Προς το περιεχόμενο

Baldur's Gate: Enhanced Edition


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε μια βδομάδα βγαίνει θεωρητικά το game. Κανένα νεο για το pre-download έχουμε? Εγω απ'οτι ειδα δεν εχω ακομα δυνατότητα να το κατεβάσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί με Assassin's Creed 3; Άπατο θα πάει......

 

post-137064-0-08721400-1347690105_thumb.jpg

 

Έτσι.

Είναι και ίδιο είδος, αναπόφευκτη η σύγκριση.

 

Ακριβώς σαν να λέμε ότι πορτοκάλια και μπανάνες είναι το ίδιο πράγμα

 

post-137064-0-06671500-1347690808_thumb.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε που είναι και μάπα, ποιός να ασχοληθεί με αυτή την αηδία...

Δεν ειπα οτι ειναι αηδια. Απλα με αυτο εχουμε ξαναασχοληθεί κατι χρονια τωρα, οποτε εγω θα προτιμήσω το AC3 παρα ενα παιχνιδι που εχω ηδη παιξει 5 φορες απλα και μονο επειδή θα υποστηρίζει μεγαλυτερες αναλύσεις.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητούνται άτομα για δημιουργία ομάδας Ελληνικής Μετάφρασης:

 

http://forum.baldursgate.com/discussion/4683/Ελληνική-Ομάδα-Μετάφρασης-Πληροφορίες-Συμμετοχής#latest

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι φίλοι μας ζητάνε περίπου €15 για κάτι που άλλοι κάνουν δωρεάν για τα αγαπημένα τους παιχνίδια. Και τα screenshots δεν με ενθουσιάζουν, δεν βλέπω και τις τρομερές διαφορές.

Δεν βλέπω κανένα λόγο να το προτιμήσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι φίλοι μας ζητάνε περίπου €15 για κάτι που άλλοι κάνουν δωρεάν για τα αγαπημένα τους παιχνίδια. Και τα screenshots δεν με ενθουσιάζουν, δεν βλέπω και τις τρομερές διαφορές.

Δεν βλέπω κανένα λόγο να το προτιμήσω.

 

+1

 

Ίσως να έχει αναφερθεί ξανά αλλά μια και είπες για άτομα που αγαπάνε το παιχνίδι, έχετε δει αυτή την cutscene ? Τα γραφικά ξενίζουν λίγο αλλά τα παιδιά έκαναν καταπληκτική δουλειά.

 

Όσον αφορά το BG:EE και εμένα δεν με ενθουσίασαν οι screenshots αλλά αν έκαναν modular την μηχανή (είχα διαβάσει ότι έγραφαν κάποια τμήματα ξανά ώστε να διαβάζει από xml αρχεία τους κανόνες και άλλα τέτοια) τότε αξίζει. Η Infinity είχε πολλά πράγματα hardcoded με αποτέλεσμα να δυσκολεύει τους modders καθώς και να μην μπορούν να διορθωθούν κάποια bugs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...