Προς το περιεχόμενο

Photography thread(τεχνικές, εξοπλισμός κλπ)


akisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

30 Χρονια Reuters μεσω φωτογραφιων…..

 

 

http://www.reuters.com/news/picture/reuters-30-years-of-pictures?articleId=USRTR4PGK8

 

 

 

Αναμεσα τους και ενας Ελληνας φυσικα…..  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

sorry, είμαι αμερική και δεν σκεφτηκα πως δεν είμαστε όλοι εδώ... 

 

Από ebay έχω πάρει μόνο φακούς που δε με πολυενδιέφεραν, πχ 70-300mm, αλλά κανένας τους δεν είχε πρόβλημα και ποτέ. Για εμένα, δεν έχει νόημα να πάω για μεταχειρισμένο, αν δεν έχει αισθητά μικρότερη τιμή, για παράδειγμα το amazon έχει used, αλλά η διαφορά στην τιμή με τα καινούρια φτάνει με το ζόρι 15%, σε αυτες τις περιπτώσεις παίρνω ή καινούριο ή παω για λαβράκι στο ebay από πωλητή με καλή αξιολόγηση. 

 

Σε αυτήν την περίπτωση ο τύπος δεν έχει αξιολόγηση αλλά η απαίτηση για paypal και ο τρόπος που έβαλε την αγγελία, εμένα μου δημιουργεί αίσθημα εμπιστοσύνης.

Επεξ/σία από whodatinsomniaK
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμερικη που αν επιτρεπεται ?

 

Αμα ειναι και βρισκω ευκαιριες, να τα στελνω σε σενα και να περναω να τα παιρνω….  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δεν έχω κάποιον να προτείνω, αλλά έχω αγοράσει  2-3 φορές από τον photovideo4less, απλά επειδή ήταν ο φτηνότερος. 

 

Από την άλλη έχω αγοράσει και από τύπους με λίγες αγοροπωλησίες διότι όλοι τους έδιναν θετικά σχόλια και φανερά δεν ήταν έμποροι, αλλά χρήστες που πουλούσαν κάτι που δε χρειάζονταν πια, πχ.

Επεξ/σία από whodatinsomniaK
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρά! Έχω την Samsung NX300 και ενδιαφέρομαι για timelapse. Επειδή δεν έχω ιδέα ποια συσκευή χρειάζεται ή ποια είναι συμβατή με την NX300, έχετε να μου προτείνετε κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...