Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops 2


shooterg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμενα παντως μια φορα που το κοιταξα να δω πως το τρεχει κτλ πηγαινε κομπλε.Χτες που αποφασισα να ξεκινησω κανονικα κανει τα ιδια με του ts.Μια πεταει το γνωστο "error during initialization" και την αλλην απλα παγωνει.Δοκιμασα ημερομηνιες,φιξακια αλλα εχει μουλαρωσει.Διαβαζω στα φορουμ της activision οτι εχουν αρκετοι το ιδιο προβλημα και με τα αυθεντικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 398
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Steam εχεις?? γραφουν στο σιτε οτι χρειαζεται να ειναι εγκατεστημενο..

 

οχι,το κατ****α ουτε το single δεν ανοιγει

 

Δοκιμασε να το τρεξεις σαν admin ...

 

ουτε σαν admin δεν ανοιγει

 

βαλε την ημερομηνια του πσ σου 12 νοεμβριου... εμενα δουλεψε

 

το δοκιμασα δεν ανοιγει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα το campaign δεν ηταν οσο χαλια περιμενα υπηρξαν στιγμες που μου αρεσε κιολας , ισως φταιει οτι επαιξα μεχρι τελους το απαισιο moh και η διαφορα ηταν εμφανης..

 

κατα τα αλλα πιστευω οτι το να ζηταμε ενα καλο campaign απο αυτη τη σειρα ειναι πλεον ψιλοανουσιο , η συγκεκριμενη κατηγορια εχει κορεστει και δεν εχει να προσφερει τιποτα παραπανω , ισως επειδη υπαρχουν και αρκετοι που τους αρεσει οπως ειναι απο οτι δειχνουν και οι πωλησεις

 

και οταν λεω τους αρεσει εννοω το multiplayer που ουτε κι εμενα με ενδιαφερει ή με ενδιεφερε ποτε (και οχι επειδη κοστιζει, αλλα επειδη το βρισκω βαρετο για δικους μου λογους )

αλλα οπως σωστα ειπωθηκε ειναι παραλογο να μπαινουν στη διαδικασια να φτιαχνουν ενα campaign που λογικα θα κοστιζει περισσοτερο απο το να φτιαχνουν χαρτες για "ξυλο" και να μη προσπαθουν να κανουν κατι το καλυτερο που θα ικανοποιουσε κι αλλους παικτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα να το παίξω στα τέρματα τα γραφικά και το pc μου ψόφησε. Ζήτω η μπλε οθόνη...

 

 

Sapphire 6850 που με το msi afterburner έχει πάει στα 850/1200

 

Amd 965 στα 3886GIGAHERTZ ω ναι :P (έχω για ψύξη την Α50).. Αυτάαααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εγω οταν ξεκινησα να παιξω multiplayer με εβαλε κατευθειαν στο level 4 .Οταν δηλαδη τελειωσα το παιχνιδι ειδα να φορτωνει απο το lv4 και μετα ...Το ειδατε και εσεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα να το παίξω στα τέρματα τα γραφικά και το pc μου ψόφησε. Ζήτω η μπλε οθόνη...

 

 

Sapphire 6850 που με το msi afterburner έχει πάει στα 850/1200

 

Amd 965 στα 3886GIGAHERTZ ω ναι :P (έχω για ψύξη την Α50).. Αυτάαααα

 

προφανως κατι δεν εχεις ρυθμισει σωστα και για αυτο εχεις ασταθειες

 

αν θες να παιξεις παντως το παιχνιδι γυρνα το pc σου σε στοκ ρυθμισεις , δε χρειαζεται oc ουτε η καρτα ουτε ο επεξεργαστης για να το παιξεις με φουλ ρυθμισεις (to πολυ πολυ να βαλεις μονο το ΑΑ σε 4x αντι για 8 να εχεις συνεχως πολλα frames )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(to πολυ πολυ να βαλεις μονο το ΑΑ σε 4x αντι για 8 να εχεις συνεχως πολλα frames )

 

 

Να ρωτήσω κάτι μιας και είμαι λίγο ασχετος με τις ρυθμίσεις....

Το Antianaliasing τι ακριβώς προσφέρει/κάνει?? :unsure:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

κανει πιο ομαλες τις ακρες των διαφορων πραγματων για να μη σου φαινεται οτι πιξελιαζουν και επειδη δεν ειμαι καλος στους τεχνικους ορους θα σου μιλησω με εικονες

(παντως ενα 2x ή 4x ειναι σιγουρα πολυ καλυτερο απο το καθολου απο κει και πανω ισως δεν εχει και τοση διαφορα , ομως επειδη το ΑΑ ειναι συνηθως το πιο βαρυ εφφε και εχει τεραστια επιπτωση η ρυθμιση που εχεις επιλεξει , στη περιπτωση μου ειναι και το πρωτο που θυσιαζεται για χαρη των frames )

 

divinity2-anti-aliasing.jpganti-aliasing.thumbnail.png

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα να το παίξω στα τέρματα τα γραφικά και το pc μου ψόφησε. Ζήτω η μπλε οθόνη...

 

 

Sapphire 6850 που με το msi afterburner έχει πάει στα 850/1200

 

Amd 965 στα 3886GIGAHERTZ ω ναι :P (έχω για ψύξη την Α50).. Αυτάαααα

 

 

 

Νομίζω οτι πρεπει να αλλαξεις τις παραμετρους στο o/c που εχεις κανει γτ εχεις ενα ασταθες μηχανημα αυτη την στιγμη...δεν υπαρχει περιπτωση να εχεις μπλε οθονη σε normal συνθηκες...ψαξτω λιγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω το παιχνιδι για το λαπτοπ μου και αφου το κατεβασα κανονικα κανς κλικ και δεν μου παιζει....πληρω ολες τις απαιτησεις του παιχνιδιου...μηπωσ πρεπει να αλλαξω κατι στις ρυθμισεις του λαπτοπ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λαθος μου. μιλαω για τον tehallantin που εχει πανω κατω ιδιο πσ με μενα και εχεο oc... αν κ στο λαπτοπ που εχω φανταζομαι φουλ θα το παιζει( το 1 στα φουλ το παιζα)..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τους καλούς τίτλους.

Καλό σενάριο, ωραίο gameplay με δράση και καλό σύστημα στόχευσης και φοβερά γραφικά.

Το παίζω με όλα full 2xFSAA, και παίζει αρκετά καλά, αν και μου κάνει κάποιες βουτιές στα 30fps από τα 60fps.

Σε γενικές γραμμές είναι Playable.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...