Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1) Σε hardware είναι καλύτερο το Χ. Γενικά είναι θέμα γούστου
2) NAI

3) Ναι, εκτός αν θες να περιμένεις για πτώση τιμής κάποιους μήνες

4) Όχι όλα, υπάρχει λίστα 

5) Όχι όλα, υπάρχει λίστα

 

https://www.windowscentral.com/all-xbox-one-x-enhanced-games

Επεξ/σία από k_dinos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστώ για τις γρήγορες απαντήσεις σας παιδιά. Αλλά και για το link του φίλου k_dinos. Πολύ χρήσιμο.

 

Τώρα όσον αφορά την τιμή... ίσως να μην πέσει ακόμα, αλλά αν βγει καμία καλή χριστουγεννιάτικη προσφορά, θα "λέει".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηρα αποφαση θα πουλησω το pro και θα παω one x. ο λογος δεν ειναι αποκλειστικα οτι ειναι πιο δυνατο και μονο αυτο.ειναι οτι ποτε δεν εκατσα να παιξω exlusives  παρα λιγοστα παιχνιδια. το αποκορυφωμα ηρθε με το ξενερωμα του gran turismo  γιατι το περιμενα πως και πως  και ο ερχομος του x  εβαλε το κερασακι στην τουρτα. εξαλου σπιτι god,fps,ποδοσφαιρακια  και αν υπαρχει racing πιο πολυ και μετα τα αλλα.για τα υπολοιπα υπαρχει το switch. ξεκιναω να πουλησω πρωτα το account  και αν πουληθει  μετα πουλαω κονσολα και παω στο one. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Σε hardware είναι καλύτερο το Χ. Γενικά είναι θέμα γούστου

2) Όχι

3) Ναι, εκτός αν θες να περιμένεις για πτώση τιμής κάποιους μήνες

4) Όχι όλα, υπάρχει λίστα

5) Όχι όλα, υπάρχει λίστα

 

https://www.windowscentral.com/all-xbox-one-x-enhanced-games

Οι μοχλοί ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ συμβατοί ;;

Αυτό είναι σίγουρο ;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι και εγώ να πάρω το xbox one s 1tb το χ ειναι πανάκριβο και δεν άξιζει και τοσο!

Πιστευω αξιζει το Χ απλα εγω δεν εχω 4κ tv οποτε δεν θα δω μεγαλη διαφορα πιστευω.

 

Εχει τωρα καλες προσφορες για το one s , ξεκινανε για black friday απο 199€ με 3 μηνες live .

το πηρα αποφαση θα πουλησω το pro και θα παω one x. ο λογος δεν ειναι αποκλειστικα οτι ειναι πιο δυνατο και μονο αυτο.ειναι οτι ποτε δεν εκατσα να παιξω exlusives παρα λιγοστα παιχνιδια. το αποκορυφωμα ηρθε με το ξενερωμα του gran turismo γιατι το περιμενα πως και πως και ο ερχομος του x εβαλε το κερασακι στην τουρτα. εξαλου σπιτι god,fps,ποδοσφαιρακια και αν υπαρχει racing πιο πολυ και μετα τα αλλα.για τα υπολοιπα υπαρχει το switch. ξεκιναω να πουλησω πρωτα το account και αν πουληθει μετα πουλαω κονσολα και παω στο one. B)

Κι εγω φιλε μου εδωσα το ps4 για αυτο το λογω, exclusives περα απο το uncharted δεν επαιζα.

Ηρθε κ το gt sport κ με ξενερωσε κ πηρα xbox one s κ παιζω τωρα forza horizon 3 :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...