Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδιά πήρα από το cdkeys.com το tomb raider το απλό για xbox 360 και από ότι φαίνεται δεν είναι καθόλου συμβατό με το xbox one s τώρα πως παίρνω τα λεφτά μου πίσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχθες δεν άντεξα και πήρα και εγω ένα Xbox X.

Η παλιά μου κονσόλα είναι το one !

 

Πέρασα τα παιχνίδια που είχα σε cd ( fifa 18 , formula 1 17 και GTA V ) στο X και ξενέρωσα γιατί ουσιαστική διαφορά και αυτό που θα με κάνει να πω Ουαου δεν είδα !!

 

Η τηλεόραση είναι μια 55" 4Κ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχθες δεν άντεξα και πήρα και εγω ένα Xbox X.

Η παλιά μου κονσόλα είναι το one !

 

Πέρασα τα παιχνίδια που είχα σε cd ( fifa 18 , formula 1 17 και GTA V ) στο X και ξενέρωσα γιατί ουσιαστική διαφορά και αυτό που θα με κάνει να πω Ουαου δεν είδα !!

 

Η τηλεόραση είναι μια 55" 4Κ

 

Φρουρά! Φρουράααα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο σε πατσαρισμενα παιχνιδια θα δεις διαφορα.σε μερικα κιολας ειναι η μερα με την νυχτα απο το απλο one.

Τα παιχνιδια που δοκιμασες δεν προκειται να δεις τιποτα.

Πχ εδω η διαφορα ειναι σαν 360 με one και ακομα πιο πολυ.

Δες το 1:20 και μετα σε τουλαχιστον 720p και θα καταλαβεις τι διαφορες θα δεις στα σε πληρως υποστηριζομενα παιχνιδια για το x

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Fifa 18 ειναι πατσαρισμενο, δεν το εχω, ωστοσο εχω το 17 στο πσ4 προ που ειναι πατσαρισμενο και στο ΟΝΕ που δεν ειναι και η διαφορα ειναι τεραστια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το fifa 18 να φανταστεις ειναι ακομα καλητερο στο one x απο το pro.το ειχα και στα 2.απλα δεν ειναι απο τα παιχνιδια που θα πεις ουαου.τα σηκωνουν και οι απλες κονσολες μια χαρα.και επειδη βλεπεις ολη την ωρα το ιδιο πραγμα ( ενα γηπεδο) σε δευτερολεπτα την εχεις συνιθισει την διαφορα.εκτος και εχεις και την απλη κονσολα διπλα να παιζει.που εκει θα σου θυμιζει πως ηταν.

Σε καινουργια "βαρια παιχνιδια" εκει οι διαφορες ειναι τεραστιες.εβαλα το forntite και νομιζα οτι επαιζα σε next gen κονσολα.απλα καμια σχεση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει παίξει κανείς με παρέα κανένα παιχνίδι από το jackbox?

Αξίζει για Ελλάδα ή είναι σκέτη αμερικανια?

https://www.microsoft.com/el-gr/store/p/the-jackbox-party-trilogy/btn76hbbl9sm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαιωσου ότι έχεις συνδέσει το Χ στο σωστό hdmi,δεν ξέρω τι tv έχεις ,αλλά πχ εμένα στη samsung παίζει 4k@60fps μόνο στο hdmi 1 και στο game mode..... Μπορείς να δεις και σε τι ανάλυση τρέχει από τα settings του Χ ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαιωσου ότι έχεις συνδέσει το Χ στο σωστό hdmi,δεν ξέρω τι tv έχεις ,αλλά πχ εμένα στη samsung παίζει 4k@60fps μόνο στο hdmi 1 και στο game mode..... Μπορείς να δεις και σε τι ανάλυση τρέχει από τα settings του Χ ....

Έχω την Samsung eu55ju6800

Στο HDMI 1 το έχω σύνδεση και στις ρυθμίσεις με είχε ρωτήσει αν θέλω 720 1080 και φυσικά επέλεξα το 4Κ

Παντος στο fifa 18 θα επρεπε να δεις διαφορα καλη στην αναλυση.διοτι παιζει native 4k.εφοσον εχεις 4κ tv.μηπως δεν περασες το patch?

Όλα τα update τα έχω κάνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...