Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops 2


shooterg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 398
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αυτο με το mass effect ισχυει. το εχουν λιγοι ομως αυτο το προβλημα.

εμενα με προβληματιζει το 50αρι που θα πρεπει να σκασω σε περιπτωση που το παρω. πιο πολυ αυτο με "κραταει" πισω και καλα κανει

αν βρω το παιχνιδι και τα dlc καπου στα 40 ευρω θα το παρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίμενε να πέσει και χτύπα το.

Αν όντως αξίζει (και μου αρέσει), σε περίπτωση που κινηθώ σε αγορά θα περιμένω, 50αρι δεν σκάω με τίποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείς ότι δεν είναι κάκιστο, με σοβαρά προβλήματα στο gameplay, bugs κ.λπ.

 

Γιατί κατά τ' άλλα μιλάμε το πολύ για μετριότητα.

 

Μάλλον δεν έχεις παίξει άλλες παιχνιδάρες.

 

Θα ήθελα να μου πεις πραγματικά ποιες είναι αυτες οι παιχνιδάρες στην κατηγορία fps/multiplayer και δεν το λεω ειρωνικά αλλά η απάντησή σου εχει μια επιθετικότητα.

 

Παίζω πάρα πολλά χρόνια πριν το Cod 1 και θα συμφωνήσω με τον φίλο οτι ο συγκεκριμένος τίτλος διατηρεί μια σταθερότητα.

 

Μάγκες το παιχνίδι το εχω στα χέρια μου συσκευασμένο, εχει ξεκινήσει ή θα το εγκαταστήσω τσάμπα ?

 

Εννοείς ότι δεν είναι κάκιστο, με σοβαρά προβλήματα στο gameplay, bugs κ.λπ.

 

Γιατί κατά τ' άλλα μιλάμε το πολύ για μετριότητα.

 

Μάλλον δεν έχεις παίξει άλλες παιχνιδάρες.

 

Θα ήθελα να μου πεις πραγματικά ποιες είναι αυτες οι παιχνιδάρες στην κατηγορία fps/multiplayer και δεν το λεω ειρωνικά αλλά η απάντησή σου εχει μια επιθετικότητα.

 

Παίζω πάρα πολλά χρόνια πριν το Cod 1 και θα συμφωνήσω με τον φίλο οτι ο συγκεκριμένος τίτλος διατηρεί μια σταθερότητα.

 

Μάγκες το παιχνίδι το εχω στα χέρια μου συσκευασμένο, εχει ξεκινήσει ή θα το εγκαταστήσω τσάμπα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I told Ya!

10.000 αντιτυπα πουλησε σε 5 λεπτα το black ops 2. οριστε και το αρθρο http://www.enternity.gr/Article/10.000-%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%AF%CF%84%CF%85%CF%80%CE%B1-%CF%83%CE%B5-%CF%80%CE%AD%CE%BD%CF%84%CE%B5-%CE%BB%CE%B5%CF%80%CF%84%CE%AC-%CF%84%CE%BF-Black-Ops-2/12896.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

πολυ μικροπρεπες εκ μερους τους. πρεπει να ησουν indie developer για να καυχιοσουν για αυτες τις πωλησεις. απο οτι καταλαβα εννοει σε ολες τις κονσολες. δεν εχουν υπολογιστει φανταζομαι οι ψηφιακες πωλησεις οι οποιες νομιζω οτι ειναι μηδαμινες

Και 20 ευρω να το βαλουν ΔΕΝ το περνω. προτειμω να δωσω 60 και να παρω ac3, far cry 3 και hitman absolution!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I told Ya!

10.000 αντιτυπα πουλησε σε 5 λεπτα το black ops 2. οριστε και το αρθρο http://www.enternity...medium=facebook

πολυ μικροπρεπες εκ μερους τους. πρεπει να ησουν indie developer για να καυχιοσουν για αυτες τις πωλησεις. απο οτι καταλαβα εννοει σε ολες τις κονσολες. δεν εχουν υπολογιστει φανταζομαι οι ψηφιακες πωλησεις οι οποιες νομιζω οτι ειναι μηδαμινες

Και 20 ευρω να το βαλουν ΔΕΝ το περνω. προτειμω να δωσω 60 και να παρω ac3, far cry 3 και hitman absolution!

