Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops 2


shooterg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 398
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όταν λέω ότι έχει καλό σύστημα στοχεύσεις, εννοώ καλό σύστημα στόχευσης. Άμεσο, γρήγορο και με ακρίβεια. Νιώθεις ότι πυροβολείς τον στόχο.

 

Ανέβασα λίγο την συχνότητα του GPU από 850MHz στα 920MHz με λίγη τάση και υπήρξε μία μικρή βελτίωση, αν και ξεμένω από μνήμη στην κάρτα γραφικών. To 1GB σε εξωτερικούς χώρους το καταπίνει. Σε εσωτερικούς παίζει περίπου στα 930MB.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να φανταστώ έβαλες και τα φίλτρα τέρμα, σωστά?

Γιατί εγώ σε 1080p όλα τέρμα εκτός φίλτρων πήγαινε σταθερά 60fps στην 1η πίστα που έπαιξα.

 

Όλα τα ρολόγια είναι stock.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον πρεπει να παρεις καλυτερη καρτα (πχ 560 ti) και να παιζεις αυστηρα σε 1280 x 1024

 

δε ξερω βεβαια αν λογω του παλιου σου επεξεργαστη θα μπορεις να τα παιζεις ολα με max settings και dx11

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα Install το call of duty black ops 2 αλλα οταν παταω ανοιγμα μου βγαζει : Δεν ηταν σωστη η εκκινηση της εφαρμογης (0xc0000022).Καντε κλικ στο κουμπι ΟΚ για να κλεισετε την εφαρμογη. Τι μπορω να κανω για να το διορθωσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να λεγαμε για το battlefield οτι ειναι multi οκ... αλλα παντα το κοντ ηταν το campaign του το ατου του....και αυτα που σου ειπα οτι με πειραξαν ειναι και στι μουλτι... γραφικα-οπλα...

 

Μα τι λες?

Σε κανένα απο αυτά τα παιχνίδια δεν υπάρχει τέτοιο ατού,αυτό που λες είναι υποθέσεις.

Το cod έχει μια ιστορία σαν τίτλος και χιλιάδες χρηστες που έπαιξαν ατέλειωτες online ωρες.

 

Παιδιά το παιχνίδι έχει παρά πολλά game mode για το online γιατί εκεί κ μόνο στοχευει.Αν δεν παίξετε online δεν έχετε παίξει το παιχνίδι κ ολα αυτά που προσφέρει. Το campaign θα έχει πάλι ενα χαζό σεναριο και έναν μονοδρομο τρόπο εξέλιξης.

 

Τα γραφικα του είναι όμορφα, δεν μένεις με το στόμα ανοιχτό αλλά επιτέλους φαίνονται σύγχρονα. Ο ήχος του ωραίος.

 

Εκεί που κερδίζει όμως τα υπόλοιπα fps είναι η κίνηση και αίσθηση που έχεις όταν ελέγχεις τον παίκτη σου,και όπως είπε πιο πρίν κάποιος φίλος εκεί που συμαδευεις εκεί θα πάει άμεσα κ γρήγορα. Στο battlefield κ moh όποτε ρίχνεις σε κάποιον μερικές φορές είναι θέμα τύχης αν θα τον σκοτώσεις! Αν και στο moh ψοφάει πιο εύκολα ο αντίπαλος απ οτι στο bf.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον) τα γραφικα του ειναι τραγικα. 2ον) το campaign του εμενα μου αρεσε(σε αντιθεση με το battlefield που μ αρεσε μονο η πιστα με το αεροπλανο) 3ον) η κινηση του ειναι παιδικη(για το campaign μιλαω) βγαινεις αδειαζεις ενα γεμιστηρα αριστερα και δεξια κ πεθαναν ολοι ενω στο battlefield αμα δεν παιξεις με καληματα κλπ δε το τερματιζεις... οσο για το αν πυροβολας στο battlefild και δεν παιθενουν ειναι επειδη το παιχνιδι ειναι πιο αληθοφανες απο to cod και "κλωτσαει" το οπλο και ανοιγει ο στοχος... δεν υπαρχει περιπτωση να στοχευσεις καλα κ να μη βρεις στοχο στη πρωτη σφαιρα( αποψη μ απο CAMPAIGN Μονο)... κ οπως προαναφερθηκε σε ενα ποστ ποιο πανω η εταιρια στηριχτικε κ στο campaign αλλιως δε θα εκανε τοσες προσληψεις για να το φτιαξει...ειμαι codακιας απο το world at war(που ειναι κ το μονο που εχω παιξει ονλινε) αλλα με ξαινερωνει κ το καθε χρονο ιδιο ονομα mw1-2-3-4(που θα βγει του χρονου)-blops1-2 kai φυσικα τα γραφικα του... ακομα και το prototype 2 που επαιξα πιο σοβαρο μου φανικε(σε γραφικα)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Τα γραφικα του είναι όμορφα, δεν μένεις με το στόμα ανοιχτό αλλά επιτέλους φαίνονται σύγχρονα. Ο ήχος του ωραίος.

 

 

Τι ειναι τα γραφικα του ? Ομορφα και συγχρονα ? :ph34r:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δοκιμασει να περασω 2 εκδοσεις του παιχνιδιου(ναι απο Θ)και στην εγκατασταση μετα απο ενα σημειο κολλαει(corrupt files) τι παιζει?

 

Εχετε-ειχατε τετοιο προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...