Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μεσες-ακρες αυτο μου ειπε...
της λεω μπορω να ζητησω 2η οπτικη ?
ναι μου λεει...
βεβαια ολο αυτο ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΗ ΣΦΑΙΡΑ ΤΟΥ ΠΑΡΑΛΟΓΟΥ....
οκ θα πληρωσω 60€ +29 στο πρωτο λογαριασμο οταν ενεργοποιηθει η γραμμη
 

 

5 λεπτά πριν, infin1tyGR είπε

Μπορείς και να κάνεις διακοπή, να επιστρέψεις το router και στο καπάκι να κάνεις νέα αίτηση.

σιγα μη κανω διακοπη τη γραμμη που ηδη τρεχει...
τα 60€ πρεπει να δουλεψουν για να τα παρουν αλλιως τι νοημα ειχε, ας μου καναν αναβαθμιση τη γραμμη μια κι εξω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πήγα κι εγώ να γράψω ότι αυτή η τιμή αντιστοιχεί στο πακέτο Prime 120/120, απεριόριστα σταθερά +360' προς κινητα μέχρι που είδα το σύνδεσμο.

Περίεργη διατύπωση πάντως...

"Για ένα χρόνο" θα έχεις 300/300 (μετά θα πέσει στα 120/120), αλλά δεν θα έχεις συμβόλαιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 minutes ago, definitio said:

"Για ένα χρόνο" θα έχεις 300/300 (μετά θα πέσει στα 120/120), αλλά δεν θα έχεις συμβόλαιο;

Ναι, μπορείς να το κόψεις όποτε θέλεις αυτόν τον 1 χρόνο χωρίς καμία χρέωση. Αν δεν το κόψεις, απλώς μετά τον 1 χρόνο θα έχεις 120 αντί για 300. 

Επεξ/σία από infin1tyGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

η αληθεια ειναι οτι η κινηση αυτη εγινε διοτι ο 'έταιρος" ανταγωνιστης κατεβασε μια προσφορα
200/200 29€ & το πιο ουσιαστικο
500/500 48€
και το εκπληκτικο
1000/1000 99€
και τα 3 χωρις συμβολαιο, ετσι λοιπον κινηθηκε η HCN

Επεξ/σία από Saniresort
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, infin1tyGR είπε

Μα η HCN το είχε βγάλει από την 1η Ιουνίου.

image.png.8b5cd6ad8b425034e361180d15db020b.png

εχεις απολυτα δικιο
οσο κι αν προσπαθησα να δω απο ποτε ισχυουν οι προσφορες της ΙΝΑ δεν το καταφερα
ειναι κριμα ομως σε συνδρομητες που στηριξαν και στηριζουν την εταιρια τοσα χρονια να απολαμβανουν μονο downtime συχνα και να βλεπουν τους νεους συνδρομητες να εχουν αυτη τη προσφορα...
Για τους παλιους θα μπορουσε να μας βαλει σε 12μηνο προγραμμα με αυτα τα χρηματα
Αλλα αυτα ειναι θεματα μαρκετινγκ...

Επεξ/σία από Saniresort
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι προσφορές της Inalan θα ξεκινήσουν να ισχύουν από 1/7.

Just now, Saniresort said:

Αλλα αυτα ειναι θεματα μαρκετινγκ...

Ισχύει, και μας έχουν αποδείξει πάρα πολλές φορές ότι δεν το έχουν καθόλου με το marketing.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, infin1tyGR είπε

Μπορείς και να κάνεις διακοπή, να επιστρέψεις το router και στο καπάκι να κάνεις νέα αίτηση.

3 ώρες πριν, Saniresort είπε

σιγα μη κανω διακοπη τη γραμμη που ηδη τρεχει...
τα 60€ πρεπει να δουλεψουν για να τα παρουν αλλιως τι νοημα ειχε, ας μου καναν αναβαθμιση τη γραμμη μια κι εξω

Σωστός ο παίχτης. Και εκτός από αυτό δεν μένεις καθόλου από ιντερνετ. Ενώ αν πρώτα κόψεις τη γραμμή και μετά κάνεις καινούρια μπορεί και να είσαι offline για κάποιες ώρες έως κάποιες μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτή η προσφορά όμως δείχνει που πάει το marketing. Συνήθως ότι γίνεται αρχικά προσφορά μετά παγιώνεται
Μη έχοντας άλλα εργαλεία marketing HCN και Inalan έχουν ως μόνη λύση αυξημένες ταχύτητες/Ευρώ

Ακόμη και η δυσαρέσκεια που μπορεί να έχει εκφραστεί από πελάτες σπρώχνει προς αυτή τη κατεύθυνση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Στις 13/1/2022 στις 2:25 ΜΜ, thetiesthatbind είπε

Με ενημέρωσαν σήμερα τηλεφωνικώς ότι η HCN εντός των επόμενων 3 μηνών θα επεκταθεί στην πόλη της Βέροιας. Περιμένουν τις σχετικές άδειες και θα ανοίξουν γραφείο. 

 

Το κουπόνι SFBB καλύπτει την HCN ή μόνο τους 3 παρόχους;

Καλησπέρα,έκανες κάποια κίνηση;  

βλέπω ότι ήρθε Βέροια πριν λίγο καιρό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/8/2022 στις 9:29 ΜΜ, terry308 είπε

Καλησπέρα,έκανες κάποια κίνηση;  

βλέπω ότι ήρθε Βέροια πριν λίγο καιρό 

Μπα δε βιάζομαι, το μόνο που ξέρω είναι ότι θα αρχίσουν από το κέντρο, το πότε δε ξέρω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια καλησπερα. Σκεφτομαι να φυγω απο cosmote και να παω στην hcn με το πακετο τον 120 (περιοχη Μαρτιου,Θεσσαλονικη). Απο οσο διαβασα στο φορουμ βλεπω οτι υπαρχουν προβλγματα με το ping και το latency. Αυτα ολα ισχυουν? Δευτερον το router ερχετε με θυρα wan γτ εχω συσκευη που τρεχει pfsense και θελω το link με τον ρουτερ να ειναι σε bridge mode. Τριτον η αποσυνδεσεις λογου βλαβεις ποσο συχνες ειναι στο περιπου;

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, DES5 said:

Απο οσο διαβασα στο φορουμ βλεπω οτι υπαρχουν προβλγματα με το ping και το latency.

Λίγο πιο αυξημένο από παλιά σε μερικές περιπτώσεις, αλλά τίποτα το σοβαρό.

 

1 minute ago, DES5 said:

Δευτερον το router ερχετε με θυρα wan γτ εχω συσκευη που τρεχει pfsense και θελω το link με τον ρουτερ να ειναι σε bridge mode.

Αν και το WAN port γενικά δεν έχει την έννοια που λες, γενικά δεν παίζει bridge mode σε οικιακά πακέτα.

 

2 minutes ago, DES5 said:

Τριτον η αποσυνδεσεις λογου βλαβεις ποσο συχνες ειναι στο περιπου

Εδώ και αρκετούς μήνες έχει βελτιωθεί πολύ αυτό. Τοπικές διακοπές μόνο ίσως υπάρχουν αν κάνει έργα άλλος εργολάβος, αλλά συνήθως το επιλύουν εντός ωρών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 minutes ago, Alejandro said:

Έχει ένα θέμα με την πόρτα 1194. Αν προσπαθείς να συνδεθείς σε κάποιο OpenVPN, δύσκολα.

Δεν έχω συναντήσει τέτοιο θέμα. Χρησιμοποιείς κάποιο συγκεκριμένο VPN;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...