Προς το περιεχόμενο

Επιχορήγηση με επιταγές κατάρτισης


fotis 65

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σωστά ... αλλά αν συνεχίζουν να είναι εγγεγραμμένοι για διάστημα 1 ~ 2 χρόνια έχουν το πλεονέκτημα της μοριοδοτησης σε κάποιο διαγωνισμό. οπότε ασύμφορη η κατάρτιση. :devil:

Τι εννοείς ασύμφορη η κατάρτιση? αν πάρεις μέρος χάνεις τα μόρια ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι εννοείς ασύμφορη η κατάρτιση? αν πάρεις μέρος χάνεις τα μόρια ?

αφού θα κοπεί η ανεργία σου και δεν θα είναι συνεχόμενη θα μετρήσουν το τελευταίο σου συνεχόμενο διάστημα. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που μόλις τελείωσε η πληρωμή μου ως άνεργος (αν και προσλήφθηκα ως πρακτικάριος) το δικαιούμαι και τι εννοείτε με τα χαράτσια ,δηλαδή αν μπω στο πρόγραμμα θα πρέπει να πληρώσω φορολογία επιπλέον γιατί θα μου αναγνωρίσουν τα έσοδα από τον ΟΑΕΔ ως φορολογητέο εισόδημα?

 

Παρακαλώ απαντήστε ,γιατί με καίει το θέμα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ φιλε μου απο την στιγμη που κανεις πρακτικη παυεις να εισαι ανεργος.Οποτε δεν ισχυουν για εσενα οσο καιρο εισαι πρακτικαριος τα προγραμματα του Οαεδ.Προσεξε μην κανεις αιτηση γιατι και ο εργοδοτης σου με την ληξη της πρακτικης σου θα παει στον Οαεδ για να πληρωθει αυτα που του αναλογουν απο τους μισθους που θα σου καταβαλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τι εννοείτε με τα χαράτσια ,δηλαδή αν μπω στο πρόγραμμα θα πρέπει να πληρώσω φορολογία επιπλέον γιατί θα μου αναγνωρίσουν τα έσοδα από τον ΟΑΕΔ ως φορολογητέο εισόδημα?

 

Παρακαλώ απαντήστε ,γιατί με καίει το θέμα!!!!

Εννοεί ότι θα χάσεις τις διευκολύνσεις που έχουν οι άνεργοι πχ( Ε.Ε.Τ.Η.Δ.Ε. - ΔΕΗ - COSMOTE - OTE)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Εννοεί ότι θα χάσεις τις διευκολύνσεις που έχουν οι άνεργοι πχ( Ε.Ε.Τ.Η.Δ.Ε. - ΔΕΗ - COSMOTE - OTE)

Τι ειδους διευκολυνσεις εχουν οιο ανεργοι στα παραπανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω δεν εχει τα αποτελεσματα..! Η εγω δεν τα βλεπω..!!

έχει τα τηλέφωνα παίρνεις και μαθαίνεις ....210 527 1162

210 527 1175

Ώρες επικοινωνίας:

11:00 π.μ - 14:00 μ.μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...