Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα Forza είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί στην ιστορία του Racing. Δε μπορεί να τα πιάσει τίποτα!! Οποσδήποτε να πάρεις το καινούριο Foza Motor 7 και οποσδήποτε το Horizon 2, το οποίο έχει την λογική του 3 αλλά σε ΠΟΛΥ καλύτερες τοποθεσίες. Είναι γαλία και ιταλία που θυμίζει πολύ ελλάδα (σε φυσικό τοπίο). 

 

Ερμ, όχι. Απλώς έχει καλά γραφικά και διαχρονικά είναι αρκετά αξιοπρεπές στις κονσόλες (ειδικά το Forza 1 ήταν εξωπραγματικό για την εποχή του, είχα ρίξει τρελό λιώσιμο). Συνολικά όμως έχουν κυκλοφορήσει και καλύτερα racing παιχνίδια, πόσο μάλλον racing sims.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημερα σε ολους , φιλε μου @saFis το εχω παραγγειλει απο media merkt κ ερχεται με acs , απλα με το tracking μου βγαζε οτι ηταν να παραδοθει χθες κ τελικα δεν ηρθε.

Και μετα μου δειχνει οτι θα ερθει τελος του μηνα :(

Οποτε αν δεν ερθει σημερα θα ακυρωσω την παραγγελια κ θα παω στον κωτσοβολο να το παρω στα 270€ με 70€ δωροεπιταγη κ παλι το horizon 3 δωρο.

Η θα περιμενω black friday στα 199€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξανα καλημερα !!

 

IMG_0236.jpg

 

Ηρθε ηρθε !!!!!!!!!!!

το συνδεσα κ τωρα κανει ενα update!

Μετα θα βαλω να κατεβει το FH3 γιατι ειναι με download μορφη !Οποτε με βλεπω να παιζω το βραδυ :(

 

Αν καποιος ενδιαφερεται πουλαω το assasinss creed origins που ηταν με το ολο πακετο μιας κ δεν θα το παιξω κ θα μεινει με τη ζελατινα στο κουτι :)

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικο μάγκα Malia :)

Ελπίζω να το χαρεις.

 

*στείλε μου τιμούλα για το assasinss creed origins σε pm

Σευχαριστω φιλε μου !

Σου στειλα πμ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικο φίλε Malias4! Enjoy και καλως ήρθες στο club.

Παίδες, οσο για τη δικη μου "περιπέτεια", ολα πήγαν καλα. Το public Πειραιά με μεγαλη προθυμία, προτεινε να μου αλλαξει οοοολο το πακέτο xbox one X και οχι μονο το controller.

Ενα καινούριο gears να βγει σιγα σιγα και τι αλλο θέλουμε!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικο σε όλους όσους το πήραν! 

Φίλε gameleon μακάρι να βγει νέο gears ή έστω κάποιο DLC campaign για το 4 γιατί μόνο maps για το on-line δεν λέει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικο σε όλους όσους το πήραν!

Φίλε gameleon μακάρι να βγει νέο gears ή έστω κάποιο DLC campaign για το 4 γιατί μόνο maps για το on-line δεν λέει

Όπως τα λες! Δεν ειμαι τοσο του online multiplayer. Θελω αξιολογο campaign και story γενικα. Σε gears, hawken, halo, titanfall2 όμως εκανα για λιγο την εξαίρεση. Οπως και να'χει.. Το κολλημα που ειχαμε φάει με την παρέα στο gears2, παίζοντας Horde σε local co-op με τις ωρες,ηταν εξωπραγματικο. Gears 5 για να ξαναδούμε την οικογένεια Phoenix και την παλια συμμορία με τα Lancers!
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.

Λοιπόν από ότι κατάλαβα

 

Το xbox one s έχει 4k bluray. Άρα μπορώ να δω ταινίες 4κ.(δεν έχω τβ 4κ έχω 1080fhd απλά σκέφτομαι να πάρω 4κ)

 

Το xboxone x scorpio μπορεί να τρέξει /δημιουργήσει καθαρά 4κ παιχνίδια.

 

Η απορία μου είναι το xboxone s τα παιχνίδια τα κάνει upscale σε 4κ?? Η είναι ακριβώς το ίδιο σε γραφικά και εικόνα με το κλασσικό xbox one???

Επίσης παίζει κάποια διαφορά στο xbox one s αν δείχνει καλύτερα σε 1080 η 4κ τηλεόραση? (δηλαδή εξαρτάται από την τβ έστω μέχρι ένα βαθμό)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το one S κάνει upscale σε 4κ και είναι ακριβώς το ίδιο σε γραφικά με το κλασσικό ΟΝΕ.

Το upscale θα το έκανε η 4κ τηλεόραση έτσι και αλλιώς.

 

Η βασική διαφορά είναι ότι το one S έχει HDR για καλύτερα χρώματα σε ορισμένα παιχνίδια, αν φυσικά το υποστηρίζει η τηλεόραση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικο στους νέους κατόχους!

 

Παιδιά προέρχομαι από PS. Δεν είχα ποτέ μου κονσόλα Xbox. Θα ήθελα τα φώτα σας.

 

Σκέφτομαι να αγοράσω μια πολύ καλή 4K, γιατί με κέντρισε το ενδιαφέρον, το Xbox one X.

 

Από όσα έχω διαβάσει, πρέπει να είναι τούμπανο. Λες και έχεις high end PC.

 

1.) Τι γνώμη έχετε για το Xbox one x; Εννοείται πιστεύω πως ΔΕΝ τίθεται θέμα σύγκρισης με το κατώτερο PS4 pro.

 

2.) Οι μοχλοί του Xbox one s, είναι συμβατοί με του X;

 

3.) Βρήκα στο Γερμανό το Project Scorpio edition, να προχωρήσω άφοβα; (Μιας και η κονσόλα μόλις κυκλοφόρησε)

 

4.) Γνωρίζετε αν όλα τα νέα παιχνίδια, θα μπορούν να τρέξουν σε 4K;

 

5.) Ισχύει πως το Xbox one x, θα τρέχει παιχνίδια σε 4K 60fps;

 

Παιδιά ευχαριστώ για την όποια βοήθεια προκαταβολικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...