Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ρωτήσω... Το killer instinct είναι δωρεάν? Εάν θέλω όλα τα addons ποιο είναι αυτό που πρέπει να πάρω το definite edition του 2016 ή το supreme edition του 2016?

Επεξ/σία από Bezbozny
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αν εννοεις το games with gold  αυτο το μηνα δινει το vermintide που ειναι φοβερο για κο-οπ. Για single campaign δε λεει τοσο πολυ αλλα για κο-οπ με ατομα που τα ξερεις ειναι απολαυση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και ήρθε η ώρα να πάρω Xbox one θέλω λίγο την γνώμη σας. Επειδή προς το παρόν έχω βρει στα 200 με 1 παιχνίδι το fat Xbox one, λέτε να περιμένω λίγο ακόμα μήπως βάλουν και το S ε καμία χριστουγεννιάτικη προσφορά με 200€? Δεν το είχα προλάβει στην black Friday. Πέρα από το 4κ blu-ray hdr και μέγεθος υπάρχει καμια άλλη διάφορα? Αξίζει να πάω σε S?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και ήρθε η ώρα να πάρω Xbox one θέλω λίγο την γνώμη σας. Επειδή προς το παρόν έχω βρει στα 200 με 1 παιχνίδι το fat Xbox one, λέτε να περιμένω λίγο ακόμα μήπως βάλουν και το S ε καμία χριστουγεννιάτικη προσφορά με 200€? Δεν το είχα προλάβει στην black Friday. Πέρα από το 4κ blu-ray hdr και μέγεθος υπάρχει καμια άλλη διάφορα? Αξίζει να πάω σε S?

 

Επίσης το S είναι πιο μικρό σε μέγεθος και έχει εσωτερικά το τροφοδοτικό. Θεωρείται γενικότερα ποιοτικότερη κατασκευή και αν είχα σήμερα αυτό το δίλημμα, θα πήγαινα σίγουρα για το S.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κανονικά. Από τα καλύτερα UHD 4K Players, εκτός από κονσόλα...

 

Θα πέσει φωτιά να μας κάψει...Από τα φθηνότερα, ναι. Reviews όσο αναφορά το κομμάτι αυτό υπάρχουν άφθονα από καταξιωμένα site. Για έναν gamer φυσικά είναι αρκετό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...