα πιστοποιημενα της Microsoft?

 

πανακριβος παντως για ανταπτορας...ακομα και ebay το φθηνοτερο που υπαρχει ειναι 16ε

Ναι μπορείς να βάλεις ότι θες. Δεν ξέρω αν δουλεύουν όλα τα ακουστικά βέβαια. Εγώ χρησιμοποιώ τώρα ψείρες Razer και πριν είχα ψείρες coloud. Απ' ότι έχω ακούσει από άλλους μόνο της apple τα ακουστικά δεν κάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά από περασμένες σεζόν στην Black Friday αξίζουν οι προσφορές που γίνονται σε παιχνίδια μέσω του Xbox Store και γενικά από καταστήματα; Μιλάω πάντα για παιχνίδια του τύπου Battlefield 1 και Gears of War 4, δηλαδή τα πολύ καινούργια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω βρει xbox one s + fifa 17 + 2o controller + 3month gold = 299E, αξιζει η αγορα η να περιμενω τα χριστουγεννα κατι καλυτερο?

Αν βιαζεσαι χτυπατο(ειναι πολυ καλη προσφορα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω βρει xbox one s + fifa 17 + 2o controller + 3month gold = 299E, αξιζει η αγορα η να περιμενω τα χριστουγεννα κατι καλυτερο?

πολυ καλη ειναι,δωσε και λινκ αν ειναι απο μαγαζι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω το εξης προβλημα. εχω το xbox one σε USA Region τα παιχνιδια του one τα πληρωνω σε δολλαρια αυτα του 360 οτι και να κανω μου τα βγαζει σε ευρω. απο το store του One τρωω ακυρο και μπενω με vpn απο το pc και δεχεται κανονικα την καρτα μου. Αλλα οτι και να κανω τα παιχνιδια του 360 τα πληρωνω σε ευρω πως μπορει να αλλαξει αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσφορα πολυ καλη, xbox one 1TB + rise of the tomb raider = 199E

https://www.germanos.gr/product/xbox-one-1tb-rise-of-the-tomb-raider/20308449/

Σκότωμα. Εγώ θα την τσίμπαγα χθές με αυτη την παιχνιδάρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιχνιδια xbox 360 με 3D support παιζουν στο xbox ONE?

 

καλησπερα φιλοι/φιλες. 

 

Ξερει κανεις εαν τα παιγνιδια που παιζουν στο xbox 360 με stereoskopic 3D  θα παιζουν 3D εικονα και στο χβοχ one? το one εχει επιλογη ενεργοποιησης 3D απο τα settings σιγουρα, αλλα μηπως δεν αναπαραγει 3D games του 360 και παιζει μονο 3D games αποκλειστικα για xbox one?  

 

αν παιζουν ενδιaφερομαι για αγορα  καποιο απο τα παρακατω 3D games του 360 (compatible με to one) αν τα διαθετει κανεις προς πωληση :

 

DOOM 3 BFG edition,  Crysis II, III, COD black ops  II, Silent Hill : Downpour, Gears of War 3.

 

επισης για xbox one games with 3D support DOOM 4, Titan Fall 2, Tom CLancy's The Division,  μεταχειρισμενα..

Γιαννης..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καινούργιος κάτοχος και έχω μία απορία. Γιατί στο store τα παιχνίδια είναι πιο ακριβά σε ευρώ από ότι σε δολλάρια? Πχ 89e για το πακέτο Titanfall 2 + b1 ενώ αν μπω με αμερικάνικο region 75$.

Αν αγοράσω σε $ δεν θα μπορέσω να παίξω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...