Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή είμαι νεος κατοχος του one , περιμενουμε χριστουγεννιάτικες εκπτωσεις σε digital games στο store όπως ηταν στο BF 

ή  δεν τα κανει η MS αυτά ? 

 

Ναι φυσικα πριν τις γιορτές γίνονται εκπτώσεις σε digital games.

Λογικά μέσα στην εβδομάδα θα αναρτηθουν.

Για ενημέρωση βλέπεις και εδω

https://majornelson.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα παιχνίδια ήταν ήδη εγκατεστημένα στην κονσόλα από τον προηγούμενο?

Σε online ή με το δισκάκι προσπαθείς?

Αν ναι, τότε ήταν στον λογαριασμό του αρχικού κατόχου και απλά αποσύνδεσε το λογαριασμό του από την κονσόλα.

Ναι..ηταν ήδη εγκατεστημένα στην κονσόλα... Πώς αποσύνδεση τον λογαριασμό του από την κονσόλα?Αφού την είχα εγώ ήδη ένα μήνα και έπαιζα κανονικά...και το θέμα είναι ότι δεν με αφήνει να μπω ούτε στο app tou youtube ούτε στο battlefield το οποίο ήταν το παιχνίδι με το οποίο αγοράστηκε η κονσόλα!!

Είμαι πολύ μπερδεμένος και δεν μπορώ να βρω λύση!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι..ηταν ήδη εγκατεστημένα στην κονσόλα... Πώς αποσύνδεση τον λογαριασμό του από την κονσόλα?Αφού την είχα εγώ ήδη ένα μήνα και έπαιζα κανονικά...και το θέμα είναι ότι δεν με αφήνει να μπω ούτε στο app tou youtube ούτε στο battlefield το οποίο ήταν το παιχνίδι με το οποίο αγοράστηκε η κονσόλα!!

Είμαι πολύ μπερδεμένος και δεν μπορώ να βρω λύση!

Φιλαράκι αγόρασες και τον λογαριασμό του μαζί με την κονσόλα;

Πιθανό φαντάζομαι για να την πουλήσει πιο εύκολα θα είπε ότι έχει παιχνίδια που θα δωθούν με το account.

Στη συνέχεια άλλαξε κωδικό όπως φαίνεται και έτσι δεν μπαίνεις. Μιλά μαζί του και ρώτησε τον.

Θα σου έλεγα να φτιάξεις δικό σου account από την αρχή με δικό σου mail και βάλε και μια gold συνδρομή να παίρνεις 4 free game το μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ απλά, σου την έφερε..

 

Επικοινώνησε μαζί του και ρώτα τον τι έχει συμβεί.

 

Αν θες τη γνώμη μου, πες του να σου δώσει ένα ποσό επιστροφής για το παιχνίδι που έχασες και μετά κάνε reset την κονσόλα και βάλε δικό σου λογαριασμό να είσαι ήσυχος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για το battlefield μη σκας, είναι στο ea access που με 25€ το χρόνο το έχεις μαζί με άλλα αξιόλογα παιχνίδια.

Σαν νέος χρήστης, θα σε εξυπηρετήσει πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ενημέρωση για όσους έχουν συνδρομή Gold..

 

Μπείτε στο παρακάτω link συνδεδεμένοι με το account σας και πάρτε δωρεάν το card game Magic 2015 για Xbox One.

 

https://www.microsoft.com/ko-kr/store/p/magic-2015/bp3zsd2h8m3q?rtc=1&source=lp&wa=wsignin1.0

 

Αν δυσκολεύεστε με την γλώσσα που είναι κορεάτικα, ανοίξτε το link με chrome και κάντε αυτόματη μετάφραση σε ελληνικά ή αγγλικά για να βρείτε που πατάτε για πάρετε το παιχνίδι.

 

Το παιχνίδι θα είναι δωρεάν μέχρι το τέλος του μήνα ή μέχρι να το διορθώσει η MS (αν και δεν νομίζω να το διορθώσει)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα στο φορουμ. Ενδιαφερομαι να παρω το pubg για το xbox one s μου και θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποιος εαν για να παιξω το παιχνιδι χρειαζεται ενεργη συνδρομη xbox live gold η αρκει μια απλη συνδεση στο ιντερνετ. Συγγνωμη αν η ερωτηση μου ειναι σε λαθος topic.  Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...