 

Sorry κιολας αλλα μαλλον δεν διαβασες καλα..10k hard copies απο συγκεκριμενη αλυσιδα μαγαζιων, σε 5 λεπτα ειναι μικρο νουμερο; Και δεν λεει αν ειναι pc ή console versions.

Νωριτερα που περασα μια βολτα απο το steam, ηταν μεσα περιπου 80k ατομα. Τι να πω, ισως ζω σε αλλο κοσμο.

 

Το game μαλλον αυριο θα το παραλαβω και ειναι το πρωτο cod που θα ασχοληθω και δεν εχω κανεναν μα κανεναν λογο να το υποστηριξω πριν το παιξω αλλα εσυ ανακαλυπτεις φανταστικα επιχειρηματα για να ικανοποιησεις τις προτιμησεις σου.

 

Καλα κανεις και δεν το παιρνεις εφοσον δεν σ'αρεσει αλλα γιατι πρεπει να συμφωνουν και οι αλλοι μαζι σου δηλαδη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry κιολας αλλα μαλλον δεν διαβασες καλα..10k hard copies απο συγκεκριμενη αλυσιδα μαγαζιων, σε 5 λεπτα ειναι μικρο νουμερο; Και δεν λεει αν ειναι pc ή console versions.

Νωριτερα που περασα μια βολτα απο το steam, ηταν μεσα περιπου 80k ατομα. Τι να πω, ισως ζω σε αλλο κοσμο.

 

Το game μαλλον αυριο θα το παραλαβω και ειναι το πρωτο cod που θα ασχοληθω και δεν εχω κανεναν μα κανεναν λογο να το υποστηριξω πριν το παιξω αλλα εσυ ανακαλυπτεις φανταστικα επιχειρηματα για να ικανοποιησεις τις προτιμησεις σου.

 

Καλα κανεις και δεν το παιρνεις εφοσον δεν σ'αρεσει αλλα γιατι πρεπει να συμφωνουν και οι αλλοι μαζι σου δηλαδη;

 

πφφφ, πρεπει τωρα να απολογηθω ετσι επειδη δεν ξερεις

ειναι 11 το βραδυ και τωρα στο black ops 2 multi ειναι μεσα 49.924 ατομα με αποκορυφωμα σημερα τα 51.428 ατομα. την πρωτη μερα που βγηκε το black ops 1 και το mw3, πριν 2 χρονια και 1 αντιστοιχα, οι παικτες τετοια ωρα, μην σου πω και πιο νωρις κανα 6ωρο ηταν 110.000+ και στο λεω με απολυτη σιγουρια. αμα πουλαγες περισσοτερα απο περσυ που λενε οτι εγινε και ρεκορ για αλλη μια φορα θα ελεγες για τα πρωτα 5 λεπτα; οχι. αν ειχες πουλησει εκατομμυρια αντιτυπα, πες οσα θες, θα εβγαινες και θα ελεγες αυτη την παπαρια; οχι. ουτε εγω. θα προσπαθουσα να πω ενα νουμερο το οποιο να φαινεται μεγαλο. 10.000 τα πρωτα 5 λεπτα που λεει, για τοσες κονσολες που υπαρχουν ps3/xbox320/pc/wiiu τα 10κ ειναι ΛΙΓΑ. αν και μου φαινεται οτι το κολπο να βρουμε να πουμε εναν αριθμο πωλησεων που ναι μεν να ειναι αληθινος αλλα οχι μεγαλος και να τον κανουμε να φαινεται μεγαλος σε εσενα επιασε. απο αποψη πωλησεων σε pc τουλαχιστον απο οτι ξερω και μπορω να δω εχει κανει 50% κατω σε σχεση με τα 2 προηγουμενα χρονια. εκτος και αν το αλλο 50% συν αν θες δεν εχουν ρευμα απο τον τυφωνα σαντυ

 

+συγνωμη αν ειμαι επιθετικος αλλα ειναι βραδυ και εχει εκλειψη ηλιου στο νοτιο ημισφαιριο τωρα οποτε επηρεαζομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν κανει καλες πωλησεις "Οι πωλησεις δεν λενε τιποτα το παιχνιδι ειναι χαλια" οταν δεν κανει καλες η αναμενομενες "Οριστε δεν εκανε καλες πωλησεις παρτε τα τωρα!" Αποφασιστε οι haters τι γραμμη θα ακολουθησετε.. :mrgreen:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...