Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πως μπορω να παιξω σε split screen το gears of war 1 ή στο the crew στο xbox one s?

Ενω εχω ενεργοποιηση το guest user γιατι εχω ενα και μοναδικο profile στη κονσολα οταν τρεχω το παιχνιδι ειναι κανονικα sing in στο κλασικο μου profile αλλα δεν με αφηνει με τιποτα να συνδεσω τον 2 μοχλο στο guest profile(1) γιατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο αγγλικο microsoft store εχει προσφορα το xbox one x και δωρεαν τα PUBG & το Gears Of War και σε προσφορα το Forza 7 με περιπου 11ευρω.

Δοκιμασα να παραγγειλω και ενω δεχεται διευθυνση αποστολης για Ελλαδα οταν διαλεγω μεθοδος πληρωμης με paypal ζηταει διευθυνση χρεαωσης στην Αγγλια.

Εχει παραγγελει κανεις απο το αγγλικο store και γενικα τι παιζει να μας πει...Συμφερει η αγορα απο microsoft store αγγλικο,γερμανικο κτλ ή και απο amazon...

Ή να δω γα αγορα απο Ελλαδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο αγγλικο microsoft store εχει προσφορα το xbox one x και δωρεαν τα PUBG & το Gears Of War και σε προσφορα το Forza 7 με περιπου 11ευρω.

Δοκιμασα να παραγγειλω και ενω δεχεται διευθυνση αποστολης για Ελλαδα οταν διαλεγω μεθοδος πληρωμης με paypal ζηταει διευθυνση χρεαωσης στην Αγγλια.

Εχει παραγγελει κανεις απο το αγγλικο store και γενικα τι παιζει να μας πει...Συμφερει η αγορα απο microsoft store αγγλικο,γερμανικο κτλ ή και απο amazon...

Ή να δω γα αγορα απο Ελλαδα?

To Forza 7 στα 11 ευρώ με ταυτόχρονη αγορά του X; Αν όχι δώσε λίνκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Forza 7 στα 11 ευρώ με ταυτόχρονη αγορά του X; Αν όχι δώσε λίνκ.

Καλά θα ήταν! Στο us store που βλέπω το forza 7 το έχει 60$ οπότε λογικά είναι σε κάποιο πακέτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο αγγλικο Microsoft store.Με την προσθηκη του xbox one x στο καλαθι,σου δινει επιλογη για δωρεαν Pubg,Gears of war και Forza 7 με 10λιρες.Εχει και αλλες προσφορες οπως π.χ για gold membership ή χειριστηριο.

Δωρεαν μεταφορικα.

Ξαναρωταω

Εχει παραγγειλει κανενας απο το αγγλικο store;Ειναι πραγματι δωρεαν τα μεταφορικα;Με πληρωμη PayPal ζηταει αγγλικη διευθυνση χρεωσης...

Επεξ/σία από Camel4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το support της Microsoft χωρίς πολλά πολλά μου ανέφερε ότι δεν θα γίνει η αγορά, επέμεινα και μου είπε αν θέλω να προχωρήσω αλλά να μην περιμένω να ολοκληρωθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από Αγγλικό, όσες φορές δοκίμασα (με κάρτα), δεν περνούσαν οι αγορές. Απο Ιρλανδία, Γερμανία, Γαλλία έχω αγοράσει κανονικά...

 

Από Ιρλανδίας, δεν δίνει επιλογή για το GOW (Ultimate Edition όχι το 4), αλλά δίνει για το Forza με 14€...

 

https://www.microsoft.com/en-ie/store/d/xbox-one-x-1tb-console/8nq33jvv1s9v?icid=Xbox-Hero-1-Xbox-One-X-061217-en_IE

 

post-127874-0-36784600-1513586353_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από Αγγλικό store πήρα εγώ το Xbox One: Βάζεις την κάρτας σου, στο billing address βάζεις την διεύθυνσή σου ΑΛΛΑ αγγλικό ταχυδρομικό κώδικα και πόλη (να είναι έγκυρα) , πχ Λονδίνο NW1 0BA . Στη διεύθυνση αποστολής βάζεις την κανονική διεύθυνσή σου στην Ελλάδα για να σου έρθει η παραγγελία. Η απλή δωρεάν αποστολή (UPS Express Saver) κάνει μια με δύο εργάσιμες να έρθει, είναι σφαίρα!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα χρειαζομαι βοηθεια με ενα προβλημα που αντιμςτωπιζω με την κονσολα μου!
Αγορασα πριν κανα 2 μηνεσ ενα μεταχειρισμενο xbox one s 1tb.
Ενω ολα λειτουργουσαν ομαλα και μπορουσα να παιξω κανονικα τα παιχνιδια που ειχε μεσα η κονσολα ξαφνικα εδω και ενα μηνα δεν με αφηνει να παιξω κανενα παιχνιδι!
Μου βγαζει ενα μηνυμα το οποιο λεει οτι πρεπει να συνδεθει ο λογαριασμος ο οποιος αγορασε την κονσολα για να παιξω οποιοδηποτε παιχνιδι!
Εχει αντιμετωπισει καποιος το ιδιο προβλημα? Υπάρχει τροπος να αντιμετωπιστει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παιχνίδια ήταν ήδη εγκατεστημένα στην κονσόλα από τον προηγούμενο?

Σε online ή με το δισκάκι προσπαθείς?

Αν ναι, τότε ήταν στον λογαριασμό του αρχικού κατόχου και απλά αποσύνδεσε το λογαριασμό του από την κονσόλα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα ο προηγουμενος ιδιοκτητης αποσυνδεσε τον λογαριασμο του απο την κονσολα και δεν μπορεις να παιξεις τα παιχνιδια που ειχαν αγοραστει απο αυτο το account.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είμαι νεος κατοχος του one , περιμενουμε χριστουγεννιάτικες εκπτωσεις σε digital games στο store όπως ηταν στο BF 

ή  δεν τα κανει η MS αυτά ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...