Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops 2


shooterg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω είχα πάρει το cod 6 και το cod 7 και δεν είχα παιξει καθόλου single player και όλοι με κοροϊδευαν...αυτό το game δεν είναι για single player αλλα για να το λιώσεις στο multi.... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 398
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@ADHD

Δεν ηταν πάντα έτσι. Μέχρι το 5ο (World at War) το campaign ηταν αισθητά μεγαλύτερο.

Αν τα άρχησες απο το MW2, ναί, λογικό είναι να λές πως πάντα έτσι ηταν τα CoD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοτε ασε το CoD στην ησυχια του, δεν ειναι offline game.. :P Εγω τελειωσα σε veteran απο το 2 και μετα μεχρι το black ops, τα επομενα δεν επαιξα καν το single player κατευθειαν multi οποτε ξερω πολυ καλα πως ηταν.. Δεν ειναι η διαρκεια του single που δεν αρεσει σε καποιους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έπαιξες όλα και λές πως ηταν πάντα μικρά..?? Weird.

Πάντως και που δεν έπαιξες το MW3, δεν έχασες κάτι.. 3μιση ώρες campaign έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε δεν τα επαιξα για το single player παντως, ηθελα απλα να δω την ιστορια μεχρι το σημειο που με ενδιεφερε και να εχει και λιγο challenge και τιποτα αλλο..3,5,6,7 ωρες δεν κανουν καμια δραματικη διαφορα στην ποιοτητα.. Θα παιξω και το MW3/blops2 καποια στιγμη για να εχω αποψη αλλα κατα τη γνωμη μου επειδη ειναι ετσι το παιχνιδι θα πρεπει να δωθει μικροτερη βαρυτητα στο single player.. Αποψη μου βεβαια απλα θεωρω οτι ειναι ποιο δικαιο να κρινεται ετσι και οχι σαν single player μονο μιας και το selling point του ειναι το multiplayer.

 

Απο κει και περα δημοκρατια εχουμε ο καθενας κρινει και λεει οτι θελει.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol....τότε γιατί το αγόρασες??

Το cod είναι μονο για multi όπως λέει και ο ADHD...αμα θέλετε single πηγαινετε να παιξετε κάτι άλλο καλύτερα....

 

Απεχθάνομαι το online gaming :Ρ

Ο λόγος επειδή κοστίζει?? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφηστε τον καθενα να κανει την χρηση που θελει στο εκαστοτε παιχνιδι που εχει...

Όχι γιατι κράζουν το παιχνίδι επειδη παιζουν μόνο single player....δεν ειναι για single player αυτό το παιχνίδι τι να κάνουμε...το call of duty 4 είχε ωραίο sp (μόνο αυτό έχω παίξει βασικά) :P

 

http://www.insomnia.gr/topic/465523-%CF%84%CE%BF-call-of-duty-black-ops-ii-%CF%83%CE%B7%CE%BC%CE%B5%CE%AF%CF%89%CF%83%CE%B5-500-%CE%B5%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%BF%CE%BC%CE%BC%CF%8D%CF%81%CE%B9%CE%B1-%CF%83%CE%B5-%CF%80%CF%89%CE%BB%CE%AE%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%BC%CE%AD%CF%83/?do=findComment&comment=5075008

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη κ εγω κραζω το παιχνιδι δεν μιλησε κανενας οτι δεν ειναι καλο αλλα δεν γινετε να εχουν κρατησει 2 ονοματα black ops k modern warfare (κ απο οτι διαβασα βγαινει κ 4 του χρονου) και δεν γινετε οι τελευταιοι 3 τιτλοι να εχουν ιδια γραφικα... μια αναβαθμιση δε θα μας χαλαγε.. να ξεφυγει λιγο απο το παιδιαστικο γραφικο. εκει το battlefield ειναι μακραν ανωτερο... οσο για το παιχνιδι μονο campaignεχω παιξει κ το θεωρω αρκετα καλο αλλα του χρονου δε θελω να δω κατι ιδιο... οσο για Bug ποτε δεν ειχα προβλημα αν και εκδοση θειου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Call of Duty: Black Ops 2 makes in $500 million in first day

Activision announced today Call of Duty Black Ops 2 made $500 million on its first day at retail, eclipsing the franchise's previous record of $400 million as set by Modern Warfare 3 last year. Back then Modern Warfare 3 sold 6.5 million copies in the US and UK to make that figure, suggesting even greater numbers of copies sold this time around.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